Про нас

Finobzor.com.ua зобов’язання:

  1. Ми полегшуємо пошук інформації по онлайн кредитам від всіх фінансових організацій в Україні.
  2. Ми прагнемо гарантувати легке інформаційне обслуговування заощаджуюче час і гроші.
  3. Ми не вимагаємо Ваших особистих даних для користування нашим сервісом.
  4. Ми є незалежними і неупередженими до будь-яких порівнянь фінансових організацій.

Ласкаво просимо на Finobzor.com.ua – безкоштовний онлайн-сервіс, який дозволяє порівняти кредити, такі як кредити до зарплати, короткострокові позики готівкою, експрес-кредити і інші. Модель нашого бізнесу розроблена, щоб допомогти Вам знайти найвигідніший кредит для Ваших індивідуальних потреб.

Ми збираємо інформацію безпосередньо від фінансових організацій, щоб запропонувати Вам найточніше порівняння.
Ми допоможемо Вам заощадити час, зусилля і гроші. Замість того щоб шукати найвигідніший кредит відповідно до Ваших потреб в безмежному просторі інтернету, Ви можете швидко і легко знайти всю необхідну інформацію в нашому сервісі. Дозвольте Вам допомогти прийняти найкраще фінансове рішення!

Ми зацікавлені у вашій доцільності, і ми не підтримуємо конкретне фінансове підприємство. Інформація на нашому сайті призначена виключно для інформаційних цілей. Finobzor.com.ua не створений, щоб рекомендувати Вам придбати той чи інший продукт або послугу. Ми настійно рекомендуємо Вам отримати незалежну професійну консультацію, перш ніж придбати будь-яку фінансову послугу.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.