Мікрокредит онлайн на картку

2000 грн.
10 днів

Терміново потрібні гроші? Виникли непередбачені потреби? Цілі у всіх можуть бути різними, але результат один – пошук додаткового фінансування.

А де ж його взяти, якщо традиційний банківський кредит це не варіант? Наприклад, у вас погана кредитна історія, немає можливості або часу на збір великого пакету документів? Просити в борг у знайомих або колег теж не дуже зручно? Що ж робити і де можна зайняти буквально за півгодини? Зверніться в мікрофінансові компанії.

Вони працюють через інтернет і видають мікропозики в Україні на картку. Перевірка клієнта і видача коштів проводиться дистанційно при мінімальних витратах особистого часу. Для того щоб оформити мікрокредит на картку терміново потрібен тільки паспорт та ІПН. Сума, яку можна взяти через інтернет це 1 000 – 15 000 гривень. Для вирішення екстрених питань такої суми зазвичай вистачає.

Що потрібно для оформлення мікрокредиту онлайн?

Скористатися послугами МФО можна, якщо:

  • Ви відповідаєте віковій категорії від 18/21 до 65/70 років. Іноді ця вимога трохи відрізняється.
  • Якщо ви громадянин України.
  • У вас є діючий паспорт.
  • У вас є ІПН код.
  • Є доступ до інтернету.
  • Є мобільний телефон і активна картка будь-якого банку України.

Зверніть увагу. Картка повинна бути видана на ім’я клієнта який подає заявку на мікропозику. Тільки особиста картка, а не чоловіка, сестри, батьків. Вона повинна бути активною, з достатнім терміном дії і мати невеликий позитивний баланс.

Переваги онлайн мікропозик

Рідко хто не чув і зовсім нічого не знає про МФО. Вони видають мікропозики онлайн на картку через інтернет. Сектор короткострокових позик стрімко набирає популярності, даними послугами користується все більше і більше людей. Чому ж так відбувається?

Такі організації надають доступні види позик. Взяти в Україні мікропозику на банківську картку можливо навіть неофіційно працевлаштованим громадянам. Наявність довідки про доходи за останні півроку не є обов’язковою вимогою для отримання мікрокредитів на картку. Дана перевага і привертає в МФО величезну кількість людей, яким дорога в банк закрита. У нашій країні багато хто працює без трудової і просто не можуть взяти цю довідку. Мікропозики онлайн в Україні, це відмінний варіант для швидкої фінансової допомоги.

У таких компаніях економлять особистий час клієнтів. Весь процес оформлення відбувається в дистанційному режимі. Не потрібно нікуди ходити. Перебуваючи вдома, ви подаєте заявку через інтернет і отримуєте мікрокредит на картку. Більше немає необхідності стояти в чергах і чекати поки вас обслужать. У спокійній обстановці ви заповнюєте заявку, вивчаєте всі умови, підписуєте договір і отримуєте позикові кошти.

При першому зверненні на оформлення піде приблизно півгодини. Надалі, коли у вас вже буде свій особистий кабінет, а у компанії всі відомості про вас, процес отримання мікропозик без відмови займатиме хвилин п’ять.

Мінімальні вимоги до пакету документів. Для отримання мікропозики на картку цілодобово необхідно надати тільки паспорт громадянина України та ІПН. Відсутність паперової тяганини – це важлива перевага роботи МФО. Тут цінують особистий час клієнтів і не вимагають збирати велику папку довідок з різних інстанцій.

Тут індивідуально підходять до кожного клієнта. Розглядають кожну заявку. Якщо у вас раніше були негативні позначки в кредитній історії, то можна пояснити все співробітникам МФО і вам, швидше за все, схвалять позику. Щоб не зіпсувати відносини з кредитором підтвердіть свою фінансову дисципліну і доступні ліміти збільшаться.

Для того щоб взяти мікропозику не потрібні поручителі або майно забезпечення. Дуже незручно, коли в ломбарді потрібно залишати особисті речі або для кредиту в банку шукати тих, хто готовий за вас поручитися. У МФО немає таких вимог.

Важлива перевага – цілодобовий режим роботи, без вихідних, свят. Онлайн можна взяти в борг навіть серед ночі або вранці після зустрічі нового року. Ви займаєте, коли це необхідно, а не чекаєте поки відкриється банк!

Оформлення заявки на мікрокредит

Деякі пункти можуть трохи відрізнятися, вимоги в різних МФО можуть іноді не збігатися, але в цілому схема подачі заявки на мікропозику в Україні однакова.

На початку, клієнт шукає підходящого кредитора, вибирає потрібні йому умови, терміни, ставки. Потім необхідно зареєструватися на сайті МФО і створити свій “Особистий кабінет”. Для цього буде потрібно вказати і підтвердити електронну адресу і мобільний телефон. Прослідкуйте щоб він був включеним, вам можуть зателефонувати для уточнення якоїсь інформації. Якщо ви кілька разів поспіль не відповіли, то найімовірніше отримаєте негативне рішення по мікрокредиту.

На наступному етапі зазвичай вказують паспортні дані та ІПН. Багато компаній вимагають Селфі з паспортом, відкритим на сторінці з актуальною фотографією. Це необхідно для підтвердження того факту, що документ знаходиться у свого власника і їм не скористалися шахраї.

Потім необхідно заповнити фінансову графу. Вказати ваше місце роботи, вид працевлаштування, стаж, посаду. Потрібно вказати контакти колеги або керівника. Якщо ви працюєте неофіційно, то вони зможуть підтвердити факт вашого працевлаштування. Ще потрібно вказати рівень вашої заробітної плати, витрат за місяць, додаткові доходи, наявність відкритих позичьок / кредитів в сторонніх організаціях.

Потім потрібно вказати номер вашої банківської картки. Вона повинна бути активною і з позитивним балансом, а термін дії закінчуватися пізніше, ніж термін на який ви оформлюєте мікрокредит.

Далі іде пункт із зазначенням місця проживання та реєстрації. У багатьох вони відрізняються, тому слід вказати дві адреси. Не намагайтеся вказувати неіснуючу, всі дані перевіряються. Якщо ви прописані в одному місці, а проживаєте в іншому, вам можуть зателефонувати і запитати назви кількох вулиць, які розташовані поруч або будь-які супутні запитання. Відповіді на них не зможе знати людина яка не проживає за вказаною адресою. Будь-яка фальсифікація даних стане причиною відмови.

Всі МФО вимагають номери телефонів контактних осіб, які зможуть підтвердити, що ви реальна людина і маєте певний рівень доходу. Потрібно буде вказати кілька додаткових номерів. Попередьте своїх знайомих, щоб вони були на зв’язку і знали, що їм можуть зателефонувати.

В електронному калькуляторі обираєте необхідну суму і термін, відразу побачите розмір переплати і суму, яку необхідно буде заплатити на останній день користування.

Також обов’язково необхідно дати свою згоду на обробку персональних даних. Ця вимога зазначено в законах нашої країни і є обов’язковою умовою для видачі мікропозик на картку без відмови в Україні.

Тепер заявка заповнена і її можна відправляти. Перевірка зазвичай здійснюється дуже швидко. Після отримання позитивного рішення необхідно підписати електронний договір і гроші через пару хвилин вже будуть на вашій картці.

Як можна повернути мікропозику онлайн?

Найпопулярніші методи оплати практично в кожній МФО:

  • В особистому кабінеті клієнта на сайті компанії. Одні вимагають вносити оплату тільки з тієї картки на яку брали позику, інші МФО приймають оплату з будь-якої.
  • У касі будь-якого українського банку. Для цього необхідно мати при собі платіжні реквізити і номер договору з паспортними даними.
  • У терміналах самообслуговування. У деяких компаніях можна вносити оплату тільки в певних терміналах і там є дані МФО, потрібно знати тільки номер договору. Є компанії, які приймають оплату в будь-яких терміналах, але там найімовірніше потрібно буде вказувати всі платіжні та паспортні дані.
  • Деякі МФО приймають оплату в своїх офісах.

Важливо! Якщо є можливість, робіть оплату раніше. Це допоможе вам заощадити на відсотках. Практично всі МФО стягують оплату тільки за дні фактичного використання позичених коштів. Але гроші на рахунок кредитора повинні надійти вчасно, враховуйте регламент вашого банку на здійснення переказу коштів. Оплатою вважається той день, коли гроші надходять на рахунок МФО, а не той день, коли ви зробили транзакцію.

Якщо у вас виникають фінансові труднощі, і ви не можете вчасно оплатити мікрокредит, скористайтеся послугою пролонгації. Вона дозволить продовжити термін дії кредитного договору і уникнути штрафних санкцій. Для цього необхідно сплатити відсотки, що набігли.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.