Ваша Готівочка

Оформити заявку

3600 грн.
8 днів
Перша позика
0,01%
2,88 грн.
3603 грн.
Повторна позика
2%
576,00 грн.
4176 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 70 років
Сума 1-й кредит 200 — 7 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 1 — 16 днів
Сума повт. кредит 200 — 7 000 грн.
Ставка повт. кредит 2%
Спосіб отримання готівкою, онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Переваги до зарплати, перший кредит під 0%, цілодобово 24/7

Ваша Готівочка – це сервіс видачі швидких кредитів в Україні. Тут можна оформити позику на картку без відвідування офісу або взяти кредит готівкою, звернувшись в одне з відділень. Позичальникові не потрібно надавати заставу, залучати поручителя або приносити довідки про заробітну плату. Кредит оформлюється за 30-40 хвилин за умови наявності паспорта та ІПН коду. Суму і термін кредитування позичальник визначає самостійно, але в рамках кредитної пропозиції. Погашення в онлайні, також є можливість пролонгації без штрафів.

Документи для ведення фінансової діяльності

Онлайн-сервіс швидкого кредитування Ваша Готівочка належить ТОВ «Лайм Кепітел» і ТОВ «Лайм Кеш». Обидві організації надають фінансові послуги споживчого кредитування для громадян України. Свою діяльність МФО веде з 11 січня 2012 року.

Діяльність фінансової установи здійснюється на підставі виданих Нацкомфінпослуг документів:

 • свідоцтва про реєстрацію;
 • ліцензії та дозволу № 3132 від 11.07.2017 року.

Хто може взяти онлайн кредит в Ваша Готівочка?

Оформлення кредиту онлайн в Ваша Готівочка доступне громадянам України, які підходять під мінімальні вимоги компанії:

 • вік від 18 до 70 років;
 • реєстрація на території України;
 • мають в наявності паспорт громадянина України, ІПН код і пенсійне посвідчення (для пенсіонерів);
 • наявність банківської картки з платіжною системою Visa і MasterCard, мобільного телефону і доступу в інтернет.

Позичальник повинен отримувати дохід, який може бути направлений на погашення кредиту. Позикові кошти таким доходом не є.

Для роботи з клієнтами в Україні відкрито кілька сотень відділень Ваша Готівочка, куди можна, взявши з собою документи, прийти особисто і отримати позику. Але набагато зручніше і швидше – це подати онлайн-заявку на сайті сервісу і взяти кредит на картку, не виходячи з дому.

Для вирішення питань або отримання консультації, позичальники можуть:

 • написати через форму звернення;
 • зателефонувати на гарячу лінію;
 • написати в Скайп, Телеграм, Вайбер, в онлайн-чат.

Інструкція по роботі з сервісом Ваша Готівочка

Використання онлайн-сервісу Ваша Готівочка для отримання кредиту максимально просто і доступно. Давайте розглянемо більш докладно «Особистий кабінет» позичальника і взяття грошей у борг.

Як взяти онлайн мікропозику?

Для оформлення позики, користувач повинен пройти реєстрацію на сайті компанії, заповнивши невелику форму.

Після чого буде отриманий доступ в особистий кабінет, де необхідно:

 • заповнити анкету, внісши в неї персональні дані про себе. Тут важлива уважність і точність при внесенні інформації;
 • обрати суму від 200 до 7 000 гривень та строк кредитування від 1 до 16 днів;
 • прикріпити банківську картку і верифікувати її. Одна з перевірок сервісу кредитування полягає в приналежності картки та рахунка позичальника. Для її здійснення ініціюється блокування невеликої суми на картковому рахунку. Власнику картки, для підтвердження доступу до рахунку, слід повідомити цю суму, вказавши її в спеціальному полі особистого кабінету. Інформація про розмір блокування доступна в інтернет-банкінгу, може бути надіслана в смс-повідомленні, також її можна уточнити на гарячій лінії свого банку. Сама ж заблокована сума буде знову доступна через деякий час;
 • дочекатися розгляду онлайн-заявки, процедура відбувається в автоматичному режимі. Вона проводиться цілодобово і, як правило, займає не більше 15 хвилин. Про рішення позичальника повідомлять смс-повідомленням або йому зателефонує менеджер компанії. Також ця інформація буде продубльована в особистому кабінеті Ваша Готівочка;
 • ознайомитися з договором кредитування і підписати його смс-кодом, який є аналогом традиційного підпису;
 • отримати гроші. Зазвичай кошти надходять позичальнику протягом 15-20 хвилин.

Приклад розрахунку мікрокредиту

В Ваша Готівочка вигідно оформляти перший займ, так як в цьому випадку процентна ставка 0,01% в день. Так при сумі кредиту 1 000 гривень, строком на 10 днів загальна переплата буде дорівнює всього 1 гривні.

З другої позики процентна ставка становить 2% в день. Таким чином, кредит на суму 1 000 гривень обійдеться вже в 200 гривень за 10 днів користування.

Як погасити заборгованість перед кредитором?

Погашення заборгованості по позиці і надходження грошей на рахунок кредитної компанії має відбутися не пізніше останнього дня кредитування. При бажанні можна провести дострокове погашення. У цьому випадку відсотки будуть перераховані тільки за фактичні дні користування грошима.

Здійснити платіж в рахунок погашення заборгованості по кредиту в Ваша Готівочка можна одним з таких способів:

 • в будь-якому відділенні компанії Ваша Готівочка;
 • безготівковим банківським переказом за реквізитами, які можна дізнатись за номером гарячої лінії або в онлайн-чаті;
 • в особистому кабінеті на сайті кредитного сервісу провести платіж з своєї банківської картки;
 • через термінали самообслуговування.

Наслідки прострочення для позичальника

Позичальник несе відповідальність за порушення термінів погашення кредиту і нарахованих відсотків:

 • в разі несплати суми кредиту в термін 16 днів, нараховується штраф 100 гривень;
 • починаючи з 97 дня і до моменту погашення, нараховується пеня 2,5% в день. Пеня і відсотки одночасно не нараховуються.

Крім того, факт появи прострочення буде відображений в кредитній історії позичальника. Сам же борг може бути проданий або переданий третім особам. Також кредитор має право звернутися до суду.

Щоб не допустити прострочення, позичальник може оформити пролонгацію.

Як зробити пролонгацію позики?

Пролонгація оформляється безкоштовно і вимагає від позичальника сплати нарахованих відсотків по кредиту. Для продовження кредиту потрібно або звернутися в офіс Ваша Готівочка, або через особистий кабінет, вибрати опцію «Продовжити» у вкладці «Мої позики».

Число продовжень не обмежено, але потрібно розуміти, що якщо штрафи за цю послугу не передбачені, то нарахування процентів не припиняється, а це тягне за собою збільшення переплати по кредиту.

Причини відмови у видачі кредиту

Сервіс кредитування Ваша Готівочка не пред’являє жорстких вимог до позичальників і обмежується мінімальним пакетом документів. Однак, незважаючи на доступність мікропозик, тут можуть відмовити, якщо:

 • вік позичальника менше 18 років або старше 70 років;
 • кредитна історія заявника негативна, містить записи про тривалі прострочення, велику кількість активних непогашених кредитів;
 • онлайн-заявка заповнена некоректно, містить в собі помилки, неточні дані або неактуальну інформацію;
 • в інших випадках, передбачених внутрішньою кредитною політикою компанії.

Клієнта не повідомляють про причини відмови, в той же час у разі відхилення заявки, подати її повторно можна вже на наступний день.

Промокод від Ваша Готівочка

Промокод Ваша Готівочка – це реальна можливість заощадити на відсотках, отримати більш вигідну пропозицію. Сьогодні компанія пропонує не тільки промокоди, але і періодично проводить розіграші та акції. Нові акції з’являються вкрай рідко, і приурочені до свят. Актуальну інформацію про нові промокодом, акції та інші приємні дрібниці для позичальників можна дізнатися на сайті компанії у відповідному розділі.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт vashagotivochka.ua
Адреса 57214, Миколаївська область, Вітовській район, с. Мешково-Погорєлово, вул. Мира, 29, кімн. 7
Графік роботи цілодобово 24Ї7
Гаряча лінія 0 800 500 660
E-mail

Відгуки клієнтів про Ваша Готівочка

Відгуки позичальників про Ваша Готівочка вкрай суперечливі. Частина з них відверто негативні, так як позичальники зіткнулися з відмовами в наданні кредиту, штрафами за порушення термінів погашення і роботою відділу по стягненню заборгованості. Але інша частина клієнтів цілком задоволені кредитною компанією, так як завдяки її послугам їм вдалося отримати гроші в борг швидко, без відвідування офісу і вирішити свої фінансові труднощі, запобігши серйозним проблемам. Це і є основна перевага і місія Ваша Готівочка – швидкі й доступні позики онлайн в Україні.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.