7600 грн.
18 днів
Перша позика
0%
0,00 грн.
7600 грн.
Повторна позика
1,4%
1915,20 грн.
9515 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 75 років
Сума 1-й кредит 300 — 10 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0%
Термін 7 — 30 днів
Сума повт. кредит 300 — 15 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,4%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація є
Переваги до зарплати, перший кредит під 0%, цілодобово 24/7

УкрПозика пропонує послуги по швидкому та зручному оформленню кредитів. Жителі України можуть розраховувати на конфіденційність звернення і безпеку угоди. Сервіс УкрПозика працює 7 днів на тиждень, 24 години на добу, що дозволяє отримати гроші в будь-який час дня і ночі. Варто ознайомитися з основним функціоналом цієї мікрофінансової організації.

Документи для ведення фінансової діяльності

УкрПозика була ліцензована 10 жовтня 2017 року, згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг. Фінансова організація займається діяльністю з надання фінансових послуг населенню України.

Хто може взяти онлайн кредит в Укрпозика?

Скористатися послугами кредитування можуть всі повнолітні громадяни України:

 • Студенти;
 • Пенсіонери (до 75 років);
 • Мами в декреті;
 • Неофіційно працевлаштовані особи;
 • Тимчасово зайняті.

Від потенційних позичальників потрібні паспорт, ІПН, власна банківська картка і контактний номер телефону. Наявність роботи та соціальний статус ролі не грають. УкрПозика оформляє позики на будь-які суми. Офіційне працевлаштування і стабільний дохід не є обов’язковими умовами, але вони істотно підвищують шанси на схвалення кредиту.

Інструкція по роботі з сервісом Укрпозика

Оформлення онлайн кредиту здійснюється на офіційному сайті УкрПозики. Потенційному позичальникові доведеться зареєструватися та виконати маніпуляції, які заслуговують більш докладного розгляду.

Як взяти онлайн позику?

Перш за все, слід відкрити офіційну сторінку фінансової організації. Після цього позичальник повинен:

 1. Авторизуватися або зареєструватися. В останньому випадку в «Особистому кабінеті» заповнюються анкетні дані. На цьому етапі верифікують банківську картку (на рахунку повинно бути не менше 2 гривень).
 2. Розрахувати бажану суму за допомогою онлайн калькулятора.
 3. Заповнити анкету. При заповненні заявки слід враховувати, чим більше інформації буде вказано в заявці, тим більше шансів на її схвалення.
 4. Вказати контактний телефон та «електронну скриньку».
 5. Дочекатися схвалення.
 6. Перевірити надходження коштів на рахунок.

Таким чином, п’ятнадцять хвилин йде на схвалення, і десять хвилин – на перерахування коштів. Всього 25 хвилин – і гроші нараховуються на рахунок клієнта. Якщо кошти не надійшли на рахунок, слід звернутися в службу підтримки або зателефонувати за телефоном гарячої лінії.

Приклад розрахунку мікрокредиту

При оформленні першої позики процентна ставка становить 0,01%. При повторному оформленні кредиту вона «підростає» до 1,4%. Для наочності варто розрахувати суму переплати для нового клієнта і позичальника, який оформляє кредит повторно.

Якщо новий клієнт оформляє кредит на 7600 гривень на 18 днів, він віддає рівно 7600 гривень.

Якщо позичальник оформить аналогічну позику повторно, його переплата складе 1915,20 гривень. Таким чином, він має повернути 9515 гривень, з яких 7600 – сума позики і 1915,20 – набігли відсотки.

Як погасити заборгованість?

 1. В особистому кабінеті на сайті;
 2. Через платіжний термінал (підійдуть термінали Paymarket, 24NonStop, 2Click, EasyPay, IBox);
 3. Переклад на рахунок УкрПозики – через банківську касу;
 4. За допомогою онлайн банкінгу.

УкрПозика надає можливість часткового і дострокового погашення.

Наслідки прострочення

У разі прострочення клієнту кожен день нараховується пеня, яка складає 1,5% і одноразовий штраф – 30-40% від суми кредиту. Якщо клієнт не повідомляє, що він не може своєчасно погасити заборгованість і ігнорує платежі, його справа буде передана колекторам і в судову інстанцію.

Як зробити пролонгацію позики?

Якщо немає можливості оплатити кредит в обумовлені терміни, його можна продовжити (в особистому кабінеті є відповідна кнопка). Продовжувати кредит можна необмежену кількість разів.

По термінах пролонгація аналогічна терміну виплати кредиту. У разі продовження до суми позики плюсуется не тільки відсоток, але і комісія за надану послугу. Якщо немає можливості продовжити термін виплати, завжди можна зателефонувати на гарячу лінію і вирішити це питання з співробітниками компанії.

Причини відмови у видачі кредиту

УкрПозика відмовляється видавати кредит особам:

 • які не досягли повноліття;
 • які не є громадянами України;
 • у яких немає посвідчення особи або ІПН коду.

Фінансова організація може відмовити в отриманні кредиту, якщо клієнт некоректно оформив анкету. У цьому випадку йому пропонують повторити спробу через 30 днів. Якщо у позичальника є заборгованості в інших мікрофінансових організаціях, йому також буде відмовлено в наданні кредиту.

Промокод від УкрПозика

Клієнти сервісу користуються вигідними бонусами, беруть участь в акціях компанії. Промокоди отримують як постійні клієнти, так і ті, хто достроково гасить заборгованість. «Листи щастя» також можуть бути відправлені клієнтам, які оформили першу позику.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт ukrpozyka.com.ua
Адреса 03035, Київ, вул. Сурикова, 3А
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія 0 800 50 07 55
E-mail
Соціальні мережі

Відгуки клієнтів про Укрпозику

Позичальники компанії залишають як позитивні, так і негативні відгуки. Більшість клієнтів задоволені оперативним розглядом заявок і моментальним переказом грошей без поручителів і стомлюючої паперової тяганини. Багатьох влаштовує, що оформити заявку на кредит можна навіть з телефону.

Негативні відгуки переважно стосуються відсутності зворотного зв’язку, коли до співробітників компанії не додзвонитися на гарячу лінію. Для когось серйозним недоліком МФО є необхідність фотографувати документи. Деяким клієнтам не подобається вимогливість організації до чистоти кредитної історії. Є клієнти, яких не влаштовують жорсткі вимоги до погашення заборгованостей і штрафні санкції.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.