7600 грн.
15 днів
Перша позика
1,9%
2166,00 грн.
9766 грн.
Повторна позика
1,9%
2166,00 грн.
9766 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 70 років
Сума 1-й кредит 300 — 15 000 грн.
Ставка 1-й кредит 1,9%
Термін 1 — 30 днів
Сума повт. кредит 300 — 15 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,9%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 20 хвилин
Пролонгація є
Переваги до зарплати, швидкий кредит

ТОВ ФК «Джобер» надає онлайн позики фізичним особам під торговою маркою «Top Credit». Перші кредити компанія почала видавати в 2015 році через мережу відділень. У 2017-2018 році був проведений ребрендинг, в результаті якого фінансова установа змінила свою спеціалізацію. Тепер компанія стала видавати тільки онлайн позики.

Документи для ведення фінансової діяльності

Top Credit працює на ринку на законних підставах. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видано Національною комісією 03.10.2018 року. Всі юридичні документи установи розміщені на його офіційному сайті.

Хто може взяти онлайн кредит в Top Credit?

В даній установі рівень узгодження заявок досягає 90%. Шанс на отримання грошей є практично у кожного заявника. До потенційних клієнтів компанія пред’являє наступні вимоги:

 • Вікові рамки від 18 до 70 років.
 • Українське громадянство.
 • Постійна реєстрація на території України.
 • Стабільний дохід. Офіційний він чи ні, значення не має.

Щоб підвищити шанси на схвалення позики, необхідно вказати в анкеті три номери телефону родичів або знайомих. Якщо всі дані занесені вірно, то кредит схвалять автоматично. В цьому випадку контактним особам навіть не будуть дзвонити.

Інструкція по роботі з сервісом Top Credit

Взяття грошей у борг здійснюється за дистанційною схемою. Для оформлення договору позичальникові потрібно: паспорт, ІПН, банківська картка, мобільний телефон, електронна пошта і доступ в інтернет. Як отримати гроші розглянемо докладніше далі.

Як взяти онлайн позику?

Для оформлення кредиту позичальникові необхідно виконати такі кроки:

 1. Уважно вивчити запропоновані умови.
 2. На головній сторінці сайту натиснути на кнопку «Отримати гроші» або у правому верхньому кутку натиснути кнопку «Реєстрація».
 3. Заповнити невелику анкету. Потрібно вказати інформацію в таких розділах: контакти, особисті дані, проживання, зайнятість і доходи, сім’я. Всі відомості повинні бути достовірними.
 4. Ухвалення рішення за заявкою. На це буде потрібно максимум 10 хвилин.
 5. В анкеті вказати суму позики і термін його повернення.
 6. Додати реквізити картки для виплати коштів. На її рахунку повинно бути не менше однієї гривні.
 7. Вивчити кредитний договір.
 8. Натиснути на кнопку «Підписати». Відразу ж після цього на мобільний телефон прийде смс-пароль для підтвердження угоди. Його необхідно ввести в спеціальному полі в особистому кабінеті.
 9. Зарахування грошей на картку.

У більшості випадків заявки схвалюють автоматично. Дзвонити позичальникові і його контактним особам можуть тільки для уточнення даних, якщо вони вказані в повному обсязі або неправильно.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Клієнт повертає отримані гроші разом з нарахованими відсотками. Перш ніж погодитися на угоду, необхідно визначити розмір переплати. Для розрахунку вартості кредиту потрібно використовувати онлайн-калькулятор.

Процентна ставка по позиці дорівнює 1,9%. З кожної тисячі гривень клієнт платить 19 гривень відсотків в день.

Наприклад, позичальник взяв кредит на 10 000 гривень на 30 днів. Переплата дорівнює 190 * 30 = 5700 грн.

Як погасити заборгованість?

Головне завдання кожного клієнта – вчасно повернути борг. У цьому випадку він не платить пеню, яка значно збільшує розмір переплати.

Внести гроші на рахунок кредитора можна за допомогою таких дій:

 • оплатити банківською карткою в особистому кабінеті;
 • внести готівку в мережі платіжних терміналів;
 • в касі українського банку;
 • перевести з розрахункового рахунку через інтернет-банкінг.

У призначенні платежу вказати ПІБ позичальника, номер договору і дату його підписання. Вносити гроші необхідно за три дні до остаточної дати. Перед підтвердженням операції обов’язково перевірити коректність вказаних реквізитів.

Наслідки прострочення

За порушення термінів оплати кредиту нараховують штраф. Його величина вказана в кредитному договорі – 1% в день від суми заборгованості по кредиту. Якщо борг не виплачується тривалий час, то компанія починає процедуру його примусового стягнення. Спочатку за допомогою звернуться до колекторів. А потім – відправлять позов до суду. Інформація про прострочення відображається в УБКІ. Поки вона не закрита, новий кредит клієнт не зможе отримати.

Як зробити пролонгацію позики?

Продовжити договір можна на 10 днів після погашення відсотків за минулий період. Операція виконується в особистому кабінеті. Досить натиснути на кнопку «Пролонгація» і підтвердити свої дії цифровим паролем.

На час дії відстрочки штрафні санкції не застосовуються.

Причини відмови у видачі кредиту

У видачі позики відмовляють в таких випадках:

 • наявність активних прострочень;
 • грубі помилки в анкеті;
 • негативні рекомендації контактних осіб;
 • паспорт позичальника визнаний недійсним.

Щоб уникнути відмови, потрібно уважно заповнювати анкету і вказувати в ній тільки актуальну інформацію. Контактних осіб бажано заздалегідь попередити про майбутні дзвінки, щоб вони підготувалися до них. Особливо ретельно служба безпеки перевіряє акаунти позичальника в соціальних мережах. Якщо клієнт є активним учасником груп, в яких обговорюють, як обдурити фінансову установу, як не повернути кредит, то за заявкою приймуть негативне рішення. Існує велика ймовірність, що клієнт не стане повертати отримані гроші.

Промокод від Top Credit

Промокоди отримують діючі клієнти за своєчасну виплату боргу.

Їх також роздають в рамках акційних пропозицій. Інформація про проведення акції вказується на сайті мікрофінансової організації.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт topcredit.org.ua
Адреса 04073, Київ, проспект Степана Бандери, 8
Графік роботи з 8:00 до 20:00
Гаряча лінія 0 800 210 177
E-mail

Відгуки клієнтів про Top Credit

Більшість відгуків про компанію носить позитивний характер. У своїх коментарях користувачі відзначають високу швидкість видачі грошей, мінімальні вимоги до позичальників і малу кількість документів. У клієнтів не виникає труднощів з отриманням позик, так як їм допомагають кваліфіковані співробітники колл-центру.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.