5000 грн.
15 днів
Перша позика
0,01%
7,50 грн.
5008 грн.
Повторна позика
1,07%
802,50 грн.
5803 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 65 років
Сума 1-й кредит 500 — 5 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 1 — 30 днів
Сума повт. кредит 500 — 15 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,07%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 20 хвилин
Пролонгація 7 дн – 150 грн, 15 дн – 250 грн, 30 дн – 450 грн
Переваги перший кредит під 0%, цілодобово 24/7

SOScredit – це зручний фінансовий сервіс, який видає населенню онлайн позики. Умови видачі кредиту тут настільки прості, прозорі, надійні, що взяти гроші в борг може будь-який клієнт. Причому для того щоб взяти їх, позичальникові навіть не потрібно виходити з дому. Всі позики оформляються онлайн. Проведемо аналіз даного кредитного сервісу, вивчимо їх персональний кабінет і процес отримання онлайн позики.

Документи для ведення фінансової діяльності

Копання SOScredit вперше з’явилася на ринку фінансових послуг в 2015 році, і отримала багато захоплених відгуків від задоволених українських позичальників. У серпні 2015 року МФО було видано свідоцтво про реєстрацію фінансової установи. Пізніше організацію внесли до Держреєстру фінансових установ. Робота СОС кредит будується на підставі ліцензії, виданої НКФУ в січні 2016 року, а пізніше переоформленої в січні 2017 року.

Хто може взяти онлайн кредит в SOScredit?

Отримати позику в даній організації може практично будь-який позичальник, тобто його фінансове становище значення не має. Але важливо, щоб він відповідав наступним критеріям:

 • українське громадянство – діючий паспорт;
 • постійна прописка на території країни;
 • вік від 18 до 65 років;
 • банківська картка, отримана в українському банку;
 • пристрій з доступом до всесвітньої мережі;
 • ІПН код платника податків.

Офіційна робота або стабільний щомісячний заробіток підвищують шанси позичальника на схвалення йому кредиту, але не критично важливі.

Інструкція по роботі з сервісом SOScredit

Щоб отримати гроші в борг, позичальникові потрібно зробити кілька нескладних кроків. Спочатку йому потрібно пройти реєстрацію на сайті цієї організації. Далі йому потрібно оформити заявку на онлайн кредит, відправити її працівникам даного МФО на розгляд.

Як взяти онлайн позику в СОС кредит?

Увійшовши на сайт SOScredit, перед клієнтом відразу відкривається онлайн калькулятор. Щоб використовувати його, позичальник спочатку реєструє на сайті «Особистий кабінет». Йому потрібно внести в форму деякі відомості про себе. це:

 • мобільний телефон;
 • паспортні дані.

Також потрібно подумати про пароль для свого кабінету. Потім перед позичальником відкривається кредитна анкета. У неї потрібно ввести:

 • паспорт;
 • соціальні дані;
 • банківську картку.

В кінці потрібно вибрати суму позики і термін її погашення. Тепер заявку можна відправити працівникам компанії.

При позитивній відповіді між організацією і позичальником оформляється кредитна угода. Даний документ вступає в силу після отримання клієнтом SMS-підтвердження і відправки його працівникам фінансової установи. Грошові кошти надходять на картку позичальника протягом півгодини.

Приклад розрахунок мікрокредиту в СОС кредит

Ставка по першому кредиту, взятому на 10 днів, становить 0,01%, по всім наступним – 1,07%. Розберемося з тим, яка буде сума переплат за користування позикою для тих позичальників, які звернуться до даної організації вперше і повторно. Сума першої позики в SOScredit від 500 до 5000 гривень, з терміном взяття до 30 днів. Тобто взявши 1000 гривень на 10 днів, потрібно буде віддати 1100 гривень

Другий раз можна взяти позику до 15000 гривень. Тому оформляючи кредит на суму 5000 гривень на термін до 30 днів, клієнтові доведеться віддати 6485 гривень (тіло кредиту 5000 гривень і 1 485 гривень відсотки по ньому).

Як погасити заборгованість?

Закрити борг, позичальник має право скориставшись спеціальним сервісом. Погасити заборгованість без комісії можна, списавши кошти готівкою зі своєї картки. Дані картки вказуються в «Особистому кабінеті».

Провести оплату також можна через:

 • термінал самообслуговування;
 • каси банківськіх установ;
 • поштове відділення «Укрпошта».

Датою проведення платежів вважається день зарахування грошових коштів на рахунок фінансової організації. Тому при оплаті боргу банківською карткою гроші слід перераховувати заздалегідь. Це запобіжить поява прострочень.

Наслідки прострочення

При простроченні дати платежу SOScredit дає клієнтові ще 3 дні на рішення даної проблеми. З 4 дня прострочення МФО нараховує клієнту пеню. Зазвичай вона становить 3% від суми кредиту.

Крім цього, справа клієнта передається в суд або кредитне бюро. Його кредитна історія буде зіпсована, а рейтинг серед фінансових установ погіршиться, тому в майбутньому йому взяти позику буде складно.

Як зробити пролонгацію позики?

Для продовження мікрокредиту клієнт повинен сплатити відсотки, комісію за відстрочку платежу. Продовжити позику клієнт може на 7, 15 і 30 календарних днів. Це говорить про те, що протягом цього часу пеня і штрафи йому нараховуватися не будуть.

Причому за продовження позики на:

 • тиждень доведеться сплатити 15 гривень;
 • два тижні – 25 гривень;
 • місяць – 450 гривень.

Причини відмови у видачі кредиту

Відмовляють у видачі кредиту з різних причин. В основному це відбувається в тому випадку, якщо позичальник не відповідає вимогам, що пред’являються у данній мікрофінансовый організації.

У МФО дуже швидко приймають рішення по заявці позичальників, але також співробітники SOScredit ретельно перевіряють достовірність даних внесених до заявки. Крім цього, відмовити можуть в тому випадку, якщо позичальник:

 • ввів в анкету дані простроченої банківської картки;
 • бажає взяти новий онлайн кредит, але не сплатив старий.

Промокод від SOScredit

Клієнтам кредитного сервісу доступні пільгові умови кредитування, що відкриваються при користуванні промокодом.

Де їх можна взяти? вони:

 • приходять клієнту на електронну пошту;
 • розташовуються в групах, що належать даній МФО, які перебувають в соцмережах;
 • розташовуються в новинних стрічках, які працюють на сайті даної організації;
 • поширюються серед партнерів компанії.

Крім цього, в МФО реалізована система знижок на отримання позики, на яку має право користуватися як нові, так і постійні позичальники, а також подарунки до свят у вигляді спеціальних пропозицій.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт soscredit.ua
Адреса 04070, Київ, вул. Почайнинська, 23
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія 0 800 211 767
E-mail
Соціальні мережі ,

Відгуки клієнтів про SOScredit

Серед клієнтів цієї фінансової організації зустрічаються, як позитивні, так і негативні відгуки про неї. В позитивних відгуках позичальники зазначають:

 • швидке прийняття заявок;
 • різні способи оплати;
 • оперативну допомогу служби підтримки.

У негативних відгуках про SOScredit клієнти критикують жорстку систему штрафів.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.