ШвидкоГроші

Оформити заявку

5300 грн.
8 днів
Перша позика
2%
848,00 грн.
6148 грн.
Повторна позика
2%
848,00 грн.
6148 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 60 років
Сума 1-й кредит 600 — 10 000 грн.
Ставка 1-й кредит 2%
Термін 3 — 14 днів
Сума повт. кредит 600 — 10 000 грн.
Ставка повт. кредит 2%
Спосіб отримання готівкою, онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація від 1 дня до 3 років
Переваги до зарплати

ШвидкоГроші – це мікрофінансова компанія, що спеціалізується на наданні позик від 600 до 10 000 гривень в онлайн-режимі. З моменту свого відкриття вона невпинно розширюється і тепер її філії функціонують у багатьох містах України. Даний сервіс користується популярністю у населення, що обумовлено вигідними умовами надання кредиту і швидкістю його оформлення без виснажливого збору документів.

Документи для ведення фінансової діяльності

МФО ШвидкоГроші здійснює фінансову діяльність на основі ліцензії від Нацкомфінпослуг, датованій 2011 роком. Це підтверджує факт проходження компанією офіційної державної реєстрації. Свідоцтво та іншу документацію можна побачити на офіційному сайті організації.

Хто може узяти кредит в ШвидкоГроші?

Компанія лояльно ставиться до своїх потенційних клієнтів, але і вона пред’являє до них ряд певних вимог:

 • наявність українського громадянства та ІПН код;
 • досягнення повнолітнього віку;
 • володіння діючою банківською карткою з плюсовим балансом (при оформленні онлайн).

Для оформлення мікрокредиту ще потрібно мати мобільний телефон і вільний доступ в інтернет. Позичальником може стати будь-який громадянин України. Причому, не важливо, працевлаштований він офіційно чи ні.

Інструкція по роботі з сервісом Швидко Гроші

Для отримання грошей на картку потрібно попередньо зареєструватися на сайті ШвидкоГроші і відправити заявку на розгляд. Головне, правильно ввести запитувані системою дані. При позитивній відповіді кошти надійдуть на картку будь-якого українського банку, в якому оформлений клієнт.

У разі виникнення питань щодо заповнення анкети рекомендується зателефонувати за телефоном гарячої лінії та проконсультуватися з фахівцем.

Як взяти онлайн позику?

Щоб взяти мікрокредит від компанії ШвидкоГроші, треба знайти у верхній частині сторінки і натиснути кнопку «оформити заявку». Першим кроком стане заповнення кредитного калькулятора, де позначають необхідну суму. Потім необхідно натиснути кнопку «Оформити кредит».

Далі з’явиться форма реєстрації, де досить вказати свої ініціали та мобільний номер. Після чого натискати на кнопку «Далі».

Відразу ж на телефон приходить СМС з кодовою комбінацією, яку потрібно ввести у відповідну графу на екрані і підтвердити свої дії.

Тепер приступають до поетапного внесення анкетних даних в анкету:

 1. Код ідентифікації, дату народження, паспортні реквізити та інше. У нижній частині сторінки ставлять галочку, що свідчить про ознайомлення з умовами роботи МФО.
 2. Далі вказують місце своєї роботи (найменування установи) і контакти, займану посаду, щомісячний дохід.
 3. Ще потрібно вписати хоча б один номер свого родича або близького знайомого, у якого можна підтвердити особу позичальника.
 4. Вбивають номер банківської картки, адреси постійної реєстрації і реального проживання (якщо вони різняться).
 5. Після заповнення всіх полів клацають по кнопці “Відправити дані». У відповідь система видає подяку за успішно пройдену реєстрацію.

Тепер залишається трохи зачекати дзвінка від оператора, який повідомить про рішенні з приводу кредиту. Надалі для входу в особистий кабінет логіном послужить номер мобільного телефону, а паролем – кодова комбінація, що прийшла на нього.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Величина процентної ставки в МФО ШвидкоГроші не фіксована і варіюється від суми і періоду користування послугою. В середньому за користування кредитними коштами за добу береться 20 грн. (це приблизно 2%).

Наочний приклад розрахунку мікрокредиту виглядає наступним чином. Якщо взяти в борг 1 000 на 7 днів під 2%, то переплата за весь термін складе 140 грн. До повернення належить 1140 грн. Ніяких прихованих комісій не стягується.

Способи повернення грошей

Погасити свої боргові зобов’язання в компанії ШвидкоГроші можна декількома способами:

 • відвідати будь-яку філію компанії і внести гроші безпосередньо в касу;
 • через особистий кабінет на офіційному сайті МФО ШвидкоГроші;
 • в стаціонарних терміналах самообслуговування (Приват24, iBox, EasyPay та інших);
 • в будь-якому банку на території України, скориставшись реквізитами МФО.

Наслідки прострочення

При несвоєчасному погашенні боргу або навмисному ухиленні від його виплати компанія має право вдатися до наступних заходів:

 • підвищити процентну ставку або накласти штраф у розмірі 2% за кожний день прострочення;
 • подати позовну заяву до суду на боржника;
 • передати відомості про порушника в колекторську службу для примусового стягнення боргу.

При виникненні труднощів в плані повернення кредиту рекомендується відразу ж зв’язуватися з співробітниками МФО. Вони завжди готові піти на поступки клієнтам.

Як зробити пролонгацію позики?

Продовження терміну кредитування – це оптимальний вихід із ситуації, коли немає можливості вчасно повернути позику. Для реструктуризації заборгованості треба зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Співробітник розповість, як треба діяти в подібній ситуації і допоможе зробити пролонгацію мікрокредиту.

Щоб відстрочити платіж, необхідно спочатку сплатити нараховані відсотки за користування кредитом.

Причини відмови у видачі кредиту

Дана фінансова компанія рідко відмовляє у видачі кредиту, але якщо таке відбувається, то з таких причин:

 • ще не виповнилося 18-ти років або вже більше 60;
 • надані некоректні відомості;
 • допущені критичні помилки при заповненні анкети;
 • прострочена банківська картка;
 • клієнт вже брав онлайн позику в ШвидкоГроші і зарекомендував себе як недобросовісний позичальник.

Якщо відмова сталася через випадкові помилки, то варто все виправити і подати заявку повторно. В іншому випадку нічого не залишається, як звернутися в іншу МФО.

Промокод від ШвидкоГроші

Під промокодом мається на увазі комбінація символів, яка часто надається постійним позичальникам ШвидкоГроші для отримання певних пільг при оформленні кредиту. Ще промокод можна отримати, беручи участь в акціях і розіграшах компанії. До того ж, досить часто, промокоди роздають партнери фінансової компанії ШвидкоГроші.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт sgroshi.com.ua
Адреса 01032, Київ, вул. Саксаганського, 133-А
Графік роботи з 8:00 до 20:00
Гаряча лінія 0 800 50 10 20
E-mail
Соціальні мережі

Відгуки клієнтів про Швидко Гроші

Хто хоч раз користувався послугами мікрофінансової організації ШвидкоГроші, залишаються задоволені її роботою. Про це свідчать численні позитивні відгуки в інтернеті. Особливо наголошується швидкість оформлення кредиту (займає не більше 15 хвилин), вигідні відсотки та індивідуальний підхід до кожного, хто звертається. Також варто сказати, про широку мережу відділень компанії по всій країні.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.