6000 грн.
15 днів
Перша позика
0,01%
9,00 грн.
6009 грн.
Повторна позика
1,6%
1440,00 грн.
7440 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 75 років
Сума 1-й кредит 100 — 6 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 1 — 30 днів
Сума повт. кредит 100 — 12 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,6%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Переваги до зарплати, перший кредит під 0%, цілодобово 24/7, швидкий кредит

MyCredit з’явилася на фінансовому ринку України кілька років тому. На сьогоднішній день клієнтська база організації становить понад 140 тисяч осіб, при цьому схвалено понад один мільйон позик. Розглянемо МФО більш детально, проведемо огляд «Особистого кабінету» і механізму кредитування.

Документи для ведення фінансової діяльності

Як юридична особа організація була зареєстрована наприкінці 2015 року під назвою «1 Безпечне Агентство Безпечних Кредитів». Вона веде свою діяльність на підставі безстрокової ліцензії « Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту » від 26 січня 2017 року.

Хто може взяти онлайн кредит в MyCredit?

Клієнтом організації може стати громадянин України віком від 18 років, що відповідає кільком вимогам. До них відноситься наявність:

  • мобільного телефона;
  • банківської картки;
  • паспорта;
  • ІПН коду.

Можливість подачі заявки на отримання позики не залежить від роду занять, наявності позитивної кредитної історії або офіційного характеру працевлаштування.

Інструкція по роботі з сервісом MyCredit

Щоб отримати позику в даній МФО, клієнту необхідно зареєструватися в особистому кабінеті, заповнити та надіслати на розгляд анкету кредитування. Поговоримо про кожний з цих кроків більш докладно.

Як взяти кредит онлайн в MyCredit?

Після ознайомлення з умовами кредитування, сумою переплати і терміном погашення, користувач повинен зареєструватися в системі. Для цього на вказаний номер мобільного телефону прийде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Введення його в відповідне поле автоматично створить «Особистий кабінет» нового клієнта сервісу.

Далі стає доступним заповнення анкети на отримання мікрокредиту. Вона складається з двох основних частин. Перша включає в себе особисті дані позичальника: П.І.Б., дата народження, сімейний стан, адреса проживання та ІПН. Друга частина анкети містить інформацію про характер зайнятості клієнта, в тому числі рівня доходу.

На останньому етапі заповнення анкети потрібно прив’язати до особистого кабінету номер банківської картки позичальника. Після підтвердження відповідності всіх відомостей анкета відправляється на розгляд. У разі винесення позитивного рішення гроші будуть переведені на зазначений рахунок протягом двох хвилин.

Розрахунок онлайн кредиту

При першому оформленні позики в системі MyCredit процентна ставка становить 0,01%. У цьому випадку кредит можна взяти на суму не більше 5000 гривень. Таким чином, переплата для нових клієнтів МФО не перевищить 15 грн. на суму 5000.

Користувачі, які вже зверталися за фінансовою допомогою в організацію, мають можливість отримати позику в обсязі до 10000 гривень. Розмір максимальної процентної ставки складе 1,6%, а 30-денна переплата – 4800 гривень від максимально доступної суми.

Як погасити заборгованість: способи повернення грошей?

Існують три основні способи розрахуватися за кредитними зобов’язаннями з MyCredit:

  • через термінали оплати,
  • касу банку,
  • в «Особистому кабінеті» користувача,
  • за допомогою онлайн-переказу.

Найбільш зручним і вигідним методом є оплата позики в «Особистому кабінеті» на сайті організації.

У разі якщо сума переказу перевищує обсяг заборгованості, МФО вводить решту грошей у власний оборот. Тому слід правильно розраховувати залишок заборгованості і відсоток комісії конкретного сервісу.

Наслідки прострочення

Після закінчення зазначеного в кредитному договорі терміну погашення позики настає грейс-період. Протягом трьох днів після прострочення відсотки по кредиту не нараховуються. Цей час дається позичальнику, щоб розрахуватися за зобов’язаннями або скористатися функцією пролонгації.

Якщо в зазначений термін борг не буде погашений, в силу вступають штрафні санкції МФО. За кожен прострочений день сплати позики, в тому числі календарну добу грейс-періоду, нараховується пеня в розмірі 2,7% від загальної суми онлайн кредиту.

Як зробити пролонгацію позики в MyCredit?

Штрафних відсотків можна уникнути, скориставшись функцією продовження кредиту. Зробити це необхідно протягом триденного грейс-періоду. В іншому випадку для пролонгації позики клієнту потрібно оплатити нараховані відсотки за користування коштами організації.

Продовження кредиту можна здійснити на той самий строк, що прописаний в первинному договорі. Для цього потрібно зайти в «Особистий кабінет» на сайті компанії, ознайомитися з новими умовами і підтвердити пролонгацію по SMS.

Причини відмови у видачі кредиту

Підстави для відмови у видачі мікропозик індивідуальні для кожного користувача сервісу. Відповідно до політики MyCredit, кредит не може бути видано особам, які не є громадянами України віком менше 18 років.

Крім цього, причинами для відмови може бути діюча заборгованість, погана кредитна історія, помилкові дані кредитної анкети. Після винесення негативного рішення по заявці клієнт може подати нову після закінчення 7 днів.

Промокод від MyCredit

Компанія MyCredit пропонує своїм клієнтам ряд привілеїв і бонусів. Отримати їх можна, скориставшись спеціальними кодами. Найбільш вигідним промокодом на сьогоднішній день є «Знижка 30% на користування позикою».

Промокоди MyCredit розігруються в соціальних мережах, на сайті організації, сайтах партнерів МФО. Також їх володарями стають активні учасники електронних опитувань або постійні клієнти компанії.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Важливо відзначити, що пільгові умови кредитування можуть бути скасовані у зв’язку з низкою обставин. Основною з них є несвоєчасне погашення заборгованості, про що можна прочитати в індивідуальному кредитному договорі.

Контакти

Офіційний сайт mycredit.ua
Адреса 01010, Київ, пл. Арсенальна, 1 Б
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія 0 800 214 111
E-mail
Служба підтримки ,
Соціальні мережі , ,

Відгуки клієнтів про MyCredit

В інтернеті зустрічаються різні коментарі про діяльність цієї організації. Як позитивні сторони МФО клієнти відзначають високу швидкість розгляду кредитних заявок і швидкість винесення рішення по ним, а також лояльність до боржників.

Серед негативних коментарів користувачів сервісу відзначимо критику високої процентної ставки для повторних позик. Обурення клієнтів викликає та обставина, що її величина не залежить від кредитної історії або справності погашення попередніх заборгованостей перед MyCredit.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.