10000 грн.
63 днів
Перша позика
0,01%
63,00 грн.
10063 грн.
Повторна позика
1,7%
10710,00 грн.
20710 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 90 років
Сума 1-й кредит 100 — 10 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 1 — 126 днів
Сума повт. кредит 100 — 30 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,7%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 10 хвилин
Пролонгація доступна після оплати % на поточну дату
Переваги без дзвінків, без фото, до зарплати, перший кредит під 0%, цілодобово 24/7, швидкий кредит

Moneyveo – лідер на українському ринку небанківського онлайн кредитування, на думку компанії Ukrainian E-Commerce Expert. За час свого існування МФО видала понад 3 мільйони кредитів на суму близько 9 мільярдів гривень.

Документи для ведення фінансової діяльності

Організація була заснована як ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» в 2013 році з моменту вступу в силу свідоцтва про реєстрацію ІК №105 від 21 березня того ж року. Компанія займається наданням позик на підставі безстрокової ліцензії Нацкомфінпослуг, виданої 14 березня 2015 року.

Хто може взяти онлайн кредит в Moneyveo?

Щоб стати клієнтом організації, необхідно відповідати ряду мінімальних вимог. До них відносяться:

  • громадянство України;
  • вік від 18 років;
  • ІПН код;
  • наявність особистої банківської картки MasterCard / VISA;
  • активний номер мобільного телефону та електронна поштова скринька.

Рішення про надання позики приймається автоматично. Система аналізує особисті дані позичальника, його кредитну історію, зіставляє зазначені в заявці реквізити з інформацією фінансових компаній партнерів.

Інструкція по роботі з сервісом Moneyveo

Кредитування в системі Moneyveo проходить в чотири основні етапи:

  1. вибір суми позики і терміну погашення,
  2. оформлення заявки,
  3. верифікація банківської картки,
  4. отримання коштів.

Розберемо кожен з цих кроків більш докладно.

Як взяти онлайн позику в Moneyveo?

На головній сторінці сайту організації представлений кредитний калькулятор. З його допомогою будь-який користувач системи може вибрати необхідну суму і термін виплати майбутньої заборгованості. Далі необхідно оформити заявку на отримання коштів. В анкеті вказуються паспортні дані позичальника, відомості про його працевлаштування, реквізити банківської картки, ІПН код.

Наступним етапом перед отриманням коштів є підтвердження володіння банківською картою. Для цього на рахунку позичальника блокується випадкова сума до однієї гривні, число якої потрібно вказати для верифікації. Після проходження процедури кошти знову будуть доступні власникові.

Рішення про видачу мікропозик приймається протягом декількох хвилин після оформлення заявки. Повідомлення буде надіслано користувачеві SMS-повідомленням або на електронну пошту. У разі позитивної відповіді позичальникові залишиться погодитися з умовами кредитування в «Особистому кабінеті» і очікувати зарахування коштів.

Приклад розрахунку кредиту в Манівео

Процентна ставка по кредиту розраховується індивідуально для кожного клієнта організації. Для першої позики вона становить 0,01% при максимальній сумі 10000 гривень. Таким чином, переплата по мікрокредиту розміром в 5000 гривень для нових користувачів системи на 30 днів дорівнює 15 UAH.

Сума наступних позик – до 17000 грн, відсоток – 1,7%. Таким чином, максимальна переплата при повторному користуванні засобами МФО протягом 30 днів по сумі 5000 грн складе 2550.50 гривень. Тобто позичальнику потрібно погасити 7550.50 гривень.

Як погасити заборгованість: способи повернення грошей

Щоб розрахуватися з МФО за зобов’язаннями, клієнт може скористатися кількома способами. Найзручнішим і вигідним з них є онлайн оплата за допомогою «Особистого кабінету». Для цього необхідно попередньо внести необхідну суму на рахунок прив’язаною до профілю банківської картки і натиснути кнопку «Оплатити кредит».

Погашення заборгованості є і для неавторизованих в системі користувачів. У розділі «Оплатити кредит без авторизації» слід вказати номер телефону позичальника, номер картки та суму списання. Після підтвердження операції гроші будуть переведені на рахунок компанії.

До інших способів повернення коштів слід віднести оплату за допомогою сторонніх онлайн-сервісів (iPay.ua, PayHub, lifecell і ін.), Інтернет-банкінгів, в касах банків і через термінали самообслуговування.

Наслідки прострочення по кредиту

У разі несплати заборгованості в термін, зазначений в кредитному договорі, компанія застосовує ряд методів штрафного впливу на клієнта. Основними з них є нарахування пені та звернення в Бюро кредитних історій.

Санкції застосовуються на четвертий день після закінчення терміну погашення позики. Вартість користування коштами організації автоматично перераховується, за кожну наступну календарну добу нараховується штраф 3% від загальної суми мікрокредиту. Він складається зі стандартної ставки 1,7% і пені в розмірі 1,3% від наданих позичальникові коштів.

Невиплата кредиту в термін дозволяє МФО почати процедуру стягнення заборгованості. Права на неї можуть бути передані третім особам, в тому числі колекторським агентствам або судовим приставам, після винесення відповідної постанови.

Як зробити пролонгацію позики?

Щоб уникнути негативних наслідків прострочення, позичальник має можливість скористатися послугою пролонгації кредиту. Вона являє собою збільшення терміну користування засобами компанії на термін до 30 днів.

Продовження позики є в «Особистому кабінеті» користувача, через термінали самообслуговування або при зверненні в службу підтримки клієнтів організації. Головною умовою для здійснення процедури є оплата нарахованих на момент звернення відсотків по кредиту.

Особливістю пролонгації кредиту є відсутність штрафних санкцій МФО. Відсоткова ставка за користування коштами компанії нараховується на стандартних умовах, описаних в первинному договорі.

Причини відмови у видачі кредиту

Рішення по заявкам приймаються системою Moneyveo автоматично. В першу чергу на них впливає кредитна історія клієнта і коректність даних, зазначених в анкеті. Тому перед подачею заявки слід уважно перевірити відповідність вимогам компанії і термін дії банківської картки.

Користувачі, що мають низький кредитний рейтинг і рівень доходу, з великою ймовірністю отримають відмову у видачі позики. Також негативні рішення приймаються щодо осіб, які не пройшли верифікацію банківської картки.

Промокод від Moneyveo

Для отримання знижки на процентну ставку за наступним кредитом клієнти компанії можуть скористатися спеціальними промокодом. Щоб їх отримати, необхідно стежити за акціями МФО на сайті, в соціальних мережах або електронній розсилці.

Іншим способом отримання промокода є підписка і залишення відгуку про організацію на її сторінці в Facebook або Instagram. Скріншоти цих дій відправляються на електронну пошту Moneyveo. Після цього у відповідному повідомленні клієнт отримує діючий промокод.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Його не можна застосувати до активної позики і під час пролонгації. У разі прострочення оплати мікрокредиту, взятого з використанням промокоду, його сума і процентна ставка перераховуються на стандартних умовах.

Контакти

Офіційний сайт moneyveo.ua
Адреса 01015, Киїів, вул. Лейпцигська, 15 Б
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія 0 800 21 93 93
E-mail
Соціальні мережі , ,

Відгуки клієнтів про Moneyveo

В інтернеті можна зустріти як позитивні, так і негативні коментарі з приводу діяльності організації. Користувачі відзначають такі негативні особливості роботи МФО, як високі відсотки по кредитах, жорсткі санкції до боржників.

Позитивні відгуки клієнтів про компанію об’єднує схвалення високої швидкості розгляду кредитних заявок, зручність оплати, практично повна відсутність відсотків при первинному зверненні, оперативну онлайн-підтримку.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.