7600 грн.
17 днів
Перша позика
1,75%
2261,00 грн.
9861 грн.
Повторна позика
1,75%
2261,00 грн.
9861 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 65 років
Сума 1-й кредит 250 — 4 000 грн.
Ставка 1-й кредит 1,75%
Термін 5 — 30 днів
Сума повт. кредит 250 — 15 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,75%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Переваги без дзвінків, до зарплати, цілодобово 24/7, швидкий кредит

ТОВ «ІНФІНАНС» – динамічно зростаюча мікрофінансова компанія, яка готова видати позику клієнтові всього за 7 хвилин. Свої послуги вона надає під торговою маркою MoneyBoom. Видача коштів здійснюється цілодобово. Як відбувається обслуговування позичальників і оформлення угоди, розглянемо більш докладно.

Документи для ведення фінансової діяльності

Компанія MoneyBoom працює на українському ринку на законних підставах. Свідоцтво про її реєстрацію було видано Національним комітетом фінансових послуг 15 травня 2014 року.

Хто може взяти онлайн кредит в MoneyBoom?

Ця фінансова установа співпрацює з різними категоріями позичальників, включаючи студентів, підприємців-початківців, самозайнятих осіб і підприємців. Заявки приймають від фізичних осіб, які відповідають наступним вимогам:

 • вік від 18 до 65 років;
 • є громадянами України;
 • постійна прописка в будь-якому з регіонів, крім тимчасово окупованих територій;
 • наявність діючого громадянського паспорта та ідентифікаційного коду.

Для отримання кредиту потрібна власна банківська картка, яка належить позичальнику. На ній має бути позитивний баланс. Дебетова вона або кредитна, значення не має.

Інструкція по роботі з сервісом MoneyBoom

Процедура оформлення онлайн позики через інтернет відрізняється від її отримання в офісі. Тому розглянемо цей процес більш докладно.

Як взяти онлайн позику?

Для отримання кредиту користувачеві сервісу потрібно виконати наступні дії:

 1. Використовуючи калькулятор на сайті компанії обрати суму позики і термін погашення.
 2. Якщо сума переплати влаштовує, натиснути кнопку «Оформити кредит».
 3. Заповнити невелику анкету. На першому етапі необхідно вказати електронну пошту, пароль для входу в особистий кабінет і номер мобільного телефону. На вказаний номер надішлють смс-повідомлення з кодом для підтвердження анкети.
 • Далі необхідно в анкеті вказати персональні дані, адреса реєстрації та проживання, інформацію про запитуваній позику, реквізити карти для виплати.
 • Дізнатися відповідь по заявці з смс-повідомлення.
 • Погодитися з умовами договору в особистому кабінеті.
 • Отримати гроші на картку.

Весь процес оформлення мікрокредиту займе не більше 30 хвилин. Видача грошей здійснюється 24 години на добу.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Ключовим показником вибору позики є її вартість. Визначити переплату дуже просто за допомогою онлайн-калькулятора. Він розташований на головній сторінці сайту.

Наприклад, клієнт подав заявку на 2000 гривень. Якщо борг він погасить протягом 10 днів, то переплата складе 350 гривень. Але це за умови, що штрафні санкції не нараховувались. Вартість кредиту можна знизити, використовуючи промокод.

Як погасити заборгованість?

У кредитній угоді чітко вказані терміни повернення боргу. Вносити платіж краще за кілька днів до остаточної дати. На обробку операції йде 1-3 дні. А оплатою вважається день надходження переказу на рахунок компанії. Позичальникам доступні наступні варіанти погашення:

 • карткою в особистому кабінеті – без комісії;
 • в терміналах Ощадбанку, City24, EasyPay, TYME, IBox – безкоштовно;
 • в касі будь-якого банку – стягується комісія відповідно до тарифів обраного закладу.

У призначенні платежу необхідно вказати ПІБ позичальника, дату і номер договору. Внести гроші може і третя особа. Перш ніж внести платіж, необхідно дізнатися точну суму заборгованості. Ця інформація доступна в особистому кабінеті або по дзвінку в call-центр.

Наслідки прострочення

Якщо позичальник не погасив кредит у встановлений термін, то йому нараховують пеню в розмірі 1,75% за кожен день прострочення. Мікрофінансових компанія передає інформацію про наявність заборгованості в УБКІ. Кредитна історія позичальника буде зіпсована. При тривалому простроченні кредитор має право почати процедуру примусового стягнення боргу.

Для боротьби з неплатниками MoneyBoom ​​привертає колекторські агентства. Якщо сума боргу велика, то ініціюється судовий розгляд. На підставі рішення суду можуть здійснюватися примусові відрахування із заробітної плати клієнта в рахунок погашення боргу.

Як зробити пролонгацію позики?

Пролонгація договору можлива на його початковий термін. Плата за дану послугу не стягується. Відстрочка надається після оплати відсотків за минулий період, потім потрібно продовжити договір в особистому кабінеті і підтвердити операцію цифровим паролем.

Причини відмови у видачі кредиту

В данній фінансовій установі високий рівень схвалення заявок. Відмовити у видачі коштів можуть з наступних причин:

 • активні прострочення в інших компаніях і банках;
 • є діючий кредит в MoneyBoom;
 • при заповненні анкети допущені грубі помилки;
 • паспорт заявника недійсний, наприклад, не вклеєні фото в 25 і 45 років;
 • отримані негативні відомості в результаті проведеної перевірки.

Відповідь кредитора, багато в чому залежить від заявника. Потрібно повідомити якомога більше позитивних відомостей про себе. В анкету внести коректну і актуальну інформацію.

Промокод від MoneyBoom

Власникам промокоду надається кредит зі знижкою. Цей бонус отримують постійні позичальники за своєчасне повернення позики, написання відгуків про діяльність компанії в соціальних мережах. Нові клієнти можуть знайти промокод на спеціалізованих сайтах в інтернеті.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт moneyboom.ua
Адреса 01033, Київ, вул. Жилянська, д. 41
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія (044) 4708800
E-mail
Соціальні мережі , ,

Відгуки клієнтів про MoneyBoom

Відгуки про мікрофінансову організацію більшою мірою позитивні. Користувачі послуг відзначають якісний сервіс, оперативну роботу, професійну підтримку операторів, вигідні умови програми лояльності.

Негативні відгуки пов’язані зі стягненням проблемних кредитів. Клієнтам не подобається, що їх змушують виконувати взяті ними боргові зобов’язання. Але компанія MoneyBoom діє в рамках закону. Для стягнення заборгованості використовуються тільки легальні методи.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.