1700 грн.
16 днів
Перша позика
1,8%
489,60 грн.
2190 грн.
Повторна позика
1,8%
489,60 грн.
2190 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 років
Сума 1-й кредит 500 — 3 000 грн.
Ставка 1-й кредит 1,8%
Термін 2 — 30 днів
Сума повт. кредит 500 — 3 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,8%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація від 1 до 30 днів необмежену кількість разів
Переваги без дзвінків, без фото, до зарплати

Money4You – молода мікрофінансових організація, позитивно зарекомендувала себе на кредитному ринку України. Будь-який клієнт може отримати кошти в користування на умовах позики без дзвінків, фото і до зарплати. Для оформлення кредиту не потрібен значний пакет документів і обгрунтування мети позики, будуть потрібні тільки паспорт і податковий номер.

Документи для ведення фінансової діяльності

ТОВ «Маніфою» як юридична організація була зареєстрована в лютому 2019 року. Свідоцтво про державну реєстрацію як фінансова установа ФК № 1198 видано НКФУ 07.05.2019 року. Організація здійснює діяльність відповідно до законодавства України на підставі ліцензії Нацкомфінпослуг 28.05.2019 р.

Хто може взяти онлайн кредит в Money4You?

Стати клієнтом онлайн-сервісу Money4You зможе будь-який позичальник, який відповідає мінімальним вимогам:

  • старше 18 років і молодше 65;
  • українське громадянство, підтверджене паспортом та ІПН;
  • оформлена в українському банку банківська картка;
  • мобільний телефон і дійсний номер будь-якого оператора.

Для отримання коштів не потрібно приносити довідку про доходи або шукати поручителя. Будь-який потенційний клієнт, незалежно від роду діяльності (службовець, безробітний, матуся в декреті, пенсіонер, студент і т.д.), може оформити кредит в Money4You. Перевагою є і те, що для підписання договору потрібно всього лише оформити інтернет-заявку.

Інструкція по роботі з сервісом Money4You

Для того щоб скористатися послугами Money4You потрібно зареєструватися на офіційному сайті компанії для отримання доступу в особистий кабінет. Процедуру реєстрації проходять нові клієнти, вона складається з декількох кроків.

Як взяти онлайн позику?

Гроші в розмірі 500 – 3000 грн. видаються Money4You на 2-30 днів. Сервіс працює в режимі 24 \ 7 \ 365, тому в критичній ситуації можна скористатися послугою кредитування в будь-який час, навіть у святкові або вихідні дні.

Введення достовірних особистих даних

Необхідно заповнити порожні графи, що з’явилися на екрані монітора: справжнє прізвище, ім’я та по батькові, актуальний номер мобільного телефону, електронна адреса (на який буде дублюватися інформація з СМС), а також придумати унікальний логін.

Заповнення кредитної заявки

Буде потрібно внести паспортні дані, а також пройти верифікацію і ідентифікувати банківську картку (на рахунку повинно бути не менше 2 грн.). Наступний етап – планування розміру позики та розрахунок суми до віддачі, зазначення терміну користування кредитом.

Заявка вирушає на розгляд. Про рішення (схвалення або відхилення) сервіс повідомляє клієнта в СМС або електронним листом. Процедура зазвичай займає 20-25 хвилин. У деяких випадках, що вимагають більш детального вивчення інформації про клієнта, відповідь надходить через кілька годин. При позитивному результаті кредитний договір підписується в онлайн-режимі, а через 20 хвилин гроші надходять на рахунок клієнта.

Слід вносити достовірні дані, так як це підвищує шанси на схвалення кредитної заявки. Постійні користувачі при повторному і наступних зверненнях просто натискають на кнопку «Оформити кредит» в особистому кабінеті.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Мінімальна сума, як першого, так і наступних позик в сервісі Money4You становить 500 грн., Максимальна – 3000 грн., термін користування – від 2 до 30 днів. Процентна ставка для нових користувачів і постійних клієнтів однакова – 1.8% за день користування коштами. При регулярному зверненні сума кредиту для благонадійних учасників системи може бути збільшена до 10000 грн.

Швидке отримання позики в Money4You на суму 2200 грн. на 20 днів з урахуванням ставки 1.8% / добу призведе до переплати 792 грн. Послуга за користування кредитними коштами складе 30.60 грн. за 1 день х 20 днів = 792 грн. Після закінчення дії договору клієнт заплатить 2200 (тіло кредиту) + 792 грн. (відсотки) = 2992 грн.

Поворотну суму позики (з відсотками) можна розрахувати самостійно в автоматичному режимі, скориставшись кредитним калькулятором на сайті.

Як погасити заборгованість?

Внести суму за користування позиковими засобами можна декількома способами:

  • через касу будь-якого українського банку на території України. Для оплати потрібно знати банківські реквізити сервісу Money4You і вказати ПІБ клієнта, а також номер кредитного договору;
  • на сайті в «Особистому кабінеті» в розділі «Кредити» за допомогою банківської картки;
  • за допомогою платіжного терміналу, наприклад, «Приватбанку» в будь-якому супермаркеті або через сервіс «Приват-24».

При поверненні плати за кредит банківськими сервісами грошова сума надходить на рахунок фінансової організації не моментально, а протягом 1-3 днів. Для попередження прострочення слід вносити гроші завчасно.

Наслідки прострочення

При простроченні платежу більш ніж на п’ять календарних днів нараховується неустойка в розмірі від 25% до 50% від простроченого зобов’язання в залежності від конкретного типу позики.

Також дані про несумлінного позичальника відправляються в Бюро кредитних історій, що в майбутньому ускладнить отримання кредитних коштів від мікрофінансових організацій.

Як зробити пролонгацію позики?

При відсутності коштів на внесення плати за користування кредитом клієнт може оформити послугу пролонгації на 1-30 днів в «Особистому кабінеті». У цей період штрафні санкції не застосовуються, відсотки не збільшуються, продовжується тільки термін користування позиковими коштами.

Причини відмови у видачі кредиту

Рішення про надання кредиту в сервісі Money4You приймається на основі наданої клієнтом інформації. Важливо заповнювати всі графи анкети, а також перевірити статус кредитної історії.

Працівники сервісу аналізують і перевіряють кожну заявку. Достовірні особисті дані підвищують шанс на схвалення заявки.

Промокод від Money4You

Промокод від Money4You надає пільгові умови кредитування. Отримати його може кожен користувач. Збільшує шанс на отримання промокодів підписка на соціальні мережі і активна участь в різних конкурсах, які проводить сервіс. Також його поширюють компанії партнери.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт money4you.com.ua
Адреса 03150, Київ, вул. Казимира Малевича, д. 87
Графік роботи з 8:00 до 20:00
Гаряча лінія 0 800 33 00 24
E-mail

Відгуки клієнтів про Money4You

Багато клієнтів сервісу Money4You відзначають легкість і простоту оформлення позики, швидкий розгляд заявок, індивідуальний підхід до проблемних ситуацій. За короткий час послугами мікрокредитування фінансової компанії «Маніфою» скористалися тисячі українців.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.