7700 грн.
35 днів
Перша позика
1,9%
5120,50 грн.
12821 грн.
Повторна позика
1,9%
5120,50 грн.
12821 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 65 років
Сума 1-й кредит 500 — 15 000 грн.
Ставка 1-й кредит 1,9%
Термін 5 — 65 днів
Сума повт. кредит 500 — 15 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,9%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 15 хвилин
Пролонгація є
Переваги до зарплати, цілодобово 24/7, швидкий кредит

Гроші Всім – це мікрофінансова організація, яка спеціалізується на видачі кредитів для населення України. Фінансові продукти компанії призначені для вирішення різних актуальних потреб. Інформація по роботі особистого кабінету, умови отримання позики буде необхідна всім, хто вирішив скористатися пропозицією компанії.

Документи для ведення фінансової діяльності

Організація почала свою роботу у вересні 2017 року. У грудні того ж року компанія отримала ліцензію Нацкомфінпослуг на надання коштів у позику та надання послуг з факторингу.

Хто може взяти онлайн кредит в Гроші Всім?

У фінансовій організації Гроші Всім не існує обмежень за соціальним статусом позичальника. Студенти, мами в декреті, пенсіонери – будь-які категорії населення можуть отримати кошти. Виплати проводяться на банківську картку через інтернет-сервіс компанії Гроші Всім або готівкою в офісі.

Для видачі кредиту необхідно, щоб позичальник був громадянином України, а його вік становив від 18 до 65 років. Для оформлення позики будуть потрібні:

 • паспорт громадянина України;
 • номер мобільного телефону;
 • ІПН.

На сайті додатково потрібно вказати електронну адресу і дані банківської картки, на яку надійдуть позичені кошти. Картка повинна бути власною, тобто виданою на ім’я одержувача кредиту.

У переліку необхідних даних сервісу Гроші Всім не міститься жорстких вимог щодо наявності офіційного місця роботи. Хоча стабільний дохід допоможе підвищити шанси на отримання позики.

Інструкція по роботі з сервісом Гроші Всім

При оформленні кредиту в офісі організації правильність заповнення паперів разом з позичальником перевірить представник Гроші Всім. Під час роботи з інтернет-сервісом потрібно бути уважним і не помилятися при занесенні даних.

Спочатку необхідно пройти реєстрацію за номером телефону або через Bank ID. Потім потрібно заповнити заявку на сайті і дочекатися відповіді. Розглянемо кожен етап оформлення більш докладно.

Як взяти онлайн позику?

Спочатку потрібно зареєструватися на сайті. При реєстрації за номером варто внести дані мобільного телефону, ІПН і придумати пароль. При роботі через Bank ID використовують інформацію з банківського аккаунта. При внесенні відомостей будь-яким з цих способів в обов’язковому порядку необхідно відключити VPN, інакше у видачі кредиту буде одразу відмовлено.

Після отримання підтвердження по СМС можна продовжувати роботу далі.

Тепер слід заповнити заявку і вказати в ній необхідну суму і номер банківської картки.

У форму вносять такі відомості:

 • контакти (телефон та електронна пошта);
 • ІПН;
 • паспортні дані та прописку;
 • інформацію про зайнятість, доходи і сімейний стан.

Всі відомості рознесені на кілька сторінок:

 • Особисті дані;
 • Адреса;
 • Робота;
 • Сім’я.

Ці відомості потрібні, щоб компанія Гроші Всім була впевнена в серйозності намірів позичальника.

Тут також потрібно дати згоду на обробку персональних даних. Тільки на підставі згоди сервіс може почати перевіряти отримані відомості для видачі позики.

Через кілька хвилин з фінансової організації приходить рішення про видачу кредиту. При позитивній відповіді він підтверджує згоду з усіма пунктами кредитного договору через СМС-повідомлення. Потім, гроші зараховуються на картку.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Умови за відсотками і термінами погашення позики однакові і для тих, хто вже скористався послугами сервісу, і для тих, хто робить це вперше.

Відсоткова ставка за кредитним договором становить 1,9%, максимальний термін для погашення – 65 днів, а сума – 15 000 UAH. Мінімальна позика – 500 гривень, а термін на погашення – 5 днів. Якщо клієнт скористався сервісом Гроші Всім вперше, то максимальна сума кредиту складе 3000 гривень.

Якщо клієнтові потрібно 3000 гривень на 40 днів, то разом повернути необхідно 5280 UAH (3000 грн. – тіло кредиту і 2280 грн. відсотки за договором).

Компанія Гроші Всім надає всім клієнтам можливість погасити кредит достроково. В цьому випадку позичальникові треба виплатити кредит і відсотки тільки за час, коли він користувався отриманими коштами. Ніяких додаткових переплат за договором не передбачено.

Як погасити заборгованість?

Для погашення кредиту можна обрати:

 1. Онлайн-платіж на сайті. Операція відбувається через «Особистий кабінет». Щоб увійти в «Особистий кабінет», необхідно ввести пароль і номер телефону, зазначені при реєстрації;
 2. Інтернет банкінг. Оплата проходить через банк клієнта. Реквізити для платежу можна отримати в особистому кабінеті позичальника.
 3. Термінал самообслуговування. Термінали розташовані у всіх громадських місцях в будь-якому місті України.

Наслідки прострочення

Прострочення по погашенню кредита обернеться додатковими витратами для клієнта. Позичальнику потрібно буде сплатити пеню в розмірі 2,9%. Щоб уникнути подібної ситуації, можна провести пролонгацію договору.

Як зробити пролонгацію позики?

Компанія Гроші Всім лояльно ставиться до клієнтів і пропонує оформити пролонгацію всім, хто не встигає вчасно розплатитися з кредитом. За умовами пролонгації клієнту потрібно кожні 10 днів вносити відсотки по кредиту. Фінансова організація продовжує термін дії договору на необмежений час до повного погашення кредиту.

Причини відмови у видачі кредиту

До основних причин відмови в отриманні позики відносять некоректно заповнені особисті дані. Будь-яка помилка при внесенні призводить до того, що система не знаходить людини і видає негативне рішення. Для усунення помилки слід переглянути заповнену анкету, зробити коригування і знову запросити кредит.

Компанія Гроші Всім не так строго оцінює кредитну історію клієнта. Але якщо у людини існує кілька прострочень в різних фінансових структурах структурах, то його можуть порахувати злісним неплатником або відмовити через занадто велике фінансове навантаження.

Промокод від Гроші Всім

Промокод дає можливість отримати мікропозику на більш вигідних умовах. Промокод пропонує знижку на відсотки по відсотковій ставці.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт groshivsim.com
Адреса 04073, Київ, проспект Степана Бандери, дім 8, корпус 6
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія 0 800 216 777
E-mail

Відгуки клієнтів про Гроші Всім

В позитивних відгуках основний упор робиться на швидкі терміни отримання кредиту і відсутність додаткових платежів. У негативних коментарів йдеться про високу відсоткову ставку.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.