7700 грн.
17 днів
Перша позика
1,7%
2225,30 грн.
9925 грн.
Повторна позика
1,7%
2225,30 грн.
9925 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 років
Сума 1-й кредит 500 — 3 000 грн.
Ставка 1-й кредит 1,7%
Термін 5 — 30 днів
Сума повт. кредит 500 — 14 900 грн.
Ставка повт. кредит 1,7%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація є
Переваги без дзвінків, без фото, до зарплати, цілодобово 24/7, швидкий кредит

Фінансова компанія Грошик з’явилася відносно недавно, але вже встигла завоювати довіру багатьох українців. Сервіс пропонує споживачам оформити онлайн кредит не виходячи з дому. Мінімум вимог – тільки паспорт, ІПН код і банківська картка. Розглянемо детально принципи роботи фінансової організації та порядок отримання позики в «Грошик».

Документи для ведення фінансової діяльності

Юридичне найменування «Грошик» – ТОВ «Фінансова Компанія Горизонт». Організація була зареєстрована як фінансова установа 5 січня 2017 року. 13 квітня 2017 року на підставі розпорядження НКФУ компанія отримала ліцензію на ведення господарської діяльності з надання фінансових послуг.

Компанія працює відповідно до українського законодавства, дотримуючись рівних прав і обов’язків між сторонами кредитного договору.

Хто може взяти онлайн кредит в Грошик?

Отримати позику в мікрофінансової організації може практично кожен українець: студент, пенсіонер, мама в декреті, найманий працівник, приватний підприємець і навіть фрілансер. Головне – відповідати мінімальним вимогам МФО:

 • українське громадянство;
 • вік від 18 років до 65 років;
 • реєстрація на території України.

Для оформлення знадобиться паспорт, ідентифікаційний код і активна банківська картка. Картка повинна бути дійсна ще 1 місяць і на її рахунку необхідно мати мінімум 1 гривню.

Офіційне працевлаштування або будь-який інший стабільний щомісячний дохід істотно збільшують ймовірність схвалення кредиту, але не є обов’язковими вимогами.

Інструкція по роботі з сервісом Грошик

Для отримання інтернет позики потрібно пройти кілька простих кроків:

 • реєстрація на сайті,
 • заповнення анкети,
 • підписання договору.

Поговоримо про роботу сервісу більш докладно.

Як взяти онлайн позику?

Перше, що потрібно зробити – визначитися з сумою кредиту, який планується оформити. Далі слід натиснути «Отримати кредит», і заповнити заявку. Одночасно з першим заповненням анкети реєструється “Особистий кабінет”.

Заявка складається з чотирьох розділів:

 • контактна інформація,
 • ідентифікація особистості,
 • фінансовий стан,
 • банківська картка.

На мобільний телефон приходить смс з кодом, яким потрібно підтвердити правильність введених даних. Далі відкривається доступ до інших розділів. Потрібно вказати паспортні дані, ІПН, адреса реєстрації та проживання. З метою запобігання шахрайства з використанням чужих даних компанія просить робити селфі-фото з паспортом в руках.

Наступний розділ містить відомості про доходи: джерело, розмір і періодичність.

Завершальний етап – реєстрація банківської картки. Потрібно вказати її номер, термін дії та CVV / CVC код, розташований на зворотному боці картки. Компанія спише кошти в межах 1 грн. Для верифікації слід вказати точну суму перерахованих коштів.

Далі заявка відправляється на розгляд. Позичальника повідомляють про рішення повідомленням на телефон або електронну пошту. Якщо кредит схвалений, потрібно ознайомитися з його умовами, і підписати договір кодом з смс.

Приклад розрахунку мікрокредиту

За користування позикою розраховується денна процентна ставка. Величина ставки однакова для першого і кожного повторного кредиту – 1,7% в день. Термін погашення – від 5 до 30 днів.

Перша позика в «Грошик» видається на суму від 500 до 3000 грн. При успішному погашенні першого кредиту можна оформити повторний вже на суму до 14 900 грн.

Розрахуємо переплату по кредиту на суму 3000 грн. терміном 20 днів. Відсотки за 20 днів складуть: 3000 х 1,7% х 20 = 1080 грн. Через 20 днів користування позикою клієнту буде потрібно повернути 4080 грн. (тіло кредиту 3000 і відсотки – 1080).

Як погасити заборгованість?

У кредитному договорі вказана дата, до якої потрібно погасити платіж. Ця ж інформація відображена в “Особистому кабінеті”.

Компанія Грошик передбачає кілька варіантів оплати позики:

 • Карткою в “Особистому Кабінеті”, розділ «Оплатити кредит».
 • У додатку Приват24, меню «Мої платежі», пошук «Грошик» за реквізитами.
 • У платіжних терміналах IBox і ПриватБанку.
 • У касі будь-якого українського банку.

Датою платежу вважається день зарахування коштів на рахунок кредитора. Оплата через платіжні термінали і каси банків може зараховуватися до 3 робочих днів. Потрібно пам’ятати про це, щоб уникнути прострочення.

Наслідки прострочення

Сервіс онлайн кредитування Грошик дає можливість своїм клієнтам повернути борг протягом 3 днів після дати платежу. Компанія називає цей термін грейс-періодом, під час якого ставка не збільшується, а штрафи не нараховуються.

Починаючи з 4 дня прострочення, ставка збільшується до 3% в день. Крім цього дані про відсутність платежу передаються в бюро кредитних історій. В результаті чого кредитний рейтинг позичальника падає, а кредитна історія псується.

Як зробити пролонгацію позики?

Клієнти МФО Грошик можуть продовжувати термін договору до 185 днів. Кількість продовжень не обмежено. Одна пролонгація дорівнює 30 дням. Кредит продовжується безкоштовно, але потрібно оплатити вже нараховані на поточний день відсотки.

Щоб активувати послугу необхідно звернутися за кілька днів до дати платежу в службу підтримки або подати заявку в особистому кабінеті, в розділі «Пролонгація».

Причини відмови у видачі кредиту

Основні причини негативного рішення – невідповідність клієнта мінімальним вимогам компанії та наявність відкритих прострочень в інших фінансових установах.

Відмова може прийти ще в таких випадках:

 • низька платоспроможність;
 • надання недостовірної інформації або неправильні дані;
 • контакти з заявки не активні.

Промокод від Грошик

Клієнти сервісу можуть брати участь у програмі лояльності і використовувати спеціальні промокоди. Їх можна знайти в інтернеті у вільному доступі на тематичних майданчиках.

Програма лояльності дозволяє накопичувати бали і конвертувати їх в знижки до 50% на наступні кредити. Крім цього позичальники отримують додаткову винагороду за запрошення друзів.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт groshik.com
Адреса 04060, Київ, вул. Шота Руставелі, дім 44, офіс 104
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія 0 800 330 525
E-mail

Відгуки клієнтів про Грошик

Серед клієнтів компанії переважають позитивні відгуки. Зокрема, позичальники задоволені 3-х денним терміном для оплати боргу, під час якого не нараховуються штрафи. Також клієнти відзначають швидкий розгляд заявки і зручну оплату через Приват24. З негативних відгуків зустрічається критика високих відсотків при простроченні.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.