7000 грн.
15 днів
Перша позика
1,8%
1890,00 грн.
8890 грн.
Повторна позика
1,8%
1890,00 грн.
8890 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 65 років
Сума 1-й кредит 500 — 7 000 грн.
Ставка 1-й кредит 1,8%
Термін 1 — 30 днів
Сума повт. кредит 500 — 7 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,8%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація до 30 днів за умови сплати відсотків
Переваги без дзвінків, до зарплати

Gofingo – це сервіс інтернет кредитування, що дозволяє швидко отримати гроші на картку будь-якого українського банку. В основу роботи компанії покладено європейські цінності і міжнародний досвід її фахівців. Мікрофінансова організація аналізує інформацію, розуміє обставини і пропонує кращі рішення для фінансування фізичних осіб. Розглянемо докладніше компанію і алгоритм взаємодії з нею.

Документи для ведення фінансової діяльності

Юридичне найменування Gofingo – ТОВ «ГОУФІНГОУ». Власник сервісу громадянин Литви – Шарунас Янчаускас. Суспільство входить в приватний холдинг, який успішно працює на території Данії, Чехії, Литви і з 2015 року в Україні.

Компанія була внесена до реєстру фінансових установ 23 жовтня 2018 року. Ліцензія на видачу грошей в кредит була видана 2 липня 2018 року. Товариство здійснює свою діяльність в рамках українського законодавства.

Хто може взяти онлайн кредит в Gofingo?

Отримати онлайн позику в МФО може практично будь-який українець. Вимоги до позичальників в компанії мінімальні:

 • громадянство України;
 • вік 18-65 років;
 • прописка на території України;
 • наявність особистої банківської картки.

Gofingo не запитує довідок про доходи. Для оформлення заявки знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний номер (ІПН). Взяти кредит в організації можуть не тільки працевлаштовані громадяни, а й пенсіонери і навіть студенти.

Інструкція по роботі з сервісом Gofingo

Якщо позичальник відповідає критеріям, потрібно зареєструватися на сайті і заповнити онлайн анкету. Після цього пройти перевірку картки і дочекатися рішення фінансової компанії. Розглянемо процедуру більш детально.

Як взяти онлайн позику?

Взаємодія з Gofingo відбувається після реєстрації «Особистого кабінету». Для цього потрібно ввести дані:

 • номер мобільного телефону,
 • електронну адресу,
 • пароль.

Наступний етап – заповнення заявки на онлайн кредит. Вона складається з трьох розділів: особисті та паспортні дані, адреса, зайнятість і доходи.

Далі клієнт підтверджує обрану суму і термін позики, а також вводить реквізити банківської картки. Щоб переказ пройшов успішно, потрібно правильно вказати номер картки, її термін дії та CVV-код. Система перевірить, чи дійсна вона, списавши з рахунку суму в межах 1 гривні. Точну суму до копійок слід вписати у відповідне поле.

Після верифікації картки заявка йде на розгляд. Аналіз даних займає не більше 25 хвилин. Позичальник отримує відповідь в смс-повідомленні. Якщо рішення позитивне, клієнтові пропонують підписати кредитний договір. Його електронна версія буде зберігатися в «Особистому кабінеті».

Перед укладенням договору рекомендується ознайомитися з повним змістом документа. Як тільки користувач введе код з смс-підтвердження, договір набуде чинності. Після цього гроші перераховуються на клієнтську картку.

Якщо за заявкою прийшла відмова, можна ще раз спробувати отримати позику через 7 днів з попереднього звернення.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Перша і кожна наступна позика видаються зі ставкою 1,85% в день. Мінімальна сума кредиту – 500 гривень, а максимальна – 7000 гривень. Клієнт може вибрати термін договору від 1 до 30 днів.

Визначимо суму відсотків за користування грошима. Наприклад, сума позики – 1000 гривень, термін – 30 днів. Рахуємо: 1000 х 1,85% х 30 днів = 555 грн. Разом до кінця терміну клієнтові доведеться повернути 1555 гривень, з яких 1000 гривень – тіло кредиту, 555 гривень – відсотки.

Якщо погасити позику раніше, наприклад, за 15 днів, то переплата складе 1000 х 1,85% х 15 = 277,5 гривень. Відсотки нараховуються тільки за фактичні дні користування грошима.

На сайті компанії є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна зручно розрахувати переплату.

Як погасити заборгованість?

Дата повернення позики вказана в договорі і закріплена в «Особистому кабінеті». Заборгованість можна погашати частинами або одним платежем. При оплаті частини позики відсотки продовжують нараховуватися на залишок боргу.

У Gofingo можна повертати гроші раніше терміну без додаткових комісій за закриття рахунку. До тіла онлайн кредиту потрібно додати відсотки за вже минулі дні. Точна сума відображається в «Особистому кабінеті».

Здійснити оплату можна через:

 • «Особистий кабінет» – переказ з картки;
 • каси банків;
 • термінали самообслуговування.

Днем внесення платежу вважається дата зарахування грошей на рахунок кредитора. З карт гроші переводяться моментально, оплата через каси банків може відбуватися до 3 робочих днів.

Наслідки прострочення

При несвоєчасному виконанні зобов’язань Gofingo застосовує штрафні санкції. Фіксованих штрафів тут немає. Компанія нараховує щоденну пеню. Розмір неустойки розраховується індивідуально на основі суми позики і терміну прострочення.

За кожен день відсутності платежу клієнт зобов’язаний виплатити пеню в розмірі 5% від суми залишку боргу. Штраф нараховується до дня повного погашення боргу, але не більше 100 календарних днів.

Крім цього дані про прострочення передаються в Бюро кредитних історій. Кредитний рейтинг клієнта падає, що ускладнює отримання нових позик в майбутньому.

Як зробити пролонгацію позики?

Для продовження договору потрібно перейти в «Особистий кабінет», і подати заявку на цю послугу. Максимальний термін пролонгації – 30 днів. Щоб продовжити позику онлайн, слід сплатити нараховані відсотки або штрафи, і вибрати кількість днів. Кількість пролонгацій не обмежена.

Причини відмови у видачі кредиту

Типовими підставами відмови у позиці є:

 1. Невідповідність вимогам МФО;
 2. Недостовірність даних, зазначених у заявці.
 3. Відсутність зв’язку з контактними особами або роботодавцем позичальника.
 4. Помилки в анкеті.
 5. Погана кредитна історія.
 6. Низька платоспроможність клієнта.

Компанія не розголошує причини відмови конкретному позичальнику. Дана інформація є конфіденційною.

Промокод від Gofingo

Клієнти можуть отримати промокод зі знижкою на процентну ставку. Такі пропозиції зустрічаються на спеціальних сайтах, в соціальних мережах і блогах. Gofingo кілька разів на місяць робить розсилку промокодів для постійних клієнтів.

Промокод вказується в кредитному калькуляторі перед заповненням заявки.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт www.gofingo.com.ua
Адреса 04071, Київ, вул. Хорива, 1А
Графік роботи з 8:00 до 20:00
Гаряча лінія +38 044 3337305
E-mail

Відгуки клієнтів про Gofingo

Клієнтів мікрофінансової організації умовно можна розділити на два табори. Одні залишають позитивні відгуки про швидкість роботи, автоматичної перевірки, швидкому переказ грошей, безкоштовної пролонгації і адекватної служби підтримки. Інші критикують розмір штрафних санкцій і суворе спілкування служби по стягненню заборгованості. Одне можна сказати точно – кількість задоволених клієнтів явно перевищує число їхніх опонентів.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.