Глобал Кредит

Оформити заявку

7600 грн.
15 днів
Перша позика
0,01%
11,40 грн.
7611 грн.
Повторна позика
1,5%
1710,00 грн.
9310 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 70 років
Сума 1-й кредит 200 — 15 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 1 — 30 днів
Сума повт. кредит 200 — 15 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,5%
Спосіб отримання готівкою, онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація є
Переваги до зарплати, перший кредит під 0%, цілодобово 24/7

Глобал Кредит – мікрофінансових організація, що надає позики в онлайн режимі. Незважаючи на своє нетривале існування на ринку фінансових послуг, вона вже встигла завоювати популярність у населення за надійність і вигідність пропонованих умов. На сьогоднішній день у неї існує більше 50 філій на території України.

Документи для ведення фінансової діяльності

Свою фінансову діяльність Глобал Кредит почав в 2012 році на підставі реєстраційного свідоцтва IK № 96.

Також є підтверджує цей факт виписка з Держреєстру.

Крім цього, у компанії є ліцензія на надання послуг у сфері мікрокредитування. Вона видана Нацкомстатом в лютому 2013 року.

Хто може взяти онлайн кредит в Глобал Кредит?

Взяти мікропозик в МФО може будь-який повнолітній громадянин України. Головне, щоб був паспорт (проставлений відповідний штамп прописки) і був ІПН. Ще обов’язково володіння банківською картою і мобільним телефоном.

Категорія позичальника не має значення. Це можуть бути пенсіонери, мами в декретній відпустці, студенти і навіть неофіційно працюючі громадяни.

Інструкція по роботі з сервісом Глобал Кредит

Вперше звертається клієнтам надається можливість взяти кредит в розмірі 15 000 гривень під 0,01%. Заздалегідь слід зробити скан паспорта та ІПН. Якщо ви плануєте поїхати кредит безготівкою, то ще потрібна карта, відкрита в будь-якому українському банку.

Вся процедура оформлення проходить в онлайн-режимі і не вимагає особистого відвідування відділення. Досить на сайті компанії Глобал Кредит визначитися з сумою і терміном погашення кредиту. З цією метою використовують онлайн-калькулятор, який автоматично зробить розрахунок і видасть основні відомості.

Як взяти онлайн займ?

Інструкція з оформлення мікропозик в МФО Глобал Кредит:

 • Відкривають офіційну сторінку компанії Глобал Кредит і в розділі кредитів тиснуть на «Заповнити заявку».
 • Відразу ж з’являється розрахунковий калькулятор, де виставляють необхідну суму (в межах 15 000 грн.) І період користування (до 30 днів). Клацають по іконці «Отримати гроші».
 • Заповнюють анкету без помилок, від чого буде залежати підсумкове рішення від банку. Ініціали треба писати українською мовою, як зазначено в паспорті і на банківській картці. Ці відомості необхідні для ідентифікації особи позичальника та створення індивідуального профілю на сайті.
 • На вказаний телефонний номер банк висилає СМС з кодовою комбінацією, яку вбивають в відповідну графу.

Тепер заповнюються поля, що стосуються банківської карти: номер, термін дії, код. Після заповнення натискають «Далі».

 • У наступній формі повідомляють про дохід, наявному в власності майно і сімейний статус. Ще буде потрібно і інша інформація: місце роботи, займана посада, трудовий стаж, контакти та інше. Обов’язково треба позначити два номери телефону когось з родичів або близьких друзів, за якими банк зможе перевірити дані про позичальника.

Після відправки заявки на розгляд слід зайнятися верифікацією картки. В ході цієї процедури на ній буде заблокована умовна сума. Після погашення боргу вона повернеться. Потім залишається тільки чекати дзвінка з фінансової компанії з приводу прийнятого рішення.

На оформлення першого мікропозик в МФО Глобал Кредит зазвичай витрачається не більше 20 хвилин, в наступні рази – 5 хвилин (оскільки відпадає потреба в заповненні анкети).

Приклад розрахунку мікрокредиту

При бажанні вперше взяти кредит в розмірі 10 000 грн. на 30 днів повернути доведеться 10 030 грн. Це виходячи з 0,01% в день, які стягуються з нових клієнтів.

При другому і наступному зверненні тарифна ставка буде 2% на добу. Так, якщо взяти ті ж 10 000 гривень на аналогічний термін, то повернути доведеться вже 16 000 гривен (в день виходить 200 грн.).

Наслідки прострочення

Перед тим як брати кредит, варто проаналізувати свій фінансовий потенціал. Адже в разі прострочення МФО починає нараховувати відсотки у подвоєному розмірі. А вже на другий день накладають штрафну пеню – 50 гривень.

Крім цього, кредитор має право зв’язатися за вказаними номерами з близькими людьми позичальника. Якщо всі заходи не приведуть до бажаного результату, то компанія звертається до суду або передає борг в колекторське агентство.

Як погасити заборгованість?

Для погашення боргових зобов’язань позичальникам на вибір надається декілька способів:

 • стаціонарні термінали самообслуговування;
 • безготівкове перерахування з банківського рахунку з особистого кабінету на сайті компанії;
 • платіжні сервіси онлайн банкінгу.
 • можна погасити борг готівкою через касу будь-якого відділення Глобал Кредит.

Як зробити пролонгацію позики?

Коли позичальник потрапляє у скрутну ситуацію і не в змозі виплатити борг вчасно, то треба відразу ж звернутися в МФО для пролонгації. Це дозволить уникнути штрафів і пені.

Для вирішення проблеми телефонують на гарячу лінію та отримують консультацію. Або відвідують офіс компанії особисто. Також можна продовжити період розстрочки самостійно в ЛК на сайті Глобал Кредит.

Причини відмови у видачі кредиту

Глобал Кредит рідко відмовляє у видачі позики, але і таке трапляється. Зазвичай це відбувається з вини позичальника:

 • допущені помилки при заповненні електронної форми;
 • закінчився термін дії банківської картки або на ній негативний баланс;
 • надання недостовірної інформації.

Часто клієнти подають заявку на новий кредит відразу ж після погашення попереднього. Така поспішність гарантовано веде до відмови, оскільки система ще не встигла оновитися, і клієнт числиться в боржниках.

Промокод від Глобал Кредит

Під промокодом мається на увазі довільна комбінація символів, яка дає її власнику ряд вигод при оформленні мікрокредиту в МФО Глобал Кредит. Їх можна отримати безкоштовно в результаті певних дій (наприклад, залучення знайомих), а також отримати на сайтах партнерах. Ще промокоди видають за участь в різних акціях і розіграшах.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт globalcredit.ua
Адреса 01012, Київ, пл. Незалежності, 1
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія 044-466-28-88
E-mail
Соціальні мережі , , ,

Відгуки клієнтів про Глобал Кредит

Згідно з численними відгуками українців, які вже не раз брали позики в Глобал Кредит, компанія заслуговує довіри. В основному відзначають швидкість і простоту оформлення кредиту при малій ймовірності отримання відмови. Ще люди виділяють професійну підтримку співробітників call-центру, які завжди на зв’язку і готові відповісти на будь-які питання.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.