8000 грн.
15 днів
Перша позика
0,01%
12,00 грн.
8012 грн.
Повторна позика
1,5%
1800,00 грн.
9800 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 20 — 65 років
Сума 1-й кредит 500 — 8 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 1 — 30 днів
Сума повт. кредит 500 — 10 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,5%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація за умови сплати %
Переваги перший кредит під 0%, цілодобово 24/7

Сервіс E-Cash почав свою роботу півтора роки тому, але вже встиг завоювати популярність серед мікрофінансових компаній України. Детальна інструкція по взяттю позики, огляд особистого кабінету, а також відгуки клієнтів допоможуть проаналізувати всю роботу сервісу.

Документи для ведення фінансової діяльності

Сервіс онлайн-кредитування був зареєстрований в кінці серпня 2017 року. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи отримано в листопаді 2017 року.

Хто може взяти онлайн кредит в E-cash?

Всі заявки на отримання кредиту в E-cash подаються тільки в онлайн-режимі. Тому перша вимога до майбутнього позичальника – це наявність зареєстрованної електронної адреси та вміння користуватися інтернетом. Соціальний статус позичальника не має значення. Кредит доступний для всіх категорій населення: студентів, пенсіонерів, безробітних, мам в декреті. Основними критеріями для отримання позики є вік від 20 до 65 років і наявність українського громадянства. У позичальника повинен бути:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • іменна банківська картка, видана в одному з українських банків;
 • власний номер мобільного телефону.

Обмеження за місцем роботи і доходу не передбачені. Але наявність стабільного заробітку підвищує шанси на отримання коштів.

Інструкція по роботі з сервісом E-cash

Для початку роботи на сервісі, необхідно пройти реєстрацію. Процедура реєстрації включає:

 • заповнення анкети з персональними даними;
 • ознайомлення з правилами кредитування;
 • прийняття умов договору;
 • оформлення згоди на обробку персональних даних.

Далі, анкета відправляється на розгляд, а через нетривалий час клієнту повідомляється результат.

Як взяти онлайн позику в E-cash?

Розглянемо весь процес оформлення кредиту більш докладно. При першому зверненні потрібно натиснути на кнопку реєстрації, розташовану в правому верхньому куті на головній сторінці. Потім, слід заповнити анкету, внести:

 • особисті дані, згідно з паспортом;
 • електронну пошту;
 • реквізити банківської картки;
 • номер мобільного;
 • код з СМС повідомлення.

Наступний етап – верифікація банківської картки. Процедура проводиться для підтвердження того, що клієнт насправді є власником даної банківської картки. В ході верифікації на рахунку блокується сума в розмірі 1 гривні. По закінченню процедури, гроші повертаються на картку. З огляду на час весь процес займає кілька хвилин.

Далі йдуть процедури по ознайомленню та прийняттю правил кредитування, а також згода на всі пункти договору і обробку персональних даних.

Після можна обрати суму кредиту і терміни погашення. Заповнена форма відправляється на розгляд E-cash. Потім на адресу електронної пошти та телефон приходить рішення по кредиту. Гроші надходить на банківську картку, після підписання кредитного договору в особистому кабінеті.

Приклад розрахунку мікрокредиту

При першому отриманні позики кредитна ставка складе 0,01%, надалі 1,5%.

Максимальна сума для тих, хто вперше скористався сервісом, становить 4000 гривень, а терміни на погашення 30 днів. Подивитися точний розрахунок можна в кредитному калькуляторі на головній сторінці сервісу. При першому зверненні і сумі кредиту в 2000 гривень на 20 днів, розмір переплати складе 4 гривні.

При наступному зверненні максимальна сума позики складе 10 тисяч UAH, а термін погашення до 30 днів. При максимальній сумі кредиту через 30 днів, необхідно буде віддати 14500 UAH.

Як погасити заборгованість?

Сервіс передбачає можливість дострокового погашення або часткової оплати в ході дії договору. Суму платежу можна відстежувати в особистому кабінеті.

Існує кілька способів сплати кредиту:

 • в особистому кабінеті з рахунку банківської картки;
 • банківський переказ через відділення банку або систему інтернет-банкінгу;
 • в платіжних терміналах.

Слід врахувати, що днем ​​зарахування суми по кредиту є дата отримання коштів на рахунок E-cash. При оплаті через особистий кабінет сума зараховується відразу. При роботі з іншими банківськими сервісами гроші можуть йти до 3 діб. Оплату краще провести завчасно.

Наслідки прострочення

Якщо клієнт не внесе кошти по строках, зазначеним в договорі, на суму боргу нараховується пеня. Її розмір складе 1,5% за кожен день прострочення.

При відмові від сплати позики і пені інформація про клієнта передається в УБКІ. Щоб уникнути подібного розвитку подій, можна скористатися пролонгацією.

Як зробити пролонгацію позики?

Пролонгація – це можливість продовження кредитного договору. Для оформлення її необхідно сплатити процентни за користування кредитом. Таким чином, саму позику можна буде оплатити пізніше. Процедура проводиться в особистому кабінеті. За оформлення пролонгації нічого платити не треба.

Причини відмови у видачі кредиту

До основних причин відмови в отриманні позики відносять:

 • невідповідний вік клієнта;
 • розбіжність даних в заявці з фактичними;
 • непогашена заборгованість;
 • погана кредитна історія.

Незважаючи на швидкість прийняття рішень по кредитній заявці, всі дані клієнта ретельно перевіряються співробітниками E-cash. Якщо у сервісу виникають сумніви в достовірності даних, то в позиці буде відмовлено. Якщо це сталося, ще раз перевірте всю анкету та надішліть заявку знову. При наявності непогашеного кредиту, можна заплатити грошові і ще раз спробувати подати заявку.

Промокод від E-cash

Сервіс E-cash працює по системі знижкових промокодів, також компанія постійно організовує різні акції, і відправляє правила участі клієнтам у вигляді СМС. Також отримати інформацію про бонусні програми можна на сторінках соцмереж і сайті компанії.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт e-cash.com.ua
Адреса 01011, Київ, вул. Кловський узвіз, 7-А
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія +38 044 3378833
E-mail

Відгуки клієнтів про E-cash

Аналіз відгуків про E-cash на різних незалежних сайтах показує, що сервіс працює без нарікань. У тих, кому не сподобався сервіс, претензії викликають висока пеня і порядок стягнення заборгованостей. Задоволені клієнти відзначають швидкість розгляду заявок і якісну роботу служби підтримки.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.