10000 грн.
18 днів
Перша позика
0,01%
18,00 грн.
10018 грн.
Повторна позика
0,46%
828,00 грн.
10828 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 75 років
Сума 1-й кредит 300 — 10 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 7 — 30 днів
Сума повт. кредит 300 — 15 000 грн.
Ставка повт. кредит 0,46%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація доступна після сплати комісії: 7 дн. = 11,4%, 14 дн. = 20,0%, 30 дн. = 37,0%.
Переваги без дзвінків, без фото, до зарплати, перший кредит під 0%, цілодобово 24/7, швидкий кредит

Dinero – молода українська мікрофінансових організація. Вона входить в такі великі асоціації, як ВАФК, ОФУ, ЕМА. У 2019 порталом Finance.ua вона була визнана лідером онлайн-продажів в сфері мікрокредитування. Розглянемо її діяльність докладніше.

Документи для ведення фінансової діяльності

Організація спеціалізується на видачі короткострокових беззаставних позик, в тому числі на умовах фінансового кредиту. Вона була зареєстрована як юридична особа в 2017 році. ТОВ «ФК “Dinero”» здійснює свою діяльність в Україні на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг від 10 жовтня того ж року.

Хто може взяти онлайн кредит в Dinero?

Щоб отримати мікропозику в даній фінансовій компанії, позичальник повинен відповідати переліку вимог. До основних з них можна віднести:

  • вік від 18 років;
  • наявність паспорта і громадянства України;
  • код платника податків (ІПН);
  • володіння банківською карткою;
  • відсутність поточних заборгованостей.

Рівень доходу і кредитний рейтинг є важливими, але не визначальними факторами при розгляді заявки. Процедура здійснюється фахівцями компанії протягом декількох хвилин після відправлення.

Інструкція по роботі з сервісом Dinero

Для отримання мікрокредиту клієнту компанії необхідно провести ряд кроків. Головними з них є вибір суми позики і терміну погашення, заповнення кредитної анкети. Після відправлення її на розгляд позичальникові залишиться дочекатися позитивного рішення і зарахування коштів на банківську картку. Опишемо кожен з цих етапів більш детально.

Як взяти онлайн займ?

На сайті МФО можна скористатися кредитним калькулятором. З його допомогою користувач самостійно розраховує відсоток по майбутній позиці, обирає обсяг кредиту і необхідний термін погашення. Підтвердивши умови, клієнт перенаправляється на сторінку оформлення кредитної заявки.

Вона складається з обов’язкових до заповнення полів, що містять питання про працевлаштування, рівня доходу, що вимагають вказівки особистої інформації, паспортних даних та реквізитів банківської картки. Ідентифікація особистості відбувається завдяки наданню фахівцям компанії фотографії паспорта і особи позичальника.

Закінчивши оформлення анкети, необхідно ознайомитися з кредитним договором і підтвердити згоду з його умовами. Для цього на мобільний телефон користувача відправляється SMS-повідомлення з унікальним кодом. Після введення його в спеціальне поле на сайті компанії заявка відправляється на розгляд. У разі позитивного рішення гроші переводяться на особисту банківську картку позичальника протягом 15 хвилин.

Приклад розрахунку кредиту

Умови кредитування нових користувачів системи відбувається по процентній ставці 0,01%. При сумі першої позики 5000 гривень на 30 днів переплата складе 50 UAH.

При повторному зверненні на аналогічну суму і термін до повернення буде виставлених сума 7000 гривень (5000 тіло кредиту і 2000 гривень відсотки за користування). Так як Дінеро пропонує онлайн кредити на термін 7, 14 і 30 днів, процентні ставки будуть відповідно 1,7%, 1,5% і 1,3%.

Як погасити заборгованість?

Існує чотири основні методи повернення отриманих від компанії засобів. Найбільш швидким і вигідним для клієнта є онлайн-сплата за допомогою «Особистого кабінету». В цьому випадку гроші моментально списуються з рахунку банківської картки. Розрахунок можна зробити за телефоном, зателефонувавши на один з номерів служби технічної підтримки користувачів.

Внесення коштів через термінали самообслуговування є швидким способом оплати, однак тягне деякі фінансові втрати в зв’язку з комісіями сервісів. Dinero співпрацює з такими системами, як:

  • City 24,
  • Paymarket,
  • 24NonStop,
  • 2Click і іншими.

Здійснити оплату можна також в касі будь-якого банку. Необхідно лише вказати номер кредитного договору і власний ІПН. Кошти надійдуть на рахунок МФО протягом трьох днів.

Наслідки прострочення

Крім зниження кредитного рейтингу і рівня довіри компанії, при несплаті позики у встановлений термін організація застосовує штрафні санкції. Основна з них є щоденне нарахування пені в розмірі 1,5% від загальної суми мікрокредиту.

Умови видачі позик не передбачають наявність грейс-періоду, тому штрафні відсотки починають надходити в першу добу після прострочення платежу. У разі нездатності розрахуватися за зобов’язаннями вчасно, клієнти мають можливість продовжити термін дії кредиту.

Як зробити пролонгацію позики?

Пролонгація позики являє собою перенесення дати оплати на вибраний термін – 7, 14 або 30 днів. Щоб скористатися цією послугою, клієнту необхідно внести разову оплату і вибрати нову дату погашення.

Вартість пролонгації вираховується, виходячи з обраного терміну. 7 днів продовження – 11,4% від суми кредиту, 14 днів – 20%, 30 днів – 37%. Клієнт може скористатися послугою необмежену кількість разів, вона діє і для першої безпроцентної позики.

Причини відмови у видачі кредиту

Основною причиною для винесення негативного рішення по кредитній заявці є невідповідність вимогам МФО. Відмовити у видачі позики можуть також у разі внесення в анкету помилкових або неактуальних даних, реквізитів банківської картки стороннього особи. Перед відправкою заявки слід перевірити коректність зазначеної інформації.

Промокод від Dinero

Промокод являє собою унікальний числовий або символьний набір. Введення його при оформленні мікропозики дає власнику право скористатися певними бонусами компанії.

Найбільш вигідною на даний момент є 50-відсоткова знижка на ставку для повторного кредиту. Отримати цей та інші промокоди клієнти МФО можуть в подарунок за сумлінну співпрацю в SMS-повідомленні або на сайтах партнерів.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт www.dinero.ua
Адреса 03035, Київ, вул. Сурикова, 3А
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія +38 067 326 22 33
E-mail
Соціальні мережі

Відгуки клієнтів про Dinero

У числі коментарів з приводу діяльності компанії Dinero в інтернеті можна зустріти як позитивні, так і негативні. Серед негативних відгуків слід виділити критику високої процентної ставки для повторних позик і більшу вартість пролонгації.

Позитивні коментарі клієнтів організації об’єднує схвалення швидкості розгляду кредитних заявок, низькі вимоги для отримання позики та мінімальної процентної ставки для нових користувачів системи.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.