6000 грн.
16 днів
Перша позика
0,01%
9,60 грн.
6010 грн.
Повторна позика
1,8%
1728,00 грн.
7728 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 65 років
Сума 1-й кредит 500 — 6 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 3 — 30 днів
Сума повт. кредит 500 — 10 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,8%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 15 хвилин
Пролонгація можлива після оплати %
Переваги без дзвінків, без фото, до зарплати, перший кредит під 0%, цілодобово 24/7, швидкий кредит

CreditPlus – це порівняно молода, але вже здобувша популярність мікрофінансова організація. Вона видає позики на вигідних умовах в Україні всім бажаючим. Проведемо детальний аналіз цієї компанії, огляд особистого кабінету і розглянемо безпосередньо процедуру отримання онлайн кредитів.

Документи для ведення фінансової діяльності

Фінансова організація була зареєстрована як юридична особа в січні 2017 року. У лютому того ж року вона отримала свідоцтво про реєстрацію фінансової установи. Компанію було внесено в Держреєстр фінансових установ, вона здійснює свою діяльність на підставі ліцензії, отриманої від НКФУ в березні 2017 року.

Хто може взяти онлайн кредит в CreditPlus?

Скористатися послугами компанії може практично будь-який потенційний клієнт, це може бути студент, пенсіонер, фрілансер або матуся в декреті. Для цього потрібно відповідати всього кільком критеріям:

  • вік від 18 до 65 років;
  • наявність громадянства України, паспорта та ІПН;
  • володіння особистою банківською карткою і мобільним телефоном.

Офіційний характер працевлаштування і стабільний щомісячний дохід істотно підвищують шанси на отримання позики, але не є обов’язковими.

Інструкція по роботі з сервісом «КредитПлюс»

Щоб отримати онлайн займ, клієнту, який відповідає всім вимогам МФО, необхідно провести ряд простих кроків. По-перше, позичальникові потрібно зареєструватися на сайті компанії. Потім необхідно заповнити кредитну анкету і відправити її на розгляд. Поговоримо про процедуру більш докладно.

Як взяти кредит онлайн на картку?

На сайті CreditPlus представлений сервіс онлайн кредитування. Щоб скористатися ним, користувач повинен спершу зареєструватися в «Особистому кабінеті». Для цього потрібно вказати свої достовірні дані: прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон, а також вигадати пароль.

Далі стає доступним заповнення кредитної анкети. Вона містить відомості про паспортні дані позичальника, рівень його доходу, платіжні реквізити і іншу додаткову інформацію.

Наступним кроком є ​​вибір бажаної суми позики і терміну погашення. Потім повністю заповнена анкета відправляється на розгляд. У разі винесення по ній позитивного рішення між МФО і клієнтом поідписується кредитний договір. Він вступає в силу на підставі SMS-підтвердження з боку користувача. Після цього кошти зараховуються на його банківську картку.

Приклад розрахунку по мікрокредиту

Відсоткова ставка першої позики становить 0,01%, наступних – 1,8%. Розрахуємо суму переплати за користування кредитом, як для нового клієнта системи, так і того що бере його повторно.

Сума першої позики в CreditPlus не може перевищувати 6000 гривень, а термін погашення – 30 днів. У цих умовах максимальна переплата становить 18 грн. Наступні кредитні договори укладаються на суму не більше 10000 UAH при процентній ставці 1,8%. Таким чином, оформляючи кредит на суму 6000 гривень і терміном на 30 днів, в кінці розрахункового періоду клієнтові доведеться віддати фінансовій організації 9240 гривень (6000 грн. тіло кредиту і 3240 грн. відсотки по ньому).

Як погасити заборгованість: способи повернення грошей?

Розрахуватися за зобов’язаннями користувач системи може за допомогою ряду сервісів. Єдиним способом, що дозволяє погасити заборгованість без комісії, є списання коштів з банківської картки позичальника, номер якої вказується в «Особистому кабінеті». Провести виплату також можливо через термінал, мобільний додаток або в касі будь-якого українського банку.

Згідно з умовами кредитного договору, датою здійснення платежу є день надходження коштів на рахунок МФО. Тому при користуванні банківськими сервісами слід здійснити переказ коштів завчасно, щоб уникнути прострочення.

Наслідки прострочення

При несвоєчасному погашенні або невиплаті кредиту CreditPlus застосовує штрафні санкції. Однією з них є нарахування пені. Її розмір розраховується індивідуально, виходячи з терміну погашення і розміру позики, і становить до 1,2% від загальної суми кредиту щодня. Нарахування пені відбувається на 4-й день прострочення в додаток до одноразового штрафу в обсязі 150 гривень.

Крім іншого, МФО передає дані про прострочення виплати позичальника в УБКІ (Бюро кредитних історій). Це означає, що його рейтинг серед банків і інших фінансових компаній погіршиться, що в майбутньому ускладнить взяття інших кредитів.

Як зробити пролонгацію позики?

Щоб подовжити мікрокредит, необхідно погасити нараховані відсотки і штрафи. Після цього пролонгація позики буде проведена автоматично на строк, зазначений у первісному договорі. Процедура не передбачає стягування додаткової комісії, нарахування нових відсотків відбувається на наступний день після продовження.

Причини відмови у видачі кредиту

Основною причиною відмови у видачі кредиту є невідповідність клієнта вищеописаним вимогам мікрофінансової організації. Незважаючи на високу швидкість прийняття рішення по заявці, працівники CreditPlus перевіряють достовірність зазначених в анкеті відомостей.

Вони зв’язуються з контактними особами або роботодавцями позичальника по телефону і перевіряють актуальність паспортних даних. Часто зустрічається причиною відмови погана кредитна історія клієнта.

Промокод від CreditPlus

Користувачам сервісу доступний ряд вигідних бонусів при використанні спеціальних промокодів. Вони поширюються в інтернеті безкоштовно, продаються на спеціалізованих майданчиках або даються за участь в розіграшах МФО.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Відвідувачі сайту організації можуть отримати від неї промокод за вивчення помилок на сторінках або в електронних розсилках. Крім цього, подарунки такого роду доступні активним клієнтам компанії за проходження опитувань і залучення знайомих.

Контакти

Офіційний сайт creditplus.ua
Адреса 03062, Київ, пр-т Победы, 90-А
Графік роботи ПН-ПТ 9:00-20:00, СБ-НД 10:00-18:00
Гаряча лінія 0 800 330 263
E-mail
Соціальні мережі

Відгуки клієнтів про CreditPlus

Серед позичальників компанії можна зустріти як позитивні, так і негативні відгуки про її діяльності. Задоволені роботою МФО клієнти відзначають високу швидкість розгляду заявок, зручність оплати, швидкі відповіді служби підтримки. Серед негативних коментарів про CreditPlus часто зустрічається критика жорсткої системи штрафних санкцій та стягнення заборгованостей.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.