5000 грн.
17 днів
Перша позика
0,01%
8,50 грн.
5009 грн.
Повторна позика
1,9%
1615,00 грн.
6615 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 років
Сума 1-й кредит 500 — 5 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 5 — 30 днів
Сума повт. кредит 500 — 5 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,9%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація необмежена кількість разів при оплаті відсотків
Переваги перший кредит під 0%

Credit7 – це відносно нова мікрофінансова організація, що спеціалізується на наданні онлайн позик населенню на всій території України (крім областей в яких проводиться АТО). Незважаючи на недовгий термін свого існування вона вже встигла стати популярною, завдяки швидкості і простоті оформленню кредитів.

Документи для ведення фінансової діяльності

МФО зареєстровано в якості юридичної особи в січні 2019 року і вона повністю належить ТОВ «Лінеура Україна».

Свідоцтво видане згідно із записом в Держреєстрі від 19.03.2019. Компанія веде свою фінансову діяльність на підставі ліцензії від 04.04.2019 року № 529.

Хто може взяти онлайн кредит в Credit7?

Оформити мікрокредит через інтернет може будь-який повнолітній громадянин України, який навіть не має офіційного працевлаштування. Головна умова, щоб була постійна українська прописка та ІПН. Гарна кредитна історія підвищує шанси схвалення заявки.

Інструкція по роботі з сервісом Credit7

Для отримання онлайн кредиту буде потрібно зробити ряд послідовних кроків. Насамперед відкрити сайт МФО і пройти просту процедуру реєстрації. Після цього заповнити електронну форму і відправити її на розгляд.

Немає необхідності додатково посилати своє фото і скани особистих документів. В анкеті досить ввести реквізити паспорта. Також від позичальників не вимагають підтвердження доходу і працевлаштування.

Як взяти онлайн позику?

На офіційному сайті Credit7 на головному екрані розташовується кредитний калькулятор, в якому клієнт позначає основні параметри позики: суму і період користування грошима. Потім треба натиснути по кнопці «Отримати гроші».

Відразу ж система пропонує пройти реєстрацію. Для цього заповнюють інформаційну анкету, де вказують свої ініціали та номер мобільного телефону. Через пару секунд, на нього прийде СМС з кодовою комбінацією, яку необхідно ввести до відповідного рядка онлайн-заявки.

Далі треба вказати тип паспорта (старого чи нового зразка) та основні відомості з нього (номер, серія, ким і коли виданий).

Потім заповнюють адреса реєстрації. Якщо він відрізняється від того, де позичальник проживає, то про це слід згадати.

Наступним етапом буде анкетування, де із запропонованих варіантів відповідей треба обрати потрібні: сімейний стан, наявність дітей, джерело доходу і його приблизний розмір, контакти родича (одного) та інше.

Завершальним кроком стане додавання банківської картки, відкритої на заявника. Вона повинна бути з чинним терміном і з плюсовим балансом. Для її верифікації з рахунку буде списана сума в 1 грн., Після верифікації вона повернеться.

Тепер залишається погодитися на обробку персональних даних і підтвердити угоду шляхом введення ідентифікатора (надходить у вигляді СМС на телефон). Після всіх цих маніпуляцій можна відправляти заявку. На її розгляд зазвичай йде до 20 хвилин. Відповідь приходить на телефонний номер, електронну адресу або відображається в особистому кабінеті на сайті. Після чого гроші надходять на зазначену в заявці банківську картку.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Фінансова компанія надає першу позику клієнтам під 0,01%, надалі – 1,9%. Щоб чітко уявляти картину кредитування на подібних умовах, варто зробити наочний розрахунок для цих двох варіантів.

Позика, оформлена вперше:

 • сума – 2000 грн .;
 • період користування – 20 днів;
 • ставка – 0,01%;
 • до погашення – 2004 грн.

Повторне звернення:

 • сума – 2000 грн;
 • термін кредитування – 20 днів;
 • відсоток – 1,9%;
 • підсумкова виплата – 2760 грн.

Як погасити заборгованість: способи повернення грошей?

Повернути кошти за кредитом можна декількома способами:

 • через каси будь-яких банків на території України;
 • з власного кабінету на сайті безготівковим перерахуванням з картки;
 • скориставшись інтернет-банкінгом Приват 24;
 • зі стаціонарних терміналів самообслуговування.

Тільки через особистий кабінет оплата надходить на рахунок кредитора миттєво. В інших випадках гроші можуть йти близько 3 робочих днів. Це важливо враховувати, щоб не допустити прострочення.

Наслідки прострочення

У разі ухилення від своїх боргових зобов’язань до порушника можуть бути застосовані наступні заходи:

 • внесення відомостей до бази боржників, що зіпсує кредитну історію і поставить хрест на повторних спробах взяти кредит в інших фінансових установах;
 • регулярні дзвінки від співробітників МФО позичальникові і його рідним з вимогою погасити заборгованість;
 • нарахування відсотків за вищою ставкою, починаючи з дня прострочення;
 • подача позову до суду;
 • передача справи колекторам.

Як зробити пролонгацію позики?

Для продовження терміну повернення мікрокредиту (пролонгації) спочатку треба погасити нараховані відсотки за простроченням і накладені штрафи. Тільки після цього він буде збільшений на період, позначений в первинній угоді або на прохання позичальника. За дану процедуру не стягується додаткові комісії.

Причини відмови у видачі кредиту

У МФО Credit7 рідко відмовляють клієнтам, але іноді це трапляється. Причиною цього можуть стати такі ситуації:

 • недостовірні відомості, передані компанії;
 • опечатки в анкеті;
 • неактивна банківська картка;
 • недостатньо коштів на балансі карткового рахунку;
 • неповнолітній вік, відсутність громадянства України та необхідних документів.

Промокод від Credit7

Під ним мається на увазі комбінація символів, при введенні яких у відповідну графу при заповненні заявки, користувач отримує знижку по процентній ставці. Промокод можна отримати, якщо брати участь в різних акціях компанії. Ще його часто видають благонадійним клієнтам, які користуються послугами даного МФО. Досить часто він поширюється через сайти партнерів.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт credit7.ua
Адреса 01030, Київ, вул. Леонтовича, 7
Графік роботи з 9:00 до 20:00
Гаряча лінія 0 800 33 07 33
E-mail

Відгуки клієнтів про Credit7

Незважаючи на те, що фінансова компанія ще молода, відгуків про неї вже предостатньо. Серед них можна знайти, як позитивні, так і негативні. Але більшість клієнтів задоволені високою швидкістю відповіді на заявку (практично без відмови) і зручні варіанти погашення боргу. Негативні висловлювання частіше лунають з боку тих, хто проштрафився – недобросовісних позичальників.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.