7700 грн.
35 днів
Перша позика
0,01%
26,95 грн.
7727 грн.
Повторна позика
1,5%
4042,50 грн.
11743 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 20 — 65 років
Сума 1-й кредит 400 — 10 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 5 — 65 днів
Сума повт. кредит 400 — 15 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,5%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Пролонгація до 29 днів
Переваги перший кредит під 0%, цілодобово 24/7

Ccloan – міжнародна фінансова організація, яка спеціалізується на мікрокредитуванні. На українському ринку компанія почала свою діяльність з весни 2016 року, і за цей короткий період встигла зарекомендувати себе в якості надійного та стабільного фінансового партнера. Сервіс видачі кредитів за допомогою мережі інтернет виявився настільки затребуваним, що «CC Лоун» на сьогоднішній день лідирує в цьому сегменті.

Документи для ведення фінансової діяльності

Товариство з обмеженою відповідальністю «СС Лоун» організовує свою діяльність у повній відповідності із законодавчою базою України. Компанія має всі обов’язкові для роботи документи:

 • Свідоцтво про реєстрацію в якості фінансової установи ФК № 737 від 14.04.2016 року;
 • Ліцензію на діяльність з надання коштів у позику, видану Нацкомісією 13.04.2017 р

Хто може взяти онлайн кредит?

Отримати гроші в борг зможе заявник, який:

 • має український паспорт і ідентифікаційний код;
 • старше 20, але молодше 65 років;
 • оформив іменну банківську картку або є власником розрахункового рахунку;
 • має мобільний телефон і користується послугами одного з українських операторів;
 • успішно зареєструвався на сайті www.ccloan.ua.

Компанія лояльно ставиться до своїх клієнтів і не пред’являє обмежень, пов’язаних з соціальним статусом. Кредит можуть отримати навіть пенсіонери (до 65 років), безробітні або матусі в декреті без надання довідки про доходи. Головне, щоб клієнти виконували взяті на себе зобов’язання по позиці і вчасно вносили плату за користування кредитними коштами.

Інструкція по роботі з сервісом Ccloan

Для оформлення мікрокредиту в компанії «СС Лоан» необхідно зареєструватися на сайті. Процес складається з декількох етапів:

 1. Заповнення полів анкети. Внесення особистих даних (ПІБ, ідентифікаційний код, номер, серія паспорта) і актуального номера телефону, створення логіна і пароля. При внесенні інформації потрібно бути уважним, так як неправильне заповнення полів може стати причиною для відмови в наданні позики. Якщо ви зробили помилку, то потрібно написати листа до служби підтримки сайту з проханням внести корективи і додати документи.
 2. Підтвердження особистості заявника. Потрібно сфотографуватися за допомогою веб-камери, тримаючи в руці паспорт, відкритий на сторінці з фото.
 3. Верифікація банківської картки. Цей етап необхідний для безпечного проведення операції. У відповідні поля вносять номер картки, на яку надійдуть кошти, термін її дії та код.
 4. Визначення параметрів позики. Оформлення заявки на бажану суму кредитних коштів і термін погашення позики. Запит розглядається фахівцями кредитної компанії, а рішення відобразиться в особистому кабінеті і продублюється в смс.

При оформленні позики учасники системи погоджуються на обробку персональних даних. Якщо заявка буде схвалена, то надсилається на підпис кредитний договір в електронному вигляді, а потім на розрахунковий рахунок надходять надані позичальнику грошові кошти.

Способи погашення заборгованості

Кредитор пропонує кілька варіантів оплати:

 • У персональному кабінеті за допомогою банківської картки. Розрахунок можна провести 24 \ 7 \ 365 в будь-який, комфортний для клієнта час;
 • Скориставшись терміналом самообслуговування (IBOX, Система, EasyPay);
 • У касі будь-якого українського банку. Для здійснення переказу вам будуть потрібні реквізити фінансової компанії, які ви можете взяти в особистому кабінеті на сайті.

Наслідки прострочення

Якщо не вдається вчасно погасити заборгованість по кредиту, то після дати, зазначеної в договорі, нараховується пеня в розмірі 1.65% від суми за кожен день прострочення. У разі, коли клієнт не збирається повертати гроші і ховається, його дані передаються в кредитне бюро. Надалі можуть виникнути труднощі з оформленням нової позики. При небажанні взаємодіяти з кредитором щодо недобросовісного клієнта застосовуються примусові заходи стягнення заборгованості, в тому числі шляхом звернення до суду.

Як зробити пролонгацію позики?

Пролонгація – це послуга «СС Лоан», що дозволяє продовжити термін користування кредитом без застосування штрафних санкцій. Даною послугою може скористатися будь-який позичальник сервісу, у якого відсутня заборгованість понад 30 днів поспіль, що в сумі дорівнює 60 діб. Оформлення пролонгації проводиться в особистому кабінеті за умови оплати раніше нарахованих відсотків:

 • Запит на отримання послуги в день закінчення договору призведе до пролонгації кредиту на максимальний термін і складе 29 днів;
 • Якщо дата погашення позики ще не настала, то можна перенести дату погашення на термін, рівний або менший, ніж фактичне використання кредиту.

Послуга пролонгації недоступна в разі, якщо проводиться розрахунок перекладом або внесення готівкової суми в касі банку. При надходженні коштів спочатку буде погашена заборгованість по відсоткам та пеня, і тільки потім тіло кредиту.

Причини відмови у видачі кредиту

Заявка для отримання онлайн кредиту Ccloan може бути відхилена по ряду причин:

 • Відсутність українського громадянства;
 • Вік до 20 і старше 65 років;
 • Негативна кредитна історія;
 • Неправильне заповнення полів заявки.

Інформація про відмову з’явиться в особистому кабінеті. При бажанні можна через кілька днів повторити спробу.

Переваги кредитування CCLoan

Компанія надає кредити в режимі нон-стоп цілодобово 7 днів на тиждень 365 днів на рік. Кожен зможе оформити позику буквально за лічені хвилини, не дивлячись на вихідні або офіційні святкові дні. До додаткових бонусів співпраці з СС Лоан відносять:

 • відсутність надання інформації про доходи;
 • максимально стислі терміни розгляду заявки на надання кредиту – 10-25 хвилин;
 • високий рівень захисту персональних даних клієнтів;
 • можливість оформлення пролонгації;
 • кілька альтернативних варіантів погашення;
 • акційні пропозиції, істотно знижують вартість користування кредитом.

Промокод від Ccloan

Промокод дає можливість отримати позику від Ccloan з комфортними умовами. Його застосування дозволяє отримати відчутну знижку на вартість користування грошами. Інформація про наявність чи відсутність промокодів відображається в особистому кабінеті. При необхідності можна проконсультуватися на гарячій лінії.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт ccloan.ua
Адреса 01024, Київ, вул. Басейна, 6
Графік роботи з 8:00 до 23:00
Гаряча лінія +38 044 2227733, + 38 097 5831177, +38 093 5831177
E-mail
Соціальні мережі ,

Відгуки клієнтів про Ccloan

Фінансова компанія Ccloan за кілька років роботи на українському кредитному ринку зарекомендувала себе з позитивного боку. Багато клієнтів задоволені умовами, обслуговуванням і можливістю оформлення позики в будь-який час.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.