5400 грн.
17 днів
Перша позика
0,01%
9,18 грн.
5409 грн.
Повторна позика
1,77%
1624,86 грн.
7025 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 60 років
Сума 1-й кредит 800 — 5 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 5 — 30 днів
Сума повт. кредит 800 — 10 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,77%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 25 хвилин
Переваги до зарплати

Cashinsky – це сервіс, де гроші в борг може отримати будь-який позичальник. Надавати довідки про доходи, поручителів не потрібно. Кредит видається по декільком документам. Вивчимо цю компанію, особистий кабінет і процес отримання тут онлайн позики.

Документи для ведення фінансової діяльності

Cashinsky – це досить молода мікрофінансова організація, зареєстрована 11 липня 2017 року. Свою діяльність ця компанія здійснює згідно з українським законодавством. Законність фінансової діяльності даної МФО підтверджується виданими їй свідоцтвами і ліцензією.

Хто може взяти онлайн кредит в Cashinsky?

Оформити в даній МФО позику може практично будь-який громадянин України. Йому лише потрібно відповідати наступним нескладним критеріям:

 • вік від 18 до 60 років;
 • чинний український паспорт;
 • ІПН;
 • реквізити для перерахування коштів (банківська картка).

Фінансове становище позичальника і його статус особливої ​​ролі не грає, але збільшує шанси на взяття кредиту в даній організації.

Інструкція по роботі з сервісом Cashinsky

Щоб отримати гроші в борг у даній мікрофінансової організації, клієнту потрібно зробити кілька кроків. Спочатку йому потрібно пройти реєстрацію на сайті цієї організації. Далі їм заповнюється кредитна анкета і відправляється працівникам МФО.

Як взяти онлайн позику?

На сайті Cashinsky розташовується зручний кредитний калькулятор. Щоб користуватися ним, позичальник спочатку повинен оформити на даному сайті «Особистий кабінет».

Для цього йому потрібно ввести в форму свої персональні відомості:

 • електронну пошту,
 • пароль.

Далі перед ним з’являється кредитна анкета. У ній містяться ПІБ, стать і дата народження позичальника, паспортні дані, ІПН, адреса проживання, телефон, додатковий контактний телефон, додаткові відомості про позичальника.

Потім анкета відправляється працівникам даної фінансової компанії на розгляд. При отриманні клієнтом позитивної відповіді між МФО і позичальником підписується угода. Вона стає дійсною після отримання відповідного SMS-підтвердження від клієнта. Гроші надходять на картку клієнта протягом 10 хвилин.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Ставка за першою позикою становить 0,01% в день, по другій і наступним – 1,9%. Розглянемо суму переплат, яку потрібно заплатити за користування позиченими грошима новачкові і людині, яка повторно звертається в МФО.

Сума першої позики в Cashinsky не може бути більше 5000 грн, а термін її погашення – 30 днів. Друга і третя позика береться на суму до 10 000 при ставці 1,77%. Тому якщо позичальник бере повторний онлайн кредит на 5000 грн., то повернути йому доведеться 7465 грн.

Способи повернення грошей

Закрити борг клієнт може за допомогою ряду різних сервісів. Сплатити борг без комісії позичальник може зі своєї банківської картки. Її номер вказується в «Особистому кабінеті». Також виконати оплату можна через сервіс «Приват 24».

Крім цього, можна це зробити в касі будь-якої банківської установи, що знаходиться в Україні.

Датою повернення коштів вважається день зарахування грошей на рахунок мікрокредітной організації. Тому про переведення грошових коштів на рахунок потрібної організації позичальникові варто подумати заздалегідь, це допоможе уникнути прострочення.

Наслідки прострочення

При несвоєчасному погашенні кредиту Cashinsky застосовує до позичальника санкції. Процентна ставка збільшується до 3%. Компанія може стягнути з клієнта борг або відправити інформацію про нього в Бюро кредитних історій або в суд. В результаті цього кредитна історія клієнта зіпсується, а у всіх фінансових організаціях отримати новий кредит йому буде складно.

Як зробити пролонгацію позики?

Щоб збільшити термін дії свого кредитного договору, позичальник спочатку повинен сплатити відсотки і штрафи. Кредитний договір продовжується на той термін, що був спочатку вказано в оформленому кредитному договорі. Далі клієнтові не буде нараховуватися пеня, оплачувати свій кредит він зможе за колишньою процентною ставкою.

Причини відмови у видачі кредиту

Основною причиною відмови у видачі позики вважається наявність помилок у кредитній анкеті заявника. Рішення по заявці працівники даної МФО приймають швидко, але вони ретельно перевіряють всі дані, внесені позичальником в анкету.

Крім цього, працівники Cashinsky відмовляють позичальникові в тому випадку, якщо він:

 • ввів в анкету неправильні реквізити своєї банківської картки. А ще відмовляють в тому випадку, якщо термін дії її закінчився або баланс нульовий;
 • є прострочення по відкритим кредитами.

Промокод від Cashinsky

У даній фінансової організації діє своя система заохочення клієнтів. Додатково тут активно впроваджується програма лояльності, що діє для постійних клієнтів. З її допомогою клієнт може підвищувати суму кредиту і зменшувати процентну ставку по ньому. Періодично МФО проводить розсилку промокодів, які також можна знайти у партнерів компанії.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт cashinsky.ua
Адреса 03083, Київ, проспект Науки, д. 50
Графік роботи з 8:00 до 20:00
Гаряча лінія +38 044 3640646
E-mail

Відгуки клієнтів про Cashinsky

В інтернеті зустрічаються різні відгуки про роботу даної МФО. Задоволені роботою даної організації позичальники зазначають:

 • чесну і доступну систему обслуговування;
 • готовність співробітників МФО завжди прийти на допомогу своїм клієнтам;
 • індивідуальний підхід до кожного позичальника;
 • наявність альтернативних шляхів вирішення проблем.

Серед негативних відгуків про цю компанію зустрічається критика системи штрафів.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.