Бистрозайм

Оформити заявку

15000 грн.
18 днів
Перша позика
0%
0,00 грн.
15000 грн.
Повторна позика
2%
5400,00 грн.
20400 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 75 років
Сума 1-й кредит 500 — 15 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0%
Термін 7 — 30 днів
Сума повт. кредит 500 — 15 000 грн.
Ставка повт. кредит 2%
Спосіб отримання готівкою, онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 20 хвилин
Переваги до зарплати, перший кредит під 0%, цілодобово 24/7, швидкий кредит

Бистрозайм – фінансова організація, діяльність якої спрямована на надання онлайн позик на картку або готівкою, при наданні мінімального пакету документів. Скористатися пропозицією може будь-який громадянин України, який відповідає вимогам компанії.

Документи для ведення фінансової діяльності

Бистрозайм веде свою діяльність згідно до отриманих документів:

 • Свідоцтво № 40858239 від 27.07.2017 р, видане Нацкомфінпослуг.
 • Ліцензія надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, безстрокова, початок дії від 24.07.2015. Розпорядження Нацкомфінпослуг №1803 від 23.07.2015р.
 • Розпорядження Нацкомфінпослуг №163 від 26.01.2017 про переоформлення в зв’язку зі звуженням видів діяльності.

Хто може взяти кредит?

Скористатися пропозицією може будь-який громадянин України, який відповідає вимогам компанії. Для відправлення заявки потрібно мати гаджет з виходом в інтернет, пакет документів і діючий номер мобільного телефону. Також взяти позику можна готівкою, але для цього доведеться відвідати відділення організації.

Інструкція по роботі з сервісом

Сервіс швидкого кредитування приймає заявки від громадян України 24/7. Розглянемо, що потрібно зробити, щоб отримати позику на картку.

Як взяти онлайн позику?

Процедура отримання позики доступна на офіційному сайті Бистрозайм. Буде потрібно:

 • Увійти на офіційний сайт;
 • Вибрати «Увійти» – «Реєстрація».

Зверніть увагу! Компанія пропонує увійти за допомогою порталу Google або Facebook. При виборі такого варіанту потрібно вказати дані соціальної мережі.

Для реєстрації особистого кабінету слід вказати у вікні:

 • ПІБ українською мовою;
 • номер телефону;
 • дату народження;
 • стать;
 • пароль для входу;
 • адреса електронної пошти.

Після внесення відомостей вибрати «Реєстрація».

Після належить заповнити анкету, в якій вказати:

 • дані паспорта і номер ІПН;
 • адреса за місцем фактичного проживання і реєстрації;
 • зайнятість;
 • розмір щомісячного доходу;
 • телефон контактної особи, яке зможе підтвердити особу позичальника;
 • дані банківської картки.

Важливо! Через картку потрібно пройти перевірку. Після внесення всіх даних картки на ній буде заблокована випадкова сума, не більше 1 грн. Після перевірки гроші будуть повернуті.

Після внесення всієї інформації анкету слід відправити на розгляд. Процедура перевірки триває за часом не більше півгодини. Протягом цього часу позичальникові і довіреній особі може зателефонувати співробітник МФО.

За підсумками перевірки залишиться отримати відповідь. При позитивному вирішенні в особистому кабінеті відобразиться кредитний договір. Залишиться поставити підпис через внесення отриманого персонального секретного коду і отримати позику.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Зробити розрахунок, виходячи з персональних умов, кожен позичальник може безкоштовно через офіційний сайт МФО. Для цього в калькуляторі, який розміщений на головній сторінці, слід вказати ліміт і термін. Для нових клієнтів ставка 0,01%.

Наприклад, запитуючи 15000 грн на термін 30 днів, буде потрібно виплатити відсотки в розмірі 9000 грн. – це при повторному кредиті. В такому випадку діє процентна ставка 2% в день.

Приклад розрахунку, при повторному отриманні позики на 10 днів:

Сума позики, грн. Відсотки за користування, грн. Загальна сума до погашення, грн.
1 000 200 1 200
3 000 600 3 600
5 000 1 000 6 000
7 000 1 400 8 400
9 000 1 800 10 800
11 000 2 200 13 200
13 000 2 600 15 600
15 000 3 000 18 000

Важливо враховувати, що процентна ставка нараховується з другого позики, оформленого в компанії. При першому зверненні можна отримати позику без відсотків – під 0,01%.

Як погасити заборгованість: способи повернення грошей

Компанія пропонує оплатити заборгованість декількома способами:

 • Онлайн. Для погашення слід увійти в розділ «Корисне». У розділі «Як повернути» вказати номер договору і суму до повернення. Після вказати дані картки, з якої відбудеться списання.
 • Через термінал Regular Pay. Для оплати в меню терміналу потрібно знайти МФО, в розділі «Банківські послуги». У вікні вказати номер договору та ПІБ. Важливо! Номер договору при оплаті вноситься без тире. Після потрібно вказати номер мобільного телефону і суму до оплати. Гроші для оплати внести через купюроприймач і отримати квитанцію.
 • Через EasyPay. Для оплати слід знайти найменування компанії в розділі «Банки і страхування». Після ввести номер телефону і кредитного договору. Якщо не виходить вказати номер договору повністю, то можна ввести ІПН. Після вказати суму до поповнення, внести кошти і отримати чек.
 • Через особистий кабінет Приват24. Для оплати слід увійти в особистий кабінет і вибрати «Всі послуги» – «по Україні». У вікні вказати номер рахунку компанії 26508055700902 і заповнити всі обов’язкові поля. Після вказати дані картки, з якої буде оплата і суму. На завершення залишиться вказати суму і підтвердити списання грошей в рахунок погашення заборгованості.
 • Оплата банківським переказом. Погасити можна особисто в офісі будь-якого банку або через особистий кабінет будь-якої банковської картки. Для оплати будуть потрібні реквізити, які вказані на останній сторінці кредитного договору. Важливо! В призначенні платежу слід вказати номер переказу, ПІБ та ІПН позичальника. В іншому випадку МФО не зможе ідентифікувати платіж і зарахувати в рахунок погашення позики.
 • Готівкою. Внести оплату можна через касу Бистрозайм. Співробітникові каси потрібно озвучити ПІБ, ІПН і номер кредитного договору.

Наслідки прострочення

Компанія має право передати стягнення боргу третім особам, що негативно позначиться на кредитної історії.

Згідно п. 4,2 кредитного договору на наступний день після несплати позики Бистрозайм має право змінити процентну ставку:

 • 3,64% з 1 по 14 день несплати;
 • 5,02% з 15 по 29 день невнесення заборгованості;
 • 7,67% з 30 дня прострочення.

Як зробити пролонгацію позики?

Для продовження позики потрібно увійти в особистий кабінет і вибрати послугу «Продовження». Для збільшення терміну потрібно сплатити нараховані відсотки за договором і період дії збільшиться автоматично. Також послуга доступна в офісі, при наявності паспорта.

При пролонгації можна погасити не тільки відсотки, а й частину боргу за позикою.

Причини відмови у видачі кредиту

Компанія має право відмовити у видачі позики без вказівки причини. Розглянемо актуальні:

 • Надання неправдивих відомостей. Наприклад, зазначений вигаданий телефон контактного людини.
 • Погана кредитна історія.
 • Позичальник не відповідає вимогам компанії.
 • У клієнта є діючий кредит у МФО.
 • Не пройдена ідентифікація через картку.
 • Обраний спосіб отримання грошей на картку, яка випущена не українським банком.

При отриманні відмови можна подати повторну заявку через місяць. За цей термін можна зрозуміти причину відмови і виправити її, для отримання позитивного рішення.

Промокод

Компанія розсилає клієнтам персональні коди поштою або смс. Також проводить акції та конкурси, в рамках яких можна отримати промокод. Завдяки йому можна отримати позику за зниженою ставкою.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт bistrozaim.ua
Адреса 69037, Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-А, оф. 25
Графік роботи цілодобово 24/7
Гаряча лінія 0 800 507 570
E-mail
Служба підтримки
Соціальні мережі , ,

Відгуки клієнтів

Після отримання позики в Бистрозайм багато клієнтів залишають відгуки в інтернеті. Вивчивши їх, стає ясно, що є як позитивні, так і негативні.

В позитивних відгуках, клієнти дякують копанії за зручний сервіс дистанційного кредитування і лояльне ставлення до клієнтів. Але також позичальники дякують за можливість продовжити термін договору, якщо немає можливості повернути всю суму в термін.

Що стосується негативних відгуків, то клієнти відзначають довгий розгляд заявки в вихідні дні. Крім цього позичальників не влаштовує підвищений відсоток, який МФО нараховує з першого дня прострочення.

Незважаючи на деякі негативні відгуки швидкі позики користуються популярністю. Попит пов’язаний з його доступністю, оскільки для оформлення запитується мінімальний пакет документів. Оформити швидку позику можна на картку або готівкою. Головне – погасити заборгованість в строк або продовжити її шляхом оплати нарахованих відсотків.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.