3000 грн.
17 днів
Перша позика
0,01%
5,10 грн.
3005 грн.
Повторна позика
1,7%
867,00 грн.
3867 грн.

Умови кредитування

Вік позичальника 18 — 65 років
Сума 1-й кредит 100 — 3 000 грн.
Ставка 1-й кредит 0,01%
Термін 5 — 30 днів
Сума повт. кредит 100 — 12 000 грн.
Ставка повт. кредит 1,7%
Спосіб отримання онлайн на картку
Спосіб погашення каса банку, особистий кабінет, термінал
Час оформлення 10 хвилин
Пролонгація можлива до 30 днів після сплати %
Переваги без дзвінків, без фото, до зарплати, перший кредит під 0%, цілодобово 24/7, швидкий кредит

Документи для ведення фінансової діяльності

Компанія AlexCredit надає послуги з кредитування громадян України відповідно до чинного законодавства. Це підтверджується тим, що 17 серпня 2017 року нею було отримано ліцензію від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Крім того 8 серпня 2017 року компанія отримала свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №930. Даний документ також надано Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

8 серпня 2017 року організацію внесли до Державного реєстру фінансових установ.

Хто може взяти онлайн кредит в AlexCredit?

Взяти кошти в кредит вправі всі громадяни України незалежно від соціального статусу, наявності офіційного працевлаштування та ін. Важлива умова – відповідність наступним вимогам:

 • Досягнення повнолітнього віку;
 • Наявність банківської (кредитної або дебетової) картки, яка випущена фінансовою установою, зареєстрованною на території України (картка повинна бути отримана мінімум за 1 місяць до оформлення кредиту);
 • Наявність діючого номера мобільного телефону;
 • Наявність особистої адреси електронної пошти.

Максимальний вік для отримання онлайн позик в AlexCredit становить 65 років.

Інструкція по роботі з сервісом AlexCredit

Щоб отримати кошти в цій кредитній компанії, не потрібно відвідувати офіс AlexCredit, заявку вийде оформити в онлайн режимі за 5-10 хвилин в незалежності від того, в якому регіоні України знаходиться позичальник.

Якщо клієнт вирішив оформити кредит через цю організацію вперше, то він повинен створити особистий кабінет на сайті. Перевірка відомостей на ньому займає до 5 хвилин.

Як взяти онлайн позику в Алекс Кредит?

Щоб уникнути проблем під час отримання позики, варто діяти відповідно до наступної інструкції:

 • Вибрати суму кредиту. Максимально особа може взяти до 3000 гривень, якщо звернення до AlexCredit відбувається вперше.
 • Визначитися з терміном погашення позики. Кошти можна взяти на 5-30 днів. Після того, як клієнт виставив суму і терміни, позичальник автоматично отримує інформацію про те, яку суму йому треба виплатити в результаті.
 • Натиснути кнопку «Подати заявку».
 • Для реєстрації треба заповнити анкету. У ній потрібно вказати достовірну інформацію про заявника. В іншому випадку у видачі онлайн кредиту буде відмовлено. У формі треба вказати:
 1. ПІБ;
 2. Данні паспорту;
 3. Термін видачі і реєстрації документа, що посвідчує особу (паспорта);
 4. Електронна пошта;
 5. Номер телефону;
 6. Пароль (повинен складатися мінімум з 8-ми символів і включати цифри).
 • Отримати код підтвердження на номер телефону і вписати його в відведену рядок.
 • Вказати місце реєстрації та адресу проживання. Якщо дані збігаються, то це потрібно відзначити в формі.
 • Надати інформацію про заробіток і приблизну суму витрат за місячний проміжок часу. Після цього натиснути на «Далі».
 • Надати інформацію про банківську картку, на яку буде переведена сума позики, в тому числі строк дії, код і номер. Після зазначення відомостей треба пройти процедуру верифікації картки. AlexCredit захищає конфіденційну інформацію про клієнтів, тому відомості не будуть отримані сторонніми особами.
 • Надати фотографію заявника, на якій він тримає свій паспорт (потрібно, щоб він був відкритий на першій сторінці, видно номер і серію документа).
 • Чекати перевірку відомостей, наданих в анкеті.
 • При схваленні заявки кошти будуть надані на банківську картку протягом 1-2 хвилин.

Приклад розрахунку мікрокредиту

Якщо звернення в AlexCredit відбувається вперше, то кредит надається під мінімальний відсоток – 0,01% і доступна максимальна сума дорівнює 3000 гривень. Виходить, що якщо взяти мікропозику на максимальний термін 30 днів з сумою 3000, то на загальну суму нараховуватимуться відсотки розміром всього 9 гривень.

При повторному зверненні в цю кредитну організацію процентна ставка становить 1,7% в день, а доступна сума позики до 12000 гривень. Тобто на кредит розміром 3000 гривень і строком 30 днів до погашення нарахують суму розміром 4530 гривень (3000 тіло кредиту і 1530 відсотки за користування).

Як погасити заборгованість: способи повернення грошей?

Для того щоб клієнтам було максимально зручно користуватися фінансовими послугами, компанія AlexCredit подбала про різноманітність повернення кредитів. Позичальник може на свій розсуд вибрати спосіб по поверненню коштів, які йому найбільш зручний, зробити це він може через:

 1. Термінали самообслуговування;
 2. Банківські каси;
 3. Особистий кабінет на сайті організації.

Але зверніть увагу, що при погашенні заборгованості першими двома способами може стягуватися комісія, а також термін переведення платежу становить до трьох робочих днів.

Наслідки прострочення

Якщо кредит не буде погашений згідно з термінами договору, то співробітник компанії зв’яжеться на наступний день з боржником. При невиплаті коштів через день, відсоток збільшується до 3%. Якщо після цього борг не буде погашений, компанія подасть позов до суду і направить відомості про позичальника в бюро кредитних історій (УБКІ). В результаті інформація буде у всіх фінансових організацій, що спричинить відмову в подальшій видачі грошей.

Як зробити пролонгацію позики?

Пролонгація оформляється автоматично при підписанні додаткової угоди. Терміни продовження виплат встановлюються в особистому кабінеті. Також для цього треба виплатити відсотки за користування позикою і комісію за пролонгацію.

Причини відмови у видачі кредиту

Відмовити в наданні коштів можуть при:

 • Вказанні в заявці недостовірної інформації про клієнта;
 • Наявності поганої кредитної історії;
 • Проблем з банківською карткою (наприклад, закінчився термін її дії).

Промокод від AlexCredit

Промокоди на видачу позики отримують постійні клієнти компанії. Їх відправляють користувачам автоматично на електронну пошту. Для активації його треба ввести в графу «Промокод» при оформленні кредиту.

Розроблено програму лояльності. Знижка розраховується автоматично, виходячи з рейтингу клієнта.

Отримати промокод

При натисканні кнопки і переході на сайт МФО, промокод активується автоматично.

Контакти

Офіційний сайт alexcredit.ua
Адреса 49041, Дніпро, вул. Стартова, 9-А
Графік роботи ПН-ПТ 08:00-20:00, СБ-НД 10:00-20:00
Гаряча лінія +38 097 618 64 64
E-mail
Соціальні мережі

Відгуки клієнтів про AlexCredit

Хоча компанія працює всього кілька років, за цей час у неї з’явилася велика база клієнтів. У організації високий рейтинг. Причина цього – легкість у видачі коштів і можливість оформлення пролонгації. Отримати кошти можна без пошуку поручителя і надання довідки про поточні доходи. Клієнти відзначають зрозумілий інтерфейс, який дозволяє оформити заявку без звернення в техпідтримку.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.