Кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією і простроченням

2000 грн.
10 днів

Позитивною кредитною історією можуть похвалитися далеко не всі громадяни. А саме цей критерій є основною вимогою банку для схвалення заявки. Але все ж оформити кредит з поганою кредитною історією і простроченнями в Україні цілком можливо. Мікрофінансові організації лояльно ставляться до клієнтів і не враховують їх платіжну дисципліну при прийнятті рішення.

Де взяти кредит на картку з поганою кредитною історією і простроченням?

Ринок мікрокредитування активно розвивається в нашій країні. Послуги МФО стають все більш затребуваними серед населення. Онлайн кредити з поганою кредитною історією позичальники можуть оформити всього за 15 хвилин. Для цього потрібно вибрати відповідну пропозицію на нашому сервісі порівняння позик, на сайті фінансової компанії заповнити заявку і отримати гроші на картку. Подавайте заявку відразу в декілька МФО. Така схема роботи значно збільшує ваші шанси на позитивне рішення.

Мікрокредітні організації спеціалізуються на короткостроковому кредитуванні. Договір укладається на термін до 30 днів. Але є можливість продовжити його за бажанням позичальника. Більшість компаній кількість пролонгацій не обмежують. Кредитний ліміт від 500 до 12 тисяч гривень. Процентна ставка визначається в індивідуальному порядку. Новим позичальникам, навіть тим, у кого є прострочення по кредитах, надається перша позику під 0,01%.

Як взяти кредит онлайн без перевірки кредитної історії в Україні?

Процедура оформлення онлайн позик через інтернет дуже проста і зрозуміла. Щоб отримати необхідну суму на картку без перевірки кредитної історії, позичальникові потрібно:

 1. Визначитися з сумою позики і терміном її погашення.
 2. Використовуючи калькулятор на сайті, визначити розмір переплати.
 3. Вибрати оптимальну пропозицію по ставкам.
 4. Заповнити анкету і вказати в ній тільки достовірні дані про себе та свої доходи.
 5. Прикріпити скани паспорта, ІПН і фото з ними.
 6. Верифікувати картку для виплати грошових коштів.
 7. Дізнатися про прийняте рішення з смс-повідомлення.
 8. Підписати оферту за допомогою цифрового пароля.
 9. Отримати переклад на особисту банківську картку.

Кредит без тривалих перевірок кредитної історії і паперової тяганини можна оформити всього за 15 хвилин в будь-який час доби. Інформацію в анкеті перевіряє в автоматичному режимі спеціальний скоринг. Тому видача позик здійснюється без свят і вихідних і навіть клієнтам з простроченням.

Як повернути оформлену позику?

Після оформлення угоди клієнт отримує на свою електронну пошту екземпляр кредитного договору, в якому прописані терміни повернення позики. Необхідно вчасно внести платіж, щоб уникнути нарахування штрафу. Заборгованість по мікропозикам оплачується наступним чином:

 • карткою в особистому кабінеті;
 • через Приват24 або інший інтернет-банкінг;
 • в платіжних терміналах;
 • безготівковим переказом в касі банку.

У призначенні платежу необхідно вказати ПІБ позичальника, номер договору і дату його підписання.

Вимоги до потенційних клієнтів

Кредит з поганою кредитною історією можуть отримати фізичні особи, які досягли повноліття. У них повинна бути постійна прописка і українське громадянство. При розгляді заявки враховуються всі види одержуваного доходу, включаючи і неофіційні. На момент звернення до МФО у заявника можуть бути відкриті прострочення в інших кредитних організаціях.

Переваги онлайн кредитування

Онлайн кредитування має істотні переваги для позичальників:

 1. Кредит на картку може взяти практично кожен бажаючий, незалежно від його кредитної історії. Рівень позитивних відповідей по заявкам перевищує 90%.
 2. Є можливість оформити першу позику під 0,01%.
 3. Онлайн кредити з простроченням видають 24 години на добу.
 4. На відміну від банків МФО не нав’язують позичальникові непотрібні йому послуги, такі як страховка.

Цей перелік можна ще довго продовжувати. На нашому сервісі представлені провідні МФО країни. Вони готові видати кредит з поганою кредитною історією в Україні всього за 15 хвилин. Заповніть заявку прямо зараз і переконайтеся в цьому на власному досвіді.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.