Кредит онлайн на картку на 60 днів в Україні

2000 грн.
10 днів

Якщо потрібні гроші, то їх можна без проблем взяти в онлайн режимі. Такий спосіб має ряд переваг, одне з яких – оперативність отримання кредиту. Кошти видаються позичальнику протягом декількох хвилин без відвідування офісу на банківську картку.

Де взяти кредит на картку на 60 днів в Україні?

Кредит можна оформити в будь-який мікрофінансової організації (МФО), представленій в списку вище. Наш сервіс створений для того щоб полегшити пошук позичальнику. За допомогою нього ви можете отримати можливість оформити онлайн кредит на картку на 60 днів на найвигідніших умовах.

Як взяти кредит онлайн на 60 днів?

Для отримання онлайн позики, позичальнику потрібно визначитися з вибором фінансової організації. Зробити це допоможе калькулятор, який підбере оптимальну пропозицію під ваші вимоги.

Далі алгоритм дій простий:

 1. Перейти на офіційний сайт обраної організації.
 2. Пройти попередню реєстрацію. Є онлайн сервіси, які дозволяють відразу подати заявку без реєстрації.
 3. Подати онлайн заявку через сайт компанії, увійшовши в профіль свого кабінету. Необхідні мобільний телефон і електронна пошта.
 4. Підписати договір кредитування. Він підписується в електронному вигляді.
 5. Отримати онлайн кредит на банківську картку.

Більшість сервісів працюють цілодобово. Отримати гроші можна без вихідних і святкових днів. Онлайн сервіси великих організацій працюють в автоматичному режимі.

Як повернути онлайн позику?

Оформлений в онлайн режимі кредит на 60 днів може бути погашений декількома способами. Варіанти оплати вибирає сам позичальник.

Можливі варіанти погашення кредиту:

 • банківською карткою через особистий кабінет на офіційному сайті кредитора;
 • в офісі МФО, якщо він є в регіоні проживання;
 • в касі будь-якого банку за допомогою внесення готівки на рахунок, вказаний в якості реквізиту для оплати;
 • за допомогою онлайн банкінгу;
 • через термінали самообслуговування.

Найбільш простий і швидкий спосіб – через особистий кабінет. Він дозволяє погашати заборгованість в останній день оплати і без додаткових комісій.

Вимоги до позичальника

Для отримання позики на 60 днів досить відповідати базовим вимогам для позичальників. Їх список мінімальний:

 • вік – від 18 років. Є фінансові компанії, де мінімальний вік становить 21 рік;
 • наявність громадянства України;
 • постійна реєстрація на території держави.

Деякі МФО висувають вимогу про наявність постійного доходу. Якщо у позичальника є офіційна робота, то йому навіть при первинному зверненні доступний великий кредитний ліміт. Довідка про підтвердження заробітної плати для підписання договору та отримання онлайн позики не потрібна.

Є безліч вигідних пропозицій, де громадяни України можуть взяти кредит без офіційної роботи і з поганою кредитною історією. Необхідний лише два документи – паспорт громадянина України та ІПН код.

Переваги онлайн кредитування

Популярність і затребуваність онлайн позик зумовлена ​​перевагами, які отримують клієнти за фактом оформлення послуги:

 1. Оперативність. Взяти онлайн кредит на картку на 60 днів можна протягом декількох хвилин. Серед представлених МФО є ті, що миттєво розглядають заявку і перераховують кошти.
 2. Висока ймовірність схвалення заявки. Діють лояльні вимоги до клієнтів, які і дозволяють громадянам України при першій же необхідності оформляти кредити.
 3. Гнучкі терміни на онлайн позики. Якщо у клієнта немає можливості вчасно погасити борг перед компанією, то він може скористатися пролонгацією – продовжити термін погашення кредиту без застосування до нього штрафних санкцій.
 4. Можливість отримати першу позику під 0% без додаткових платежів і комісій.
 5. Позичальник платить тільки за фактичне користування кредитом. При достроковому погашенні відсотки за невикористаний за договором строк не нараховуються.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.