Кредит онлайн на картку на 3000 гривень в Україні

2000 грн.
10 днів

Термінова потреба в грошах може виникнути несподівано: на навчання, лікування, ремонт або покупки. Але що робити, якщо немає часу шукати відповідного кредитора, порівнювати умови кредитування, підбирати вигідний варіант? Відповідь проста – взяти кредит онлайн на картку від 3000 гривень в Україні за допомогою сервісу підбору позик!

Де взяти кредит на картку на 3000 гривень в Україні?

Ми самостійно вирішили проблему підбору кредитора для вас. На нашому сервісі представлені кращі пропозиції, серед яких кожен зможе знайти оптимальний для себе варіант.

Як взяти кредит онлайн на 3000 гривень?

Щоб отримати кредит онлайн на картку, потенційному позичальникові потрібно пройти просту процедуру оформлення заявки. Для цього буде потрібно виконати покрокову інструкцію:

 1. На нашому сервісі вибрати відповідні умови. Для цього скористайтеся калькулятором в самому верху – виберіть необхідну суму і термін.
 2. На сайті фінансової організації заповніть персональні дані: стать, ПІБ, дата народження, контактні дані (номер мобільного телефону, електронну пошту), паспортні дані.
 3. Вказати відомості про місце проживання (постійна або тимчасова реєстрація), місце роботи (назва організації, адреса, ім’я та контактні дані безпосереднього керівника).
 4. Заповнити відомості про банківську картку, на яку буде перераховано позикові кошти. Необхідно вказати номер картки, ім’я власника, термін дії. У деяких випадках для ідентифікації картки потрібна наявність мінімальної суми на рахунку.
 5. Дочекатися рішення за запитом. Якщо відповідь негативна, знову подати заявку можна буде не раніше, ніж через 30 днів. При позитивному рішенні кредитні кошти буде переведено на картковий рахунок клієнта протягом кількох хвилин.

Як повернути онлайн позику?

Якщо клієнт не хоче псувати свою кредитну історію і в майбутньому планує користуватися кредитними грошима, дуже важливо знати, як правильно повертати позику. Існує кілька доступних способів:

 1. В особистому кабінеті позичальника на офіційному сайті кредитора. Для оплати потрібно пройти авторизацію (вказати номер телефону, дату народження), потім вибрати розділ «Оплата / погашення позики» і внести необхідну суму безготівковим способом.
 2. В офісі компанії. Якщо подібна послуга передбачена, можна оплатити борг готівкою в найближчому офісі кредитора. Для оплати потрібно пред’явити паспорт.
 3. У касі будь-якого українського банку. Щоб оформити текст бажано при собі мати паспорт та договір позики з необхідними реквізитами одержувача платежу.
 4. Через термінали самообслуговування мереж iBox, EasyPay, City24.

Вимоги для позичальника

Щоб оформити онлайн позику на 3000 гривень, позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

 • вік – від 18 до 70 років;
 • громадянство – Україна;
 • прописка – постійна на території України;
 • працевлаштування (допускається неофіційна робота);
 • позитивна кредитна історія.

Переваги онлайн кредитування

Онлайн кредитування поступово нарощує оберти популярності. Таке явище пояснюється тим, що жителі України вже встигли оцінити переваги цього виду фінансових послуг, ось деякі з них:

 • зручність користування сервісом;
 • швидкість оформлення і розгляду заявки;
 • не потрібно надавати жодних документів та довідок;
 • зручні терміни кредитування, адекватні суми позик;
 • можливість дострокового погашення з оплатою за фактичні дні використання позиченних коштів;
 • широкий вибір організацій з різними умовами кредитування, вигідними акціями для нових клієнтів (наприклад, перша позика під 0%).

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.