Кредит на 200000 гривень в Україні

Кредитуванням на суму 200000 гривень займаються фінансові організації, які володіють відповідними ліцензіями для ведення своєї діяльності на території України. Вони пропонують різні умови для взяття грошей у борг для фізичних осіб під різні цілі.

Взяти кредит сьогодні можна через інтернет без застави, довідок та поручителів, а послуга онлайн видачі допоможе зберегти багато часу позичальникам.

Де взяти кредит на 200000 гривень в Україні?

Взяти в кредит 200000 гривень в Україні ви можете, скориставшись нашим сервісом підбору кредитів. За допомогою нього можна заощадити багато часу, так як він містить в собі умови всіх кредитних організацій в Україні.

Для отримання списку пропозицій від фінансових установ необхідно вибрати суму і термін позики на калькуляторі. Система самостійно підбере вам найбільш вигідні пропозиції.

Фінансова установа Сума / термін Отримати
до 200 000 / 5 років
до 200 000 / 5 років
до 200 000 / 5 років
до 200 000 / 5 років
до 200 000 / 5 років

Як взяти кредит на 200000 гривень без довідок?

Кредит на 200 тисяч гривень доступний кожному громадянину старше 18 років. При цьому не потрібно додаткових довідок, внесення застави або наявність поручителів. Після вибору кредитора клієнт приступає до процедури оформлення кредиту. Для цього вибирає будь-який зручний для себе варіант:

 • йде до найближчого відділення банку і оформляє документи особисто;
 • оформляє заявку, не виходячи з дому, за допомогою сервісу онлайн.

Якщо позичальник вибирає онлайн оформлення, то потрібно:

 • заповнити заявку на отримання кредиту;
 • вказати персональні дані (П.І.Б., дату народження, місце проживання);
 • визначити суму позики і термін;
 • підтвердити згоду на обробку персональних даних;
 • відправити форму.

Необхідна сума потрапить на банківський рахунок після схвалення заявки, і позичальник може нею розпоряджатися на свій розсуд.

Як повернути кредит?

При оформленні кредиту позичальникові надається графік його погашення, де вказані терміни внесення коштів і суми. Своєчасна оплата гарантує чисту кредитну історію і можливість користуватися послугами банків в подальшому. Повернути позику можна декількома способами:

 • банківською карткою через особистий кабінет на сайті організації або терміналі (пункти оплати);
 • готівкою у відділеннях українських банків по роздруковій квитанції або реквізитах банку.

Важливо! Слід мати на увазі, що в останньому випадку платіж надійде на рахунок компанії протягом трьох днів. Тому вносити кошти потрібно заздалегідь, не чекаючи дня оплати.

Вимоги до позичальників

Причини, за якими фінансова організація може відмовити в позиці, індивідуальні для кожної з них. Рішення щодо оформлення договору приймається відповідно до внутрішньої політики компанії. Вона визначає основні вимоги до звернувшогося за позикою позичальника і умови по кожній програмі кредитування. Найчастіше вимоги до клієнта зводяться до наступних:

 • певний вік (мінімальний і максимальний);
 • постійне місце роботи протягом якогось періоду;
 • постійна реєстрація за місцем проживання;
 • стабільний фіксований дохід.

Крім того, керівництво фінансової організації переглядає кредитну історію потенційного партнера і може прийняти до уваги наявність боргів за раніше взятими грошовими зобов’язаннями.

Переваги онлайн кредитування

Онлайн кредит – один з варіантів отримання потрібної суми без витрачання часу на похід (поїздку) до фінансової установи, очікування прийому консультанта і оформлення пакету документів. Все відбувається в інтернеті, але має таку ж юридичну силу, як і документ, підписаний клієнтом особисто. І це ще не всі переваги цього інструменту.

Переваги онлайн кредитування в Україні:

 1. Простота. Інтерфейси сервісів зрозумілі і доступні навіть для малодосвідчених користувачів ПК. Анкета заповнюється на домашньому комп’ютері, відправляється в електронному вигляді.
 2. Доступ 24/7. Клієнт не підлаштовується під графік роботи організацій. Оформити послугу можна в будь-який час доби, перебуваючи в будь-якому місці України.
 3. Конфіденційність. Клієнт не повинен пояснювати, для чого йому потрібні кошти.
 4. Лояльність. Якщо кредитна історія хороша, можуть запропонувати більш вигідні умови отримання грошей.
 5. Прозорість. На сайті відображається схема нарахування та погашення кредиту, є можливість самостійно коригувати суму і терміни.
 6. Зручне повернення. Клієнт просто перераховує кошти зі своєї картки на рахунок фінустанови.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.