Кредит онлайн на картку без відсотків в Україні

3000 грн.
11 днів

Найчастіше виникають такі обставини, коли в терміновому порядку потрібні кошти. Оформлення позики в банку займає багато сил і часу, а взяти в борг необхідну суму в МФО можна без зайвих турбот і витрат часу.

Рішення по онлайн-заявці приймається протягом декількох хвилин, і фінанси зараховуються на рахунок позичальника. До того ж оформити кредит можна, не покидаючи стін будинку або офісу, в будь-який зручний для клієнта час. Отримати кредит онлайн на картrу під 0% стало можливим для жителів України порівняно недавно. Сервіс відразу став досить популярним серед користувачів.

Де взяти кредит або позику онлайн на картку під 0%?

Зараз кредит на картку в Україні без відсотків, можливо взяти не тільки в банку, але і в багатьох мікрофінансових організаціях. Досить гнучкі умови співпраці та оперативність передачі необхідної фінансової допомоги виводить їх на перше місце за зверненнями.

Як правило, компанії переводять кошти на банківську картку. Наш сервіс порівняння позик дає можливість вибрати компанію з найбільш вигідними для клієнта умовами.

Пропозиція оформити позику на картку в Україні під 0% не має будь-яких підводних каменів. Природно, фінансова організація не займається благодійністю, і дана пропозиція спрямована на залучення нових користувачів. Існує безліч МФО, в яких можливо отримати позику при першому зверненні без стягнення процентної ставки. Також, якщо клієнт повертає борг за короткий проміжок часу, він теж може уникнути переплати.

Порівнявши установи, представлені на сервісі, ви можете визначитися з вибором МФО і оформити кредит онлайн без відсотків на максимально вигідних умовах.

Як оформити безвідсотковий кредит і позику онлайн?

Прийнявши для себе рішення, оформити кредит онлайн в Україні під 0% користувачеві потрібно буде визначитися з сумою і терміном погашення на кредитному калькуляторі. Потім натиснути на кнопку «Отримати» і заповнити онлайн-заявку. Верифікувати банківську картку, дочекатися рішення по заявці. При схваленні погодиться з умовами, прописаними в договорі, і отримати кошти на банківську картку. Клієнту не доведеться чекати кілька днів або надавати докази своєї платоспроможності.

Вимоги для позичальника

Щоб оформити безвідсотковий кредит онлайн на картку, необхідно бути громадянином України і вказати наступну інформацію:

 • паспортні дані, ІПН;
 • банківську картку, на якій є хоча б одна гривня для верифікації;
 • адресу проживання;
 • відомості з місця роботи;
 • сімейний стан, наявність або відсутність дітей.

Клієнту обов’язково повинно виповнитися 18 років, у нього має бути пристрій з виходом в інтернет. Також потрібен діючий в Україні телефонний номер, адреса електронної пошти. Деяким установам цього може бути достатньо, вони можуть запросити додаткові дані.

Переваги онлайн-кредитування без відсотків

Принципи кредитування в МФО відрізняються від банківських меншим формалізмом і набагато більшою свободою. До інших переваг можна віднести:

 • відсутність тяганини і бюрократії, щоб взяти кредит онлайн під 0%, не потрібно збирати купу паперів, досить лише паспорта та ІПН;
 • отримати позику на картку без відсотків може кожен громадянин України віком від 18 років;
 • знижки і різні програми лояльності для студентів, пенсіонерів та інших клієнтів;
 • прозорість кредитування, відсутність прихованих комісій з огляду на те, що МФО піклуються про свою репутацію;
 • робота в будь-який час 24 години на добу 7 днів на тиждень, включаючи свята і вихідні;
 • законність і легальність, вся діяльність МФО піддається державному контролю;
 • немає потреби шукати поручителя, надавати заставне майно;
 • оформляючи кредит на картку під 0%, не потрібно підтверджувати платоспроможність, що дуже підходить не оформленим офіційно працівникам.

Як погасити безвідсотковий кредит?

Завдяки оперативній і безперервній роботі сервісів, погасити безвідсотковий кредит онлайн в Україні дуже просто. Існує три способи виплатити позику: через особистий кабінет на сайті МФО, в банківській касі, в терміналі самообслуговування. Дуже важливо розуміти, що отримавши онлайн позику, необхідно чітко виконувати всі зобов’язання, взяті на себе перед кредитором.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.