Кредит онлайн на картку без фото

2000 грн.
18 днів

У вас виникли непередбачені обставини, і ви терміново шукайте додаткову фінансову підтримку? Потрібні гроші, а часу на оформлення традиційного банківського кредиту немає або у вас немає можливості надати всі довідки? Хочете взяти кредит онлайн без фото, тому що не хочете витрачати час на сканування документів?

У подібних ситуаціях можна звернутися в мікрофінансові організації (МФО). Вони допоможуть швидко оформити кредит без фото. Такі компанії працюють дистанційно і обслуговують клієнтів через інтернет. Тут можна взяти додаткові кошти відразу на вашу банківську картку.

Переваги кредиту без фото

Популярність мікрофінансових компаній в Україні постійно збільшується, дані організації вже заробили високий авторитет і довіру серед клієнтів. Багато позичальників звертаються відразу в МФО, минаючи банки, чому так відбувається? Переваги діяльності фінансових організацій, завдяки яким, люди при необхідності взяти кредит без фото паспорта звертаються відразу сюди:

 • Весь процес реєстрації, оформлення заявки і отримання коштів на картку відбувається через інтернет. Вам не потрібно витрачати час на поїздку в банк, чекати поки звільниться менеджер.
 • МФО працюють цілодобово, без вихідних або свят. Знадобилися терміново гроші на будь-які потреби – ви подали заявку і отримали додаткове фінансування. І не потрібно чекати поки в банку буде робочий час або коли закінчаться вихідні.
 • Нові клієнти можуть отримати гроші протягом півгодини від початку заповнення заявки. А постійні позичальники всього за пару хвилин. Де ще так швидко вам видадуть онлайн кредит на картку без фото?
 • Мікрофінансові компанії не вимагають довідку про розмір заробітної плати. Це і приваблює широке коло клієнтів, які працюють неофіційно або просто не мають кілька днів на запит цього документа в бухгалтерії за місцем роботи.
 • Обслуговування позичальників через інтернет вийшло на новий рівень. Зараз багато МФО видають кредити на картку без фото. У заявці ви вказуєте тільки паспортні дані та індивідуальний податковий номер. Сучасні технології дозволяють перевірити інформацію про клієнта без безлічі непотрібних дій, які використовувалися років десять тому.
 • Процес отримання мікропозик простий і зрозумілий для широкого кола клієнтів, без бюрократії, паперової тяганини.
 • На відміну від банків, в МФО не вимагають шукати поручителів або надавати майно забезпечення.
 • Тут немає цільового використання позикових коштів. Їх можна витратити на будь-які потреби клієнта, покупки, поїздки, оплату товарів або послуг.
 • Досить лояльне ставлення до клієнтів і не дуже суворе вивчення вашої кредитної історії. Якщо у вас раніше були невеликі прострочення, то ви цілком можете розраховувати, що вам схвалять онлайн кредит на картку без фото паспорта.

Недоліки в роботі мікрофінансових компаній

Мінуси в отриманні кредитів без фото теж є, це:

 • Невисокий максимальний ліміт, найчастіше для новачків до 4 – 5 тисяч гривень, для постійних клієнтів до 15 – 20 тисяч гривень. Якщо вам буде потрібна сума більше, все-таки буде потрібно подавати заявку в банк. Але для вирішення термінових фінансових проблем кредиту на картку без фото документів зазвичай достатньо.
 • Максимальний термін кредитування – тридцять днів. Але існує можливість пролонгації. Сплачуєте відсотки і користуєтеся позикою далі. Виходить аналогія з банківськими кредитами – оплата раз на місяць.
 • Досить висока процентна ставка. Так, вона вище, ніж у банку, але за швидкість і зручність оформлення люди готові платити.

Що необхідно для отримання онлайн кредиту без фото документів?

Вимоги дуже прості і доступні. Щоб оформити онлайн-мікрокредит через інтернет потрібно:

 • Бути громадянином України.
 • Мати паспорт.
 • Бути дієздатним і мати постійне джерело доходу.
 • Мобільний телефон.
 • Будь-який пристрій з доступом до інтернету.

Інших вимог мікрофінансові компанії не пред’являють. Скористатися такими фінансовими послугами може практично будь-яка людина старше 18 років.

Як оформити кредит на картку без фото паспорта: покрокова інструкція

Спочатку необхідно вибрати компанію з найбільш підходящими для вас умовами: терміни, суми, ставки. Для вашої зручності у нас на сервісі вже представлені найбільш популярні і перевірені компанії з гарною репутацією. Схема оформлення приблизно однакова.

Після того, як ви визначилися з компанією, пройдіть реєстрацію на сайті. Найчастіше для цього потрібно вказати ПІБ, номер телефону та електронну пошту і підтвердити їх за допомогою смс-коду або переходу за посиланням.

Далі у клієнта з’являється особистий кабінет, там він вводить всю інформацію про себе і заповнює анкету. Вона розбита на такі блоки: особисті дані, адреса реєстрації, адреса проживання, дані про роботу. Потім вам буде потрібно вказати ІПН і дані паспорта. Зовсім не обов’язково прикріплювати скан-копії, як це раніше вимагали. Зараз можна взяти кредит на картку без фото документів.

На наступному етапі потрібно пройти верифікацію банківської картки, на яку планується отримати позикові кошти. Баланс обов’язково повинен бути позитивним. На картці випадковим чином буде заблокована невелика сума – 1-5 гривень. Ви зв’язуєтеся з своїм банком, дізнаєтеся цю суму і вказуєте її на сайті МФО. Потім ці гроші автоматично розблокують і повернуть. Дана процедура необхідна для підтвердження того, що картка дійсно знаходиться у свого власника і це він подає заявку на мікропозику.

Далі, щоб отримати кредит онлайн на картку без фото, вказуєте в спеціальному вікні параметри позики: необхідну суму і термін. Відразу побачите відсотки на останній день дії договору. Відправляєте заявку.

На практиці розгляд і схвалення не займає багато часу. Після отримання позитивного рішення на видачу онлайн кредиту без фото документів потрібно підписати електронний договір. Він має юридичну значимість, як і паперовий варіант з мокрою печаткою. Після цього гроші відразу надходять за вказаними реквізитами.

Де взяти кредит онлайн без фото документів в Україні?

Якщо у вас немає часу на сканування, завантаження або просто зламалася камера, а гроші потрібні тут і зараз, можна спробувати звернутися в одну з компаній у списку вище.

Це надійні позикодавці, які готові надати вам необхідну суму в будь-який момент.

Що робити при відмові?

Ми дамо кілька рекомендацій, використовуючи які можна отримати позитивне рішення на видачу позики:

 • Якщо ви вперше звертаєтеся за кредитом онлайн на картку без фото паспорта, намагайтеся не запитувати максимально можливу суму. Кредитор повинен спочатку переконатися у вашій платоспроможності.
 • Перевірте свої анкетні дані, можливо, ви просто допустили помилку при заповненні. Наприклад, ви механічно поставили зайвий нуль, коли вказували рівень доходів. І на сайті вже висить інформація, що зарплата у вас не десять, а сто тисяч. У такому випадку ваш запит на позику в пару тисяч гривень здасться підозрілим, і вам відмовлять.
 • Перевірте свою кредитну історію. Можливо, там ще не оновилася інформація про кредити, які ви недавно закрили в сторонніх організаціях.
 • Під час обробки заявки у вас і у контактних осіб телефон повинен бути включеним.
 • Також відмовити у мікрокредиті можуть представникам потенційно небезпечних для життя професій: військовим, яким належить відрядження в гарячі точки, особам, які перебувають на обліку в психдиспансері, громадянам з великими простроченням по кредитах в банках.
 • Ряд МФО перевіряє профілі клієнтів в соцмережах. Так, що якщо у вас там є всі докази заможного життя – це великий плюс. І навпаки, якщо ви дружите з підозрілими спільнотами, типу «Свідки Єгови» швидше за все вам відмовлять.

Як можна погасити позику?

Способів погашення багато, вибирайте будь-який, максимально зручний для вас. Головне, щоб кошти на рахунок кредитора надійшли вчасно, до дати зазначеної в договорі.

Внести оплату можна так:

 • через особистий кабінет позичальника на сайті МФО зі своєї картки;
 • в касі будь-якого українського банку, при собі потрібно мати реквізити кредитора і номер договору.
 • У терміналах самообслуговування, теж при наявності реквізитів.
 • Деякі компанії працюють не тільки онлайн, але і в відділеннях. Відповідно оплату можна зробити там.

Мікрофінансові компанії допоможуть знайти вихід зі складних ситуацій і нададуть додаткове фінансування. Але ставитеся до взятих на себе зобов’язань відповідально. Удачі вам і фінансового благополуччя.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.