Кредит онлайн на картку без дзвінків і перевірок в Україні

2000 грн.
18 днів

Якщо ви читаєте цю статтю, значить вам потрібен онлайн кредит на картку без дзвінків і перевірок, паперової тяганини, відмов і, найголовніше – з швидким зарахуванням грошей на картку.

Такі позики видають мікрофінансові організації. Плюси даної послуги:

 • все відбувається через інтернет (а значить нікуди не потрібно йти / їхати),
 • рішення по кредиту приймається швидко (всього за 5-15 хвилин),
 • вам знадобиться мінімум документів (тільки паспорт і код),
 • видається позика без перевірок і дзвінків (а значить, ніхто не буде дзвонити вам чи вашим близьким і задавати купу питань).

Вище наведено список компаній, які видають онлайн кредити без дзвінків. Тепер Вам не потрібно витрачати час на те, щоб шукати і порівнювати відсотки / ставки / терміни – просто прочитайте умови кредитування кожної з МФО і виберіть відповідне саме для вас.

Як отримати кредит без дзвінків: покрокова інструкція

Онлайн позики – це дуже швидко і просто: ви витратите менше півгодини і отримаєте гроші на картку без дзвінків. Україна – країна, де, згідно з дослідженнями Ukrainian E-Commerce Expert, 67,9% громадян регулярно користуються послугами онлайн кредитування. А це означає, що онлайн позика – дійсно зручна послуга.

Що потрібно робити, щоб отримати кредит на картку без дзвінків і перевірок?

 1. Для початку виберіть кілька мікрофінансових організацій, умови яких вам підходять найбільше.
  Порада: обов’язково зверніть увагу на акції кожної з обраних компаній – зазвичай, для нових клієнтів пропонуються дуже лояльні умови: безвідсоткова позика, безкоштовний період 3 місяці і інші приємні бонуси. Наш сервіс створений так, щоб вам було легко порівнювати пропозиції тих МФО, які видають кредит онлайн на картку в Україні без перевірок.
 2. Після того, як визначитеся з тим, клієнтом якої компанії ви хочете стати, натисніть на кнопку “Отримати”, так ви потрапите на сайт обраної кредитної організації.
 3. Заповніть заявку:
  1. впишіть інформацію про себе,
  2. прикріпіть скани або фото документів.
 4. Введіть дані своєї картки. Для її верифікації з неї буде знята або заморожена сума в розмірі 1 гривні. Через деякий час дана сума буде повернута.
  Підказка: деякі МФО вимагають вводити номер картки вже після схвалення кредиту, тому не переймайтеся, якщо на етапі заповнення заявки не можете зрозуміти, куди поділося поле для введення даних вашої картки.
 5. Чекайте смс з рішенням по вашій позиці. Зазвичай на обробку заявки йде від 5 до 15 хвилин.
 6. У разі позитивної відповіді, отримаєте гроші на картку. Якщо ж ви віддаєте перевагу готівці або грошам на особистий рахунок, переконайтеся ще до заповнення заявки в тому, що обрана компанія пропонує подібну послугу.

Як бачите, кредит онлайн на картку без дзвінків і перевірок – це дуже просто.

Які організації дають кредит без дзвінків?

Якщо вам потрібен кредит на картку терміново і без дзвінків, зверніть увагу на перераховані вище МФО. Співробітники цих компаній не передзвонюють при подачі / схваленні заявки – рішення приймається системою автоматично і якщо позика буде схвалена, гроші надходять на вашу банківську картку.

Що робити якщо відмовили в кредиті?

Іноді рішення по заявці може бути негативним. Якщо це сталося з вами, не впадайте у відчай – онлайн кредити видають понад 46 мікрофінансових організацій. І більшість з них видають позики цілодобово. А значить, в одній з них вам точно пощастить – подайте заявки відразу в кілька МФО.

Чому можуть відмовити у видачі кредиту на картку без пояснення причин?

З одного боку, якщо вам не хочеться спілкуватися з представниками, це добре, що під час оформлення заявки співробітники обраного вами МФО не надзвонюють вам.

З іншого боку, коли відмовили і не пояснили причину – це дуже прикро і хочеться зрозуміти, що було зроблено не так (щоб не повторювати цих помилок в майбутньому).

Що могло перешкодити отримати позику:

 • Були допущені помилки під час заповнення анкети – можливо, ви випадково ввели невірну інформацію про себе і система відхилила вашу заявку. Наступного разу будьте уважнішими.
 • У вас багато незакритих кредитів в інших банках – деякі МФО не дають нові позики клієнтам, які ще не закрили попередні борги. Спробуйте в інших компаніях подати заявку на кредит, хоча б одна організація все ж видасть вам гроші.
 • Кредитна історія (КІ) залишає бажати кращого – ви часто допускали прострочення і тепер це відображено в вашої КІ. І знову наша порада – пробуйте ще, тому що, наприклад, компанії Dinero і CreditKasa видають кредит онлайн без дзвінків і перевірок навіть тим, чия кредитна репутація значно підмочена.

Як повернути позику?

Ну ось ви і стали щасливим володарем енної суми грошей. І вже зараз варто подумати про те, як ви будете її повертати.

Наша порада – щоб взявши кредит, без дзвінків колекторів надалі обійтися, з’ясуйте заздалегідь, як можна погашати ваш позику. Адже не всі компанії приймають гроші онлайн і через термінал. Наприклад, клієнти ШвидкоГроші повинні проводити платежі тільки в особистому кабінеті на сайті компанії, через IBox оплачувати не можна. І якщо раптом ви опинитеся без інтернету і не встигнете вчасно відправити щомісячний внесок, то отримаєте штраф у вигляді пені. Тому важливо вивчити умови погашення позики на сайті вашого МФО і вносити необхідну суму наперед, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

В цілому, практично всі фінансові організації приймають платежі наступними способами:

 • На сайті компанії, в особистому кабінеті
 • Через касу або онлайн банкінг банків України (в цьому випадку гроші можуть надійти на рахунок протягом 3 робочих днів)
 • Через термінали банків і термінали IBox

Повернути позику не складно, головне не допускати прострочень. Тоді ви знову, якщо буде потреба, зможете взяти кредит на картку без дзвінків і перевірок.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.