Кредит готівкою без довідки про доходи і без відмови

3800 грн.
10 днів

Кредитування активними темпами розвивається. Фінансові установи пропонують все більш нові програми. Це збільшує шанси кожного клієнта отримати кредитні кошти. Але більшість кредитних програм вимагає збору, подання величезної кількості довідок, документів, що займає багато часу. А якщо гроші потрібні терміново? Відмінним рішенням буде кредит готівкою без відмови і без довідок у МФО. Такі позики дозволяють в короткі терміни отримати кошти на споживчі потреби і користуватися ними на свій розсуд.

Де взяти кредит готівкою без відмови і довідок?

Щоб оформити кредит готівкою в Україні, скористайтеся пропозицією нашого сервісу порівняння кредитних пропозицій. На нашому ресурсі зібрані провідні фінансові установи країни. Всі дані зібрані в зручну таблицю, де порівнявши пропозиції різних фінансових організацій, ви легко підберете оптимальне для себе рішення. Скориставшись нашим сервісом, ви заощадите не тільки час, а й гроші.

Як взяти кредит готівкою без поручителів в Україні?

Кредит готівкою без довідки про доходи може знадобитися будь-якій людині. Наприклад, потрібні кошти на відкриття бізнесу або інвестування фінансів в уже готову справу. Планується переїзд на інше місце проживання, ремонт квартири і інші цілі.

Щоб отримати позику, потрібно:

 • За допомогою нашого сервісу вибрати оптимальну пропозицію, для цього скористайтеся калькулятором;
 • Заповнити анкету на сайті кредитора. У заявці зазначаються особисті дані (паспортні дані, місце роботи та ін.) Також необхідно уточнити величину позики, термін кредитування.
 • Надіслати заявку на розгляд – до півгодини. У більшості випадків рішення приймається схвальне.

Як погасити кредит?

Кредит готівкою в Україні повернути досить просто. Це можна зробити, не виходячи з дому. Всі дії проводяться дистанційно. Повернути кошти можна як готівкою, так і безготівковим способом. Повернути кошти можна в касі банку або переказом на банківський рахунок організації. Також можна погасити кредит через інтернет банкінг. Кожен позичальник може обрати підходящий варіант повернення.

Вимоги до позичальників

До потенційних позичальників пред’являються такі вимоги:

 • Стандартний пакет документів (паспорт України, ідентифікаційний код платника податків);
 • Позичальнику має бути від 18 до 75 років (в залежності від установи);
 • Постійний заробіток (не обов’язково, але буде перевагою);
 • Місце постійної реєстрації (вимагається прописка на останньому місці не менше півроку);
 • У ряді випадків фінансові установи висувають інші вимоги – гарне кредитне минуле, поручителів, наявність офіційної зарплати.

Конкретні вимоги багато в чому залежать від МФО, бажаної суми кредиту, умов видачі позики та інших моментів. Тому розгляд відбувається індивідуально для кожного позичальника.

Переваги кредитування готівкою

Серед переваг оформлення кредиту готівкою без довідок, що підтверджують дохід, відзначимо такі:

 1. Мінімальний пакет документів.
 2. Швидкий розгляд заявки.
 3. Немає необхідності в залученні поручителів або поданні застави.
 4. Гнучкі терміни оформлення в залежності від побажань позичальника.

Оформлення позики без довідок про доходи – це прекрасна можливість швидко отримати кошти для вирішення своїх фінансових проблем.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.