Гроші до зарплати на картку в Україні

2000 грн.
10 днів

Виникли непередбачені витрати, і тепер ви шукайте гроші до зарплати? Думаєте де можна позичити потрібну суму? Знаєте, що у родичів немає, знайомі відмовляють, в банку оформляти традиційний кредит досить довго, закладати щось в ломбарді не дуже хочеться?

Так що ж робити в таких ситуаціях і де можна отримати додаткову фінансову підтримку в будь-якій точці країни: в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Львові чи маленькому селі на Закарпатті? Зверніться в одну з мікрофінансових компаній.

Особливості видачі грошей до зарплати онлайн на картку

Вони працюють дистанційно. Щоб взяти гроші до зарплати на картку потрібен тільки інтернет, паспорт, ІПН і відповідно картка будь-якого банку України.

Важливо. Картка повинна бути особистою, а не когось із родичів або знайомих. Вона повинна бути активною, з невеликим позитивним балансом, її термін дії не повинен закінчуватися раніше терміну дії договору.

Мікрофінансові компанії (МФО) можуть надати гроші в борг до зарплати з лімітом до 10 – 15 тисяч гривень. При першому зверненні сума не перевищує 2-5 тисяч. Потім, коли клієнт підтверджує свою платоспроможність і фінансову дисциплінованість, максимально доступна сума зростає.

Хто може взяти гроші до зарплати онлайн?

Скористатися послугами МФО і зайняти потрібну суму онлайн може широке коло населення нашої країни. У таких компаніях досить лояльно ставляться до позичальників. Клієнтами фінансових організацій можуть стати люди без прив’язки до типу працевлаштування: офіційне чи ні, також це можуть бути студенти, домогосподарки, мами в декретній відпустці, пенсіонери, фрілансери. Вікова категорія від 18/21 до 60/70 років, в різних компаніях вимоги трохи відрізняються.

Все що необхідно для отримання грошей до зарплати на картку онлайн в Україні:

  • паспорт;
  • індивідуальний податковий номер;
  • будь-який пристрій з виходом в інтернет;
  • електронна пошта;
  • мобільний телефон.

Чому взяти гроші до зарплати краще в МФО?

Важливою перевагою таких компаній є дистанційна ідентифікація клієнта, для отримання додаткових коштів немає необхідності виходити з дому, навіть вставати з ліжка. Весь процес від реєстрації та до підписання договору/надходження грошей до зарплати на картку проходить в інтернеті.

У МФО не потрібна довідка про зарплату за останні півроку. Це дуже важливо для великої кількості українців, багато з яких працює неофіційно або не мають можливості витрачати велику кількість вільного часу на біганину по інстанціях за збором довідок.

Новачки можуть отримати кошти приблизно за півгодини. Надалі, коли у вас вже буде свій “Особистий кабінет”, а в МФО будуть впевнені у вашій фінансової дисципліни, то позичити гроші до зарплати в Україні можна буде всього за пару хвилин. Заявки постійним клієнтам підтверджуються автоматично. А в банку ви зможете оформити кредит за такий короткий час?

Перевірені фінансові організації

Ми надамо список найбільш популярних компаній на українському мікрофінансовому ринку. Це надійні МФО з хорошою репутацією. Отже, для того щоб взяти гроші до зарплати на картку можете звернутися в такі організації:

  • Moneyveo.
  • AlexCredit.
  • Dinero.
  • MyCredit.
  • CreditKasa і інші.

Це далеко не всі компанії, які може порекомендувати наш сервіс. Вгорі статті ми надали більш детальний список.

Процедура отримання грошей до зарплати через інтернет

Деякі моменти можуть відрізнятися, але в цілому, алгоритм оформлення приблизно однаковий. Спочатку вибираєте фінансову організацію, в якій вас влаштовують умови. Потім заходите на її офіційний сайт, в електронному калькуляторі на головній сторінці вибираєте необхідну суму і термін, натискаєте кнопку «Отримати» і вас перекине на сторінку реєстрації.

Спочатку вказуєте ПІБ, номер телефону, електронну адресу. На телефон прийде смс-повідомлення з кодом для підтвердження реєстрації, вводите його в спеціальне поле. У вас вже є свій особистий кабінет клієнта.

Далі етап заповнення паспортних даних, місця реєстрації/проживання, ІПН. У деяких випадках можуть попросити надіслати селфі з паспортом і скан-копії паспорта/ІПН, але даний пункт є не у всіх. Тому, якщо зламався телефон і немає доступу до камери, а ви шукайте гроші до зарплати на картку, на покупку нового пристрою, можна пошукати компанії, які не вимагають фото. Там потрібно тільки вказати паспортні дані.

Потім, швидше за все, вам запропонують залишити інформацію про вашу освіту, сімейний стан, тип працевлаштування, рівень доходів/витрат та номери контактних осіб, які зможуть підтвердити, що ви реальна людина.

Потім потрібно пройти ідентифікацію вашої банківської картки. Баланс на ній повинен бути більше 1/2/5 гривень, у кожного по-різному. На вашій картці заблокують випадкову суму, ви зв’яжіться з банком, уточните її і вкажете її на сайті компанії. Потім ваші особисті кошти знову стануть доступними. Дана процедура необхідна для того, щоб підтвердити, що заявку буде подавати власник картки, а не шахрай.

Важливо! Не намагайтеся оформити мікрокредит на картку когось із членів сім’ї. Вас можуть просто заблокувати. Картка повинна бути особистою, активноїю і з достатнім терміном дії.

Відправляєте заявку і очікуєте рішення компанії. Якщо воно буде позитивним, вивчаєте умови договору. Підписуєте його електронним підписом або через смс-код і отримуєте ваші гроші до зарплати на картку в Україні.

Як не отримати відмову?

В першу чергу необхідно вказувати тільки достовірні дані. Наприклад, ви випадково написали не ту цифру в номері паспорта. Система сприйме це за помилку або махінацію і видасть негативне рішення. При заповненні анкети необхідно бути дуже уважним, не залишати порожніми поля, які вам здаються не дуже важливими. Чим більше інформації про себе ви надасте, тим більша ймовірність схвалення.

Будьте на зв’язку, перевірте, чи включений ваш телефон. Попередьте контактних осіб, для чого ви надали їх номер телефону. Менеджери можуть зателефонувати для уточнення даних або підтвердження реєстрації.

Зверніться в УБКІ, перевірте, чи всі попередні кредити закриті. Може ви просто забули сплатити якусь позику і у вас вже йде прострочення.

Якщо звертаєтеся за грошима до зарплати вперше – не просіть максимальну суму. Це теж може бути причиною відмови.

Як не стати боржником?

Ви взяли гроші до зарплати на картку України, але у вас складне фінансове становище? Чи не встигаєте вчасно внести оплату? Краще не затягуйте, в МФО досить високі штрафи за прострочення, це може бути від 2,5% до 3,5% в день від суми боргу.

Для попередження таких неприємних наслідків від затримок з оплатою можна скористатися послугою пролонгації. Вона дозволяє продовжити термін дії позиченими грошима і уникнути нарахування штрафів і пені. Для цього необхідно сплатити відсотки, які вже вам нараховані за попередній термін. У деяких компаніях є певний термін дії пролонгації, наприклад, 7, 14, 30 днів, в інших ви самостійно обираєте термін.

Якщо у Вас виникли проблеми, не потрібно ховатися від виконання зобов’язань за договором. Завжди йдіть на контакт з представниками компанії кредитора. Можна самостійно зателефонувати на гарячу лінію і там попросити допомогу, щоб менеджери допомогли вибрати шлях вирішення вашої проблеми.

Тепер ви знаєте, де і як можна знайти додаткові кошти на ваші ідеї та цілі, якщо зарплата ще не скоро, а гроші потрібні терміново. Відповідально ставтеся до своїх обов’язків, вносіть платежі вчасно і у вас не буде проблем. Удачі вам і фінансового благополуччя.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.