Довгостроковий кредит в Україні на тривалий термін без відмови

Кредитування було і залишається однією з найбільш затребуваних банківських послуг. Підприємцям потрібні гроші для розвитку власного бізнесу. Завдяки послузі кредитування, автолюбитель може дозволити собі “авто мрії”, молода сім’я – нову квартиру або земельну ділянку за містом. Фінансові установи видають кредит на ремонтні або будівельні роботи, а також на покупку побутової техніки. Варто дізнатися, як і на яких умовах надається довгостроковий кредит в Україні без відмови.

Де взяти довгостроковий кредит онлайн в Україні?

Знайти організацію з відповідними умовами – хвилинна справа. Сервіс підбору кредитів обрав найцікавіші пропозиції і для наочності оформив їх у вигляді таблиці. Відповідну компанію можна вибрати в режимі онлайн, що істотно заощадить час.

Фінансова установа Сума / термін Отримати
до 200 000 / 5 років
до 200 000 / 5 років
до 200 000 / 5 років
до 200 000 / 5 років
до 200 000 / 5 років

Як взяти кредит на тривалий термін на картку без відмови?

Щоб оформити кредит на тривалий термін в будь-якій фінансовій організації України, треба:

 1. Підібрати кредит за допомогою нашого сервісу підбору кредитів. Користування цим сервісом дозволяє порівняти термін довгострокового кредиту, процентні ставки і розмір щомісячного внеску.
 2. Заповнити заявку в режимі онлайн на сайті кредитора. Необхідно вказати паспортні дані, ІПН, джерело доходу, номер іменної банківської картки, номер телефону.
 3. Дочекатися рішення.
 4. Отримати гроші на картку або готівкою.

В ідеалі позичальник повинен мати хорошу кредитну історію. Однак, оформлення довгострокового кредиту онлайн дозволяє взяти велику суму навіть при наявності заборгованості в іншому банку.

Перед тим, як погодитися на умови тієї чи іншої фінансової компанії, потрібно ознайомитися з вимогами конкретної організації і умовами, на яких вона згодна надати довгостроковий кредит без відмови. Оскільки сервіс підбору кредитів має велику базу даних, вибрати відповідну організацію не складе труднощів.

Як повернути довгостроковий кредит?

Позичальники банків (мікрофінансових організацій) повинні вносити виплати відповідно до встановленого графіка. Гроші можна вносити як в режимі онлайн через особистий кабінет, так і через платіжні термінали і каси банківських установ.

Вимоги пред’являємі до позичальників

Оформити довгостроковий кредит можуть тільки повнолітні громадяни України. Щоб відкрити кредит в будь-якій фінансовій організації, позичальникові треба пред’явити:

 • паспорт;
 • ІПН код;
 • Відомості про джерело доходів (працевлаштованим громадянам варто оформити довідку про доходи за останні півроку, а пенсіонерам – довідку з Пенсійного фонду за останні півроку);
 • Номер іменний банківської картки;
 • Контактний номер телефону.

При відсутності будь-якої із зазначених умов, фінансові організації мають право відмовити в наданні довгострокового кредиту. Негативне рішення по заявці приймається щодо позичальників, які не є громадянами України або не досягли віку 18 років.

Переваги довгострокового онлайн кредитування в Україні

Довгострокове оформлення кредитів за допомогою онлайн сервісів має ряд переваг:

 • Доступність для всіх категорій населення;
 • Чіткі вимоги до позичальників;
 • Оперативність розгляду заявки;
 • Гроші переводяться на картку будь-якого банку України або видаються готівкою у відділенні;
 • Можливість оформити кілька довгострокових кредитів в одній організації;
 • Діє політика лояльності для новачків і постійних клієнтів;
 • Можливість вносити щомісячний внесок будь-яким доступним способом;
 • Можливість підібрати програму з оптимальними умовами довгострокового кредитування;
 • Умови, які дозволяють громадянам і організаціям контролювати потік фінансових коштів.

Продовжуючи користуватися www.finobzor.com.ua або натиснувши "ОК", Ви погоджуєтеся на обробку файлів cookie згідно нашої Політики конфіденційності. Це дозволяє збирати корисну статистику, щоб покращувати роботу даного сайту.